Mateusz Klichowicz strzelił zza pola karnego wprost w golkipera Górnika.

3
1
3
90+2'

Groźnie! Po zagraniu Surdykowskiego przed dobrą okazją stanął Robert Mandrysz, jednak w ostatniej chwili został zablokowany.

2
2
2
90'

4 minuty doliczone.

1
3
3
6
84'

Francisco Gonzalez Munoz strzelił silnie z rzutu wolnego, jednak piłka zatrzymała się na murze piłkarzy Górnika.

4
3
82'

Janusz Surdykowski źle trafił w piłkę z główki i nie zdołał zaskoczyć golkipera gości.

3
1
77'

Źle dośrodkowywał Jakub Bąk i udanie interweniował jeden z obrońców Górnika.

2
2
1
1
1
69'

Brakuje okazji. Gra toczy się w środku boiska.

1
1
1
1
4
64'
62'

Bytovia. Schodzi: Alen Ploj. Wchodzi: Kamil Wacławczyk.

1
1
1
1
1
61'

Gerard Bieszczad wybiegł z bramki i strzelił wprost w rywala. Zagrożenie zażegnał jednak Francisco Gonzalez Munoz.

1
1
1
1
1
60'

Obfite opady deszczu w Bytowie.

1
1
1
2
7
58'

Mocne dośrodkowanie w "szesnastkę" Bytovii, gdzie w piłkę nie trafił Igor Angulo.

1
1
1
1
4
55'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Klichowicz.

2
1
1
1
2
53'

Aktywny Mateusz Klichowicz strzelił obok bramki.

1
1
1
1
1
52'

Mateusz Klichowicz tak wrzucił piłkę w pole karne, że prawie zaskoczył golkipera Górnika.

1
1
1
1
1
51'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Igor Angulo strzelił w boczną siatkę gospodarzy.

1
1
1
1
1
47'

3
46'

Początek II połowy!

6
2
44'

Kolejny strzał z dystansu Klichowicza. Tym razem zawodnik gospodarzy spudłował.

1
2
2
1
42'

Po straconej bramce inicjatywę starają się przejąć gospodarze. Brakuje jednak groźnych sytuacji.

1
2
2
1
38'

Mateusz Klichowicz strzelił sprzed pola karnego i piłka po rękach golkipera wyleciała na korner.

6
1
2
1
32'

Strzelec gola dobrze interweniował we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Kamińskiego.

10
4
2
29'

Rafał Kurzawa uderzył z rzutu wolnego w mur piłkarzy Bytovii.

1
2
3
4
7
25'

Gospodarze wyszli z atakiem, ale akcja ostatecznie spaliła na panewce.

2
3
2
1
1
19'

Górnik miał kilka rzutów rożnych z rzędu, ale tym razem nie przyniosły one zagrożenia.

6
2
2
1
3
17'

1
1
1
4
3
16'

Robert Mandrysz zdecydował się na strzał z dystansu, który sprawił sporo problemów bramkarzowi Górnika.

1
1
4
4
4
14'

Gol! Strzelił Dani Suarez. 1:0 dla Górnika! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na krótkim słupku do siatki główkował Suarez!

56
30
6
2
3
13'

Bartosz Kopacz znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, jednak dobrze w defensywie spisał się Wojciech Wilczyński.

3
1
9'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego skutecznie interweniował Tomasz Loska.

6
3
7'

Pierwsze minuty dla Górnika. Goście mają przewagę w posiadaniu piłki.

9
5
1
3'

Rafał Kurzawa uderzył zza pola karnego, a piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki gospodarzy.