1
1
5
87'

Legniczanie zdecydowanie ruszyli do ataku. Gra toczy się na połowie Podbeskidzia.

3
2
2
2
6
85'

Ładny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Petteri Forsell.

1
1
1
1
1
82'
3
1
2
1
1
79'

Gol! Strzelił Szymon Lewicki. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Haskić zgrał piłkę, następnie prosto do bramki główkował Szymon Lewicki.

20
11
3
3
4
77'
75'

Tym razem na strzał z 16 metrów zdecydował się Jozef DolnyPaweł Kapsa obronił to uderzenie.

2
1
2
72'

Z 16 metrów strzelał Tomasz Midzierski. Świetnie obronił bramkarz Podbeskidzia.

3
5
1
1
2
69'

Petteri Forsell mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Wybił ją Mariusz Magiera.

3
1
1
69'

Będzie rzut wolny dla Miedzi Legnica. To dobra okazja na dośrodkowanie lub strzał na bramkę.

1
66'
62'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego glówkował Jozef Piacek. Świetnie w defensywie spisał się Keon Daniel, który wybił piłkę z linii bramkowej.

2
61'

Bartosz Jaroch dośrodkował w pole karne Miedzi. Obrońcy drużyny z Legnicy pewnie wybili piłkę.

1
1
1
58'

Warunki do gry są bardzo trudne. Sporo niedokładności na boisku.

1
1
1
1
1
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jozef Piacek.

2
2
1
1
3
51'

Coraz więcej błędów w tych trudnych warunkach zaczynają popełniać zawodnicy obu drużyn.

2
1
2
48'

Po idnwydiualnej akcji strzelał Jakub Vojtus. Piłka nie wpadła do bramki.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
1
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

1
1
1
1
1
45'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Marquitos.

Miedź Legnica
1
1
1
2
4
42'

W ostatnich minutach to Miedź śmiało atakuje, a Podbeskidzie cofnęło się do defensywy.

1
1
1
1
2
40'

Po efektownej akcji i dośrodkowaniu Petteri Forsella głowkował Jakub Vojtus. To był jednak niecelny strzał.

2
1
1
1
1
38'

Łukasz Sierpina zagrał przed bramkę Miedzi. Tomasz Podgórski nabiegał na piłkę, lecz nie zdołał skierować jej do bramki.

2
1
1
4
35'

Z rzutu wolnego dośrodkował Tomasz Podgórski. To była groźna wrzutka, ale nikt nie zdołał oddać strzału i piłka ostatecznie wyleciała poza boisko.

1
1
1
2
2
34'

W odpowiedzi z około 30 metrów niecelnie strzelał Petteri Forsell.

2
2
1
1
1
33'

Z ostrego kąta mocny, aczkolwiek niecelny strzał oddał Bartosz Jaroch.

31'

Miedź teraz oddaliła grę od własnego pola karnego.

1
2
27'

Sporo dośrodkowań w pole karne Miedzi. Na razie jednak dobrze spisuje się bramkarz gości, Paweł Kapsa.

1
24'

Dobrze w bramce spisał się Paweł Kapsa. Po dośrodkowaniu w pole karne z kilku metrów strzelał Nermin Haskić.

1
22'

Miedź skupiła się teraz na defensywie i broni dostępu do własnej bramki.

19'

Mimo złego stanu boiska, oba zespoły śmiało starają się atakować.

1
1
1
1
1
17'

Gol! Strzelił Michał Janota. Po dośrodkowaniu w pole karne Miedzi piłka trafiła do Janoty. Ten dobrze ją przyjął i z kilkunastu metrów oddał strzał nie do obrony.

16
5
1
3
8
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Bartosz Jaroch.

1
1
1
1
1
13'

Gol! Strzelił Michał Stasiak. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marquitosa celnym strzałem głową popisał się Michał Stasiak! Miedź prowadzi 1:0.

13
4
1
5
4
12'

Miedź Legnica. Schodzi: kontuzjowany Grzegorz Bartczak. Wchodzi: Hunter Gorskie.

10'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Robert Gumny. Świetnie w bramce spisał się Paweł Kapsa.

1
10'

Kontuzji nabawił się Grzegorz Bartczak. Potrzebna będzie zmiana.

8'

Z ostrego kąta strzelał Łukasz Sierpina. Uderzenie zostało zablokowane.

6'

Jak na razie wyrównany początek meczu. Częściej przy piłce są jednak gospodarze.

4'

Z dystansu niecelnie strzelał Łukasz Hanzel.

2
2
2
1'

Boisko po opadach deszczu nie jest w najlepszym stanie. To nie będzie łatwy mecz dla piłkarzy.

20:17

Dla drużyny prowadzonej przez Ryszarda Tarasiewcza będzie to ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie.

20:17

W meczu 28. kolejki Nice I ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Miedzią Legnica. Będzie to starcie drużyn, które nie ukrywają swoich ambicji do gry w Lotto Ekstraklasie