10
5
1
85'

Gracze z Chojnic starają się zmniejszyć rozmiary porażki, ale nie mają argumentów aby poważniej zagrozić zabrzanom.

10
11
2
3
2
78'

Wciąż otwarte spotkanie w Zabrzu. Zwycięzca jest już od dawna znany, dlatego zespoły nie kalkulują.

11
5
2
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Mikołajczak.

Chojniczanka Chojnice
9
4
1
1
72'

Mocny strzał Kurzawy, ale świetnie w bramce zachował się Budziłek.

7
4
1
3
72'

Z rzutu wolnego uderzył Zawistowski. Loska pewnie obronił.

7
3
1
71'

6
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Czwarte trafienie Angulo w meczu. 6:1 dla zabrzan!

66
25
6
2
3
68'

Będzie kolejny rzut karny dla Górnika! Tym razem przewinił Kieruzel, który sfaulował Urynowicza.

15
4
1
2
3
64'

Szybka akcja Chojniczanki, strzelał Biskup, ale po raz kolejny wprost w dobrze ustawionego Loskę.

2
6
1
1
61'

Zamieszanie w polu karnym Górnika, ostatecznie Loska wyjaśnił sytuację.

7
4
1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Bartłomiej Olszewski. Festiwal w Zabrzu trwa! Olszewski do Angulo, a ten podwyższa prowadzenie Górnika na 5:1!

48
16
4
3
4
55'

Otwarty mecz w Zabrzu. Akcja za akcję. Spięcie pod bramką Chojniczanki, a za moment gorąco w polu karnym Górnika. Akcje jednak nie zostały zakończone celnymi strzałami.

6
5
3
1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Angulo wykorzystał rzut karny i Górnik prowadzi 4:1!

52
21
3
6
7
51'

Kurzawa wpadł z piłką w pole karne i został przewrócony! Rzut karny!

15
5
3
5
4
49'

Budziłek kapitalnie obronił Kopacza. Powinno być 4:1!

6
2
4
3
5
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Jakóbowski. Świetny początek drugiej części w wykonaniu gości! Dośrodkowanie w pole karne, a tam wprowadzony przed momentem Jakóbowski wyskoczył najwyżej i głową wpakował piłkę do bramki Loski!

17
8
4
7
29
46'

Gramy po przerwie!

5
2
1
1
1
46'
ZMIANA
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

7
4
3
2
3
42'

Zwycięzca mecz jest już znany. Piłkarze z Chojnic starają się atakować, ale widać wyraźnie, że mentalnie są rozbici.

19
16
4
5
5
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Łukasz Wolsztyński. Goście na kolanach! Wolsztyński do Angulo, który minął rywala i w sytuacji sam na sam pewnie trafił do bramki!

61
30
7
6
8
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Rafał Kurzawa. Chojniczanka ma więcej z gry, a gole zdobywa Górnik. Z rzutu wolnego dośrodkował Kurzawa, uderzał Kopacz, a Budziłek nie zdołał zatrzymać strzału! 2:0!

63
32
8
7
11
34'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Golański.

15
9
5
4
4
33'

Arcon odegrał przed polem karnym do Angulo, ten potężnie uderzył, ale strzał został zablokowany.

10
8
4
4
5
30'

Górnik nie zamierza tylko się bronić. Gospodarze coraz częściej zagrażają przyjezdnym. Przed momentem uderzał Angulo, wprost w dobrze ustawionego Budziłka.

10
4
2
3
4
27'

Potężny strzał Rybskiego. Piłka zatrzymała się na poprzeczce!

6
3
4
6
8
25'

Strzał Kosakiewicza, piłkę po drodze trącił jeszcze jedna z zabrzan i Loska z problemami obronił.

4
5
3
2
5
23'

Groźny strzał Zawistowskiego ofiarnie zablokował obrońca. Coraz groźniej pod bramką zabrzan.

2
2
3
6
9
22'

Do wrzutki doszedł Kieruzel, ale jego strzał kapitalnie obronił Loska!

7
4
3
5
5
20'

Mniej emocji w Zabrzu. Chojniczanka już tak nie naciera. Spotkanie wyrównało się.

8
6
2
3
4
16'

Coraz groźniej pod bramką Górnika. W polu karnym Loski piłka fruwała, ale nikt nie potrafił do niej dojść.

8
5
2
3
7
12'

Starają odgryzać się zabrzanie. Szarżował Wolniewicz, jednak jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów.

7
3
1
3
4
9'

Chojniczanka wciąż przeważa. Goście po stracie gola nie rzucili się do huraganowych ataków. Przed momentem uderzał Biskup, ale nie trafił w bramkę.

8
2
3
2
8
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Kurzawa. Goście atakowali, a gospodarze zdobyli bramkę! Piłkę otrzymał Kurzawa i pięknym uderzeniem sprzed pola karnego trafił do bramki Chojniczanki!