1
1
2
90'

Prostopadłe podanie Nowaka do Ryndaka, ale ten przegrał pojedynek z bramkarzem gości. Brawo Marek Igaz!

3
3
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Budek. Atak od tyłu na nogi Radzewicza.

Zagłębie Sosnowiec
1
2
1
84'

Bartczak odebrał piłkę Kowalskiemu i uruchomił kontrę. Fidziukiewicz sam na sam z bramkarzem, ale próba lekkiego podcięcia futbolówki nad bramkarzem zakończyła się niepowodzeniem. Marek Igaz spokojnie złapał piłkę.

1
1
1
82'

Ależ szansa! Chytre podanie Świerczoka do Kowalskiego. Ten uderza z kilku metrów, ale Wojciech Skaba znakomicie broni nogami.

1
2
2
1
1
80'

Centra Radzewicza i zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Piłka utknęła gdzieś w nogach piłkarzy, ale po chwili wybił ją daleko jeden z obrońców.

2
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Szumilas. Faul taktyczny na wyprowadzającym kontrę Budku.

1
1
1
2
2
komentarz

W Sosnowcu kibice nerwowo sprawdzają w telefonach komórkowych wynik meczu Wisła Puławy - Górnik Zabrze. Jeden gol gospodarzy i to klub z Sosnowca awansuje do Lotto Ekstraklasy.

4
3
1
3
74'

Gol! Strzelił Tomasz Nowak.

Zagłębie na prowadzeniu! Do końca czekał na ruch bramkarza Nowak i ostatecznie posłał piłkę niemal w sam środek bramki.

12
8
2
3
6
73'

Rzut karny dla Zagłębia po zagraniu ręką Tanżyny!

7
3
1
2
5
komentarz

Nie zmienia się wynik meczu w Puławach. Górnik nadal prowadzi 1:0 z Wisłą i to on jest na ten moment w Lotto Ekstraklasie.

4
1
1
3
70'

Radzewicz nie mógł tego dośrodkować lepiej. Piłka dokładnie na głowę Świerczoka, ale ten z kilku metrów fatalnie przestrzelił.

1
2
1
69'

Pięknie z dystansu kropnął Tomasz Nowak i Igazowi z pomocą przyszła poprzeczka! Bramkarz GKS-u jedynie przyklęknął.

2
1
66'
65'

Sporo dymu na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. To efekt rac jakie odpalili fani Zagłębia.

4
4
61'

Niepotrzebne wyjście z bramki Igaza i niepewna interwencja na 11. metrze. Gospodarze nie byli jednak w stanie zrobić użytku z tego błędu.

2
1
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Nowak. Za próbę wymuszenia jedenastki.

1
1
1
1
59'

Bartczak przepchnął Mańkę i wpadł w pole karne z jego prawej strony. Wycofanie do Nowaka, ale ten padł na murawę w starciu z Pruchnikiem. Absolutnie nie ma mowy o rzucie karnym!

1
1
56'
53'

Dobre podanie z prawego skrzydła prosto na nogę Fidziukiewicza. Piłka jednak przeleciała snajperowi pod butem, a ten świadomy zmarnowanej okazji złapał się za głowę.

1
3
1
1
51'

Pretensje Świerczoka do Radzewicza. 36-latek nie podawał, a sam kończył akcję strzałem sprzed szesnastki... metr obok słupka.

1
1
1
1
50'

Długie podanie do Świerczoka. Napastnik walczył z Milewskim, ale tylko rzut z autu dla gości.

1
1
1
2
49'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego i podanie na lewą stronę boiska do Udovicicia. Sern mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale czujnie obrońcy GKS-u.

1
1
1
47'

Niecelny strzał Świerczoka sprzed pola karnego.

1
1
1
46'

Początek II połowy.

5
2
Kto oprócz Sandecji Nowy Sącz awansuje do Lotto Ekstraklasy?
12:04

Raport z innych stadionów, na których walczą o Lotto Ekstraklasę: Górnik nadal prowadzi w Puławach 1:0, Chojniczanka przegrywa u siebie z Chrobrym już 0:2, bez goli w meczu Miedzi z Sandecją.

1
3
42'

Świetna okazja dla Zagłębia. Tomasz Nowak kapitalnie rozprowadził piłkę podając na lewą stronę pola karnego, gdzie wbiegał Żarko Udovicić. Serb zamknął oczy i huknął ile pary w nodze, ale daleko obok celu.

3
2
1
3
39'

Gol! Strzelił Michał Fidziukiewicz. Asystował mu Tomasz Nowak.

Już 1:1! Wewnętrzną częścią stopy, z 23 metrów, tuż przy prawym słupku. Słowa uznania dla rosłego napastnika z Sosnowca.

17
12
5
4
8
37'

Drybling Fidziukiewicza zakończony na trzecim obrońcy. Boczek nie dał się oszukać.

4
3
2
1
2
35'

Gol! Strzelił Marcin Radzewicz. Asystował mu Jakub Świerczok.

Kontra gości kończy się golem! Świerczok zagrał na prawą stronę boiska, gdzie Radzewicz z dziecinną łatwością poradził sobie z Bartczakiem i w sytuacji sam na sam uderzył nad wybiegającym bramkarzem.

34'

Świerczok z piłką w polu karnym tyłem do bramki gospodarzy. Obrońcy błyskawicznie osaczyli walczącego o koronę króla strzelców napastnika i ten niewiele mógł wskórać.

1
1
32'

Lewym skrzydłem podłączył się Żarko Udovicić, ale prostopadłe podanie Pribuli było zdecydowanie zbyt mocne.

30'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Milewski. Do bramki było ok. 40 metrów. Podziwiamy za odwagę i wiarę, że wpadnie.

3
28'

Jakub Świerczok widowiskowo mijał Milewskiego, ale ten nie pozwolił snajperowi wyjść na dobrą pozycję. Zdecydowana reakcja i faul, za który arbiter mógł pokazać żółtą kartkę.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Eugen Zasavitchi. Faul na Milewskim.

12:04

Raport z innych stadionów na których walczą o Lotto Ekstraklasę: Górnik Zabrze prowadzi w Puławach 1:0, Chojniczanka przegrywa u siebie z Chrobrym 0:1, Miedź - Sandecja 0:0.

1
1
2
22'

Wstrzelenie piłki w pole karne GKS-u przez Pribulę, ale żaden z jego kolegów nie zmienił toru lotu futbolówki.

1
1
1
19'

Milewski nieprzepisowo zatrzymał Zasavitchiego przed własnym polem karnym. Do piłki podeszli Świerczok i Radzewicz. Strzelał ten pierwszy, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
3
16'

Celnie z 25 metrów strzelił Eugen Zasavitchi. Dobra obrona i chwyt Skaby.

2
1
14'

Zagranie ręką Bartczaka i szansa dla gości na dobrą centrę w pole karne. Z lewego skrzydła dośrodkował Pruchnik, ale górna piłka padła łupem pracującego w defensywie Fidziukiewicza.

1
1
1
11'

Obrona Igaza po mocnym strzale z dystansu. Dobra próba Nowaka!

3
2
2
2
2
9'

Wiktorski i Udovicić zlekceważyli Grzybka, który wpadł w pole karne Zagłębia. Wyłożenie piłki na 10 metr, ale tam spóniony był Marcin Radzewicz. Desperacka próba sięgnięcia futbolówki nie przyniosła efektu.

3
2
1
1
3
6'

Prostopadłe podanie Mączyńskiego do Świerczoka, ale ten na półmetrowym spalonym.

5
3
2
1
2
3'

Środkiem boiska przedzierał się Tomasz Nowak. Pomocnik był wyraźnie przytrzymywany, ale sędzia puścił grę. Przywilej korzyści na niewiele się jednak zdał, bowiem goście zdążyli wrócić na pozycję. Akcja przerwana.