16
31
39
90+2'

Zanosiło się na groźnę kontrę Górnika, lecz zakończona ona została zablokowanym strzałem. Uderzał Rafał Kurzawa.

51
27
7
22
16
90+2'

Nerwowo w polu karnym Górnika. Wisła zdecydowanie atakuje.

17
9
7
12
60
90'

Spotkanie potrwa pięć minut dłużej.

15
6
2
11
56
90'

Chwilowa przerwa w grze. Ucierpiał bramkarz Górnika Zabrze, który potrzebuje pomocy medycznej.

15
10
7
36
22
89'

Z około 20 metrów strzelał Adrian Popiołek. Po rykoszecie piłka przeszła tuż obok bramki.

7
20
3
5
7
86'

Zmiana w Wiśle. Schodzi: Jakub Smektała. Wchodzi: Tomasz Sedlewski.

86'

Z dystansu niecelnie strzelał Piotr Żemło.

10
11
8
6
14
85'

Zanosi się na ciekawą końcówkę spotkania. Wisła cały czas stara się atakować.

11
3
1
6
17
82'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Rafał Kurzawa. Piłkę złapał bramkarz Wisły Puławy.

16
4
5
7
27
80'

Zmiana w Wiśle. Schodzi: Piotr Darmochwał. Wchodzi: Dawid Pożak.

78'

7
77'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Adam Wolniewicz zdołał wybić piłkę.

21
4
2
4
8
75'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

19
9
6
4
7
73'

. Schodzi: Sebastian Głaz. Wchodzi: Konrad Szczotka.

72'

Ładny strzal z dystansu oddał Arkadiusz Maksymiuk. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

6
1
7
3
2
70'

25
70'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Hiszpański.

24
8
2
6
69'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły Puławy. Ostatecznie piłkę zablokował bramkarz gospodarzy.

8
8
3
5
14
68'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Piłkę wypiąstkował Andrzej Witan.

10
6
10
6
7
66'

Chwilowa przerwa w grze. Arbiter upominał słownie jednego z asystentów trenera Górnika.

12
8
12
3
3
63'

Przypadkowo piłka trafiła do Piotra Darmochwała. Ten miał świetną okazję, zdecydował się na uderzenie z kilku metrów, ale Loska znów nie dał się zaskoczyć. To była świetna okazja dla Wisły!

21
6
6
4
13
62'

Obrońcy Górnika mogą złapać głębszy oddech. Zabrzanie oddalili grę od własnego pola karnego.

16
3
2
3
3
59'

Kolejny strzał głową na bramkę Górnika. Znów piłkę pewnie złapał Tomasz Loska.

17
3
6
3
15
59'
57'

Z dystansu niecelnie strzelał Fabian Hiszpański.

4
7
3
2
5
56'

Wisła śmiało atakuje. Zabrzanie muszą się bronić.

5
5
3
2
17
52'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Górnika po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Aktywny w ostatnich minutach jest Piotr Żemło, z upilnowaniem którego zabrzanie mają problemy.

2
1
6
4
17
50'

Bardzo dobra okazja dla Wisły. Po dośrodkowaniu w pole karne jeden z zawodników gospodarzy oddał strzał głową na bramkę Górnika, lecz świetnie interweniowal Tomasz Loska.

14
5
3
2
14
49'

W polu karnym Górnika padł Piotr Darmochwał. Gospodarze domagali się rzutu karnego, sędzia nakazał grać dalej.

15
13
5
6
49'

W polu karnym Górnika dryblował Jakub Smektała. Zabrakło jednak dogrania przed bramkę.

6
1
7
2
6
48'

Spokojny początek drugiej połowy spotkania.

7
2
46'

Początek drugiej połowy.

17
1
1
45+1'

Z rzutu wolnego Rafał Kurzawa trafił prosto w mur.

16
6
3
7
22
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

14
3
4
3
4
45'

Będzie rzut wolny dla Górnika. Do bramki Wisły około 20 metrów.

19
4
2
2
8
43'

W ostatnich minutach Górnik skupił się głównie na defensywie. Wisła atakuje.

8
4
3
4
24
42'

Po dośrodkowaniu w pole karne Górnika w trudnej pozycji główkował Piotr Darmochwał. Uderzenie było jednak niecelne.

2
8
6
1
7
39'

Dobre podanie w pole karne otrzymał Piotr Darmochwał, ale nie zdołał oddać celnego strzału. To była bardzo dobra okazja dla Wisły.

6
8
5
1
10
36'

Zanosiło się na groźną akcję Wisły Puławy, ale ostatecznie nie zakończyła się ona golem. Górnik wciąż na prowadzeniu.

19
7
5
1
6
33'

Spotkanie toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Sporo niedokładności w ostatnich minutach.

6
2
5
3
9
31'

16
7
2
2
5
29'

Górnik umiejętnie oddala grę od własnej pola karnego. Gospodarze nie potrafią przedostać się z piłką w okolice pola karnego rywala.

20
6
3
3
5
27'

Rafał Kurzawa dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Wisły. To była zła wrzutka, gospodarze zdołali wybić piłkę.

11
3
4
3
12
25'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika. Piłka wyszła jednak poza boisko.

11
4
9
5
9
23'

Mecz toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Górnik coraz bliżej awansu do Lotto Ekstraklasy.

32
10
3
2
4
21'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Kapitalny strzał z około 14 metrów oddał Igor Angulo! To było uderzenie pod poprzeczkę, nie do obrony!

164
76
13
11
21
21'

Górnik stara się atakować, przeprowadza akcje oskrzydlające. Pewnie gra jednak defensywa Wisły Puławy.

7
13
1
3
5
18'

Ładna, zespołowa akcja Wisły Puławy. Sylwester Patejuk nie zdążył jednak do piłki - szybszy był bramkarz Górnika.

14
2
3
1
9
16'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Do piłki doszedł Meik Karwot, ale po jego strzale z około 12 metrów dobrze interweniował Andrzej Witan.

2
3
9
14'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Zawodnicy gospodarzy pewnie wybili piłkę.

5
1
2
2
12
11'

Z 18 metrów niecelnie strzelał Maciej Ambrosiewicz. Górnik w ostatnich minutach śmielej ruszył do ataku.

27
7
2
2
4
10'

Z rzutu rożnego dośrodkował Rafał Kurzawa. W ostatniej chwili piłkę wybił Andrzej Witan.

4
4
4
3
10
8'

Świetne dośrodkowanie w pole karne Wisły, po której w dobrej pozycji niecelnie strzelał Meik Karwot.

9
5
8
3
6
7'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Bartosz Kopacz wybił jednak piłkę.

15
9
5
3
7
5'

Jak na razie spokojny początek Górnika. Częściej przy piłce są gospodarze.

3
2
1
5
8
3'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika. Do piłki ostatecznie doszedł Jakub Smektała, ale jego strzał był niecelny.

3
5
2
6
12:11

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

2
2
1
2
12:11

W niedzielę wyjaśni się, kto zostanie drugim beniaminkiem Lotto Ekstraklasy. Wicelidera Górnika Zabrze goni pięć klubów. Na dole tabeli pozostało do obsadzenia miejsce spadkowe, które grozi dwóm drużynom.