II liga: 10. kolejka
23 wrz 2016 19:00
90+4'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marcin Stromecki. Siarka będzie kończyła mecz w osłabieniu.

Marcin Stromecki #8
Siarka Tarnobrzeg
90+3'

Marczak dośrodkował do Wiśniewskiego, a ten głową uderzył tuż obok bramki! To mogła byc piłka meczowa!

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Michał Dawidowicz, który ostro potraktował Szabata.

Michał Dawidowicz #21
84'

Żółtą kartkę otrzymał Donatas Nakrosius za ostry faul w środku pola.

Polonia Warszawa
81'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Choroś za faul na Tomalskim.

80'

Z ok. 15 metrów tuż obok bramki Puska uderzył Czyżycki.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Kosiorowski za faul.

78'
ZMIANA

. Schodzi: Daniel Koczon. Wchodzi: Jakub Głaz.

wchodzi Wchodzi
Jakub Głaz #23
schodzi Schodzi
Daniel Koczon #11
76'

Groźny strzał Marczaka, ale piłka minęła bramkę Siarki.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Szabat za ostry faul.

69'

Kiks Woracha na własnej połowie, ale rywale nie wykorzystali okazji.

67'

Groźny strzał oddał Żebrakowski, ale piłka przeleciała wysoko ponad bramką.

63'

Marczak kapitalnie do Kłuski, a zawodnik Polonii w sytuacji sam na sam uderzył ponad bramką.

60'

Pusek uratował Polonią wybijając daleko od bramki dogranie z głębi pola. Interwencję bramkarz okupił urazem, ale szybko doszedł do pełni sił.

59'
ZMIANA

Schodzi: Patryk Szewc. Wchodzi: Grzegorz Płatek.

Grzegorz Płatek #20
Patryk Szewc #7
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Pawela. W Warszawie ponownie remis po trafieniu Paweli!

58'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Stromecki za dyskusje z sędzią.

57'

Dybowski pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Tomaszewskiego.

53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Żebrakowski. Siarka ponownie prowadzi. Płaskie dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał Żebrakowski, który wpakował piłkę do bramki.

Michał Żebrakowski #44
52'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Zapaśnik. Gracz gospodarzy przerwał groźną akcję rywali.

50'

Kolejny atak gospodarzy. Lekki strzał Chorosia minimalnie minął bramkę.

47'

Powinno być 2:1 dla Polonii! Wojdyga dośrodkował w pole karne do niepilnowanego Tomaszewskiego, którego strzał z ok. 5 metrów obronił bramkarz!

46'

Oświęcimka dograł do Szabata, ale jego płaskie dośrodkowanie z prawej strony został wybite na róg.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

45'

Znowu okazja przed Siarką. Uderzał Grzesik, piłkę na raty złapał Pusek.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Szewc.

43'

Szansa przed Siarką. Ekwilibirystyczny strzał Stromeckiego, po wrzutce z rogu, złapał Pusek.

41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Donatas Nakrosius. Z ok. 20 metrów mocno uderzył Nakrosius i w Warszawie jest remis!

38'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Oświęcimka.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Wojdyga.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Tomalski.

Hubert Tomalski #17
34'

Polonia chwilowo gra w osłabieniu. Poza linią boczną opatrywany jest Fabian Pawela.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Pawela.

32'

Z prawej strony mocno płasko dośrodkował Zapaśnik, ale żaden z jego kolegów nie zdołał oddać uderzenia.

32'

Tomalski lekko uderzył sprzed pola karnego. Piłkę pewnie złapał Pusek.

30'

Uderzenie z rzutu karnego było pierwszym strzałem gości w meczu. Wcześniej bramkarz Polonii do tej pory nie musiał interweniować.

28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Koczon. Rzut karny pewnie wyegzekwował Koczon.

26'

Rzut karny dla Siarki! Sędzia uznał, że w polu karnym sfaulowany został Szewc. Kontrowersyjna sytuacja.

22'

Znowu groźnie w polu karnym Siarki. Goście w ostatnim momencie powstrzymali Pawelę.

19'

Prawą stroną przedzierał się Zapaśnik, dośrodkował z linii końcowej, ale piłki ponownie złapał bramkarz gości.

17'

Dobra okazja Polonii! Tomaszewski znalazł się w polu karnym Siarki, ale jego strzał zablokował obrońca.

17'

Bardzo głębokie dośrodkowanie Tomaszewskiego, po raz kolejny piłkę pewnie złapał Dybowski.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Stefanik.

Marcin Stefanik #9
15'

Wojdyga dośrodkował z lewej strony, piłkę pewnie złapał Dybowski.

12'

Indywidualna akcja Zapaśnika, który uderzył z narożnika pola karnego. Pewnie interweniował bramkarz gości.