Warta Poznań
90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

90'

W pole karne przedarł się Żebrakowski, ale jego uderzenie na raty obronił Laskowski.

88'

Niecelny strzał z dystansu Stefanika.

86'

Po kontrze Dejewski zablkował groźny strzał Głaza z 15 metrów.

85'

Warta zdobyła gola, ale nie potrafi pójść za ciosem. Mnóstwo niedokładności i fauli.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Paczyński. Za faul.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Marciniak. Kara za faul.

79'

Brawa dla Laskowskiego! Bramkarz Warty instynktownie odbił piłkę po strzale z najbliższej odległości. To powinien być gol!

76'

Gol! Strzelił Jan Paczyński.

Po centrze z kornera, rezerwowy Warty z najbliższej odległości wepchnął piłkę do siatki.

76'

Piekny strzał Kiełba z 20 metrów. Bramkarz odbił piłkę, a ta trafiła w poprzeczkę!

74'

Siarka Tarnobrzeg. Schodzi: Daniel Koczon. Wchodzi: Jakub Głaz.

wchodzi Wchodzi
Jakub Głaz #23
schodzi Schodzi
73'

Zdecydowanie zbyt głęboka centra ze skrzydła. Prosto do rąk bramkarza dogrywał Michał Ciarkowski.

70'

Szarża Paczyńskiego zakończona przyblokowanym strzałem z ostrego kąta. Po dośrodkowaniu z kornera dobre piąstkowanie zanotował bramkarz Siarki.

68'

Siarka Tarnobrzeg. Schodzi: Hubert Tomalski. Wchodzi: Patryk Szewc.

Patryk Szewc #7
Hubert Tomalski #17
68'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Żebrakowski.

Siarka Tarnobrzeg
64'

Rezerwowy Płatek pozostawiony bez opieki na 14. metrze. Piłkarz miał sporo czasu na oddanie groźnego strzału, ale uraczył wszystkich wysokim kopnięciem piłki.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Chromiński. Faul na Dawidowiczu.

62'

Siarka Tarnobrzeg. Schodzi: Mateusz Czyżycki. Wchodzi: Kamil Lewandowski.

Kamil Lewandowski #22
Mateusz Czyżycki #16
62'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Ciarkowski. Faul taktyczny.

59'

Mocny strzał Tomalskiego sprzed pola karnego. Laskowski odbił piłkę, do której błyskawicznie doskoczył Michał Żebrakowski. Futbolówka w siatce, ale gola nie ma. Był spalony.

57'

Kolejna, tym razem lepsza centra Kiełba. Akcję wolejem zamknął Bartosz Kieliba, ale wyraźnie przestrzelił.

55'

Akcja Warty lewą stroną boiska, zakończona jednak złą centrą Kiełba. Piłka nie miała adresata.

53'

Ładny strzał zewnętrzną częścią stopy zaprezentował Stefanik. Laskowski nie musiał jednak bronić, bowiem piłka minęła poznańską bramkę.

51'

Teraz dla odmiany dobre zachowanie Dejewskiego, który ofiarnie przeciął groźne wstrzelenie piłki ze skrzydła.

47'

Gol! Strzelił Grzegorz Płatek.

Już 0:3! Koszmarny błąd Dejewskiego, który sprezentował piłkę Płatkowi. Temu wyszedł niesamowity strzał z narożnika pola karnego. Piłka wpadła Laskowskiemu za kołnierz.

Grzegorz Płatek #20
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

44'

Gol! Strzelił Hubert Tomalski. Asystował mu Michał Żebrakowski.

Strata Warty i błyskawiczne podanie. Uderzenie z ostrego kąta zaskoczyło Laskowskiego.

41'

Białożyt zacentrował do Dejewskiego, a ten próbował strzelać z zerowego kąta. Nie trafił jednak w piłkę.

38'

Groźne uderzenie Stefanika z rzutu wolnego. Piłka otarła się od zawodnika stojącego w murze, ale minęła bramkę.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Czyżycki. Kara za faul.

33'

Rajd Tomalskiego zakończony jednak stratą. Dobrze w obronie zachował się Bartosz Kieliba, który nastrzelił rywala.

32'

Siarka Tarnobrzeg. Schodzi: Konrad Stępień. Wchodzi: Grzegorz Płatek.

Konrad Stępień #10
30'

Stępień faulował Laskowskiego, a przy tym sam ucierpiał.

26'

Kontuzja Brzostowskiego. Piłkarz opuścił murawę na noszach.

23'

Niepilnowany na linii pola karnego Tomalski. Piłkarz Siarki źle przyjął piłkę, czym utrudnił sobie oddanie groźnego strzału. Lekko i obok bramki.

22'

Prostopadłe podanie do Żebrakowskiego. Ten pozwolił się jednak dogonić Kielibie. Obrońca Warty czubkiem buta zdołał wybić piłkę spod nóg rywala.

20'

Siarka złapała wiatr w żagle. Warta ma problem z odpowiedzią.

16'

Gol! Strzelił Marcin Stefanik.

Rzut wolny zamieniony na gola. Piękne uderzenie nad murem i Laskowski zupełnie bezradny.

13'

Długa piłka do Koczona. Ten uciekł Fiedosewiczowi, ale dobrze z bramki wybiegł Laskowski i skończyło się na strachu.

9'

Przewaga Warty. Goście przyczajeni, czekają na okazję do kontry.

6'

Groźny strzał z 18 metrów oddał Tomaslki. Laskowski pofrunął w kierunku piłki i zdołał ją odbić.

5'

Dobrze z bocznego sektora boiska przed bramkę dogrywał Łukasz Białożyt, ale Chromińskie nie sięgnął piłki.

2'

Bardzo mocny, ale niecelny strzał Brzostowskiego sprzed pola karnego. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.