W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

87'

Ładny, mocny, aczkolwiek niecelny strzał z dystansu oddał Michał Mistrzyk.

84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Oziębała. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki Przemysław Oziębała z bliska skierował ją do bramki.

Raków Częstochowa
1
80'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Lukas Duriska. Wchodzi: Łukasz Siedlik.

wchodzi Wchodzi
Łukasz Siedlik #17
schodzi Schodzi
Lukas Duriska #9
76'

Spotkanie się wyrównało. Stal ambitnie stara się atakować, lecz gospodarzom brakuje dokładności i spokoju pod bramką rywala.

73'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Piotr Malinowski. Wchodzi: Adam Mesjasz.

Adam Mesjasz #13
70'

Po dośrodkowaniu w pole karne z 10 metrów strzelał Adam Czerkas. Piłkę zdołał złapać Bartosz Koncki, który popisał się skuteczną interwencją na linii.

68'

Z około 18 metrów strzelał Michał Mistrzyk. To było słabe, niecelne uderzenie.

64'
ZMIANA

. Schodzi: Tomasz Płonka. Wchodzi: Adam Czerkas.

61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Żołądź.

Stal Stalowa Wola
60'

Po dośrodkowaniu w pole karne Rakowa jeden z zawodników Stali oddał niecelny strzał głową. To była kolejna dobra okazja dla Stali.

59'

W sutuacji sam na sam z bramkarzem obok bramki strzelił Adam Zawierucha. To powinien być gol!

54'

Bartosz Koncki daleko wyszedł z własnej bramki i przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Rakowa.

53'

Po indywidualnej akcji z kilkunastu metrów niecelnie strzelał Piotr Malinowski.

50'

Tomasz Płonka ograł obrońcę Stali w polu karnym i strzelał z ostego kąta. Jego uderzenie dobrze obronił Bartosz Koncki.

46'

Bartłomiej Wasiluk wpadł w pole karne Rakowa, lecz jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.

46'

Początek drugiej połowy.

46'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Tomasz Margol. Wchodzi: Łukasz Kmieć.

Łukasz Kmieć #16
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

45'

Pod koniec I połowy Stal zaczęła śmiało atakować. Gospodarze w prosty sposób marnują jednak dobre okazje.

43'

Z dystansu niecelnie strzelał Bartłomiej Wasiluk.

41'

Trzecia doskonała okazja dla Stali w tym meczu. Tym razem piłkę w polu karnym Rakowa otrzymał Michał Dobkowski, ale jego uderzenie z kilku metrów w ostatniej chwili zostało zablokowane.

41'

W odpowiedzi szybka akcja Rakowa, po której tuż obok słupka strzelał Piotr Malinowski.

40'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Kacper Piechniak. Z ogromnymi problemami obronił bramkarz Rakowa.

36'

Bartosz Koncki wdał się w drybling z dwoma zawodnikami Rakowa. Mimo tego bramkarz Stali zdołał wybić piłkę.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Płonka.

33'

Piłka dość przypadkowo trafiła do Przemysława Oziębały, który strzelał z kilku metrów. Bardzo dobrą interwencją popisał się jednak Bartosz Koncki.

30'

Sytuacja na boisku nie ulega zmiane. Raków ma zdecydowaną przewagę i śmiało atakuje.

25'

Po dośrodkowaniu w pole karne Rakowa Tomasz Loska nie zdołał złapać piłki. Pikarze Stali nie potrafi jednak dobić z metra piłki do bramki.

24'

Znów groźnie było w polu karnym Stali. Bardzo słabo prezentuje się dziś defensywa gospodarzy.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Margol.

20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. W polu karnym piłkę otrzymał Petrasek i pewnym strzałem po długim rogu pokonał bramkarza Stali.

Tomas Petrasek #4
17'

Gospodarze mają problem z wymianą kilku dokładnych podań. Sporo niedokładności w grze drużyny ze Stalowej Woli.

14'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kolbusz.

12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomasz Płonka. Płonka otrzymał od Kowalczyka piłkę na połowie Stali, popędził w pole karne gospodarzy i pewnie wykorzystał sytuację sam na sam. Co ciekawe, ten piłkarz jeszcze w poprzednim sezonie grał w barwach klubu ze Stalowej Woli.

11'

Kacper Piechniak chciał lobować bramkarza Rakowa. Ten jednak zdołał złapać pikę.

11'

Stal nieco śmielej ruszyła do ataku, ale jak na razie nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką gości.

8'

Od początku meczu Stal głównie zamknięta jest na własnej połowie. Raków spokojnie rozgrywa piłkę.

6'

Z ostrego kąta strzelał Rafał Figiel. Bartosz Koncki pewnie złapał piłkę.

5'

Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę mają piłkarze Rakowa. Przed chwilą dwa strzały z linii pola karnego zablokowali obrońcy Stali.

3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Stali. Gospodarze pewnie wybili jednak piłkę.

12:59

Spotkanie poprowadzi Dawid Bukowczan (Żywiec).

12:59

Rezerwowi piłkarze Stali: Kamil Tomala, Michał Mistrzyk, Adrian Gębalski, Kamil Bętkowski, Przemysław Stelmach, Radosław Adamski, Konrad Kołodziej.

12:57

Rezerwowi piłkarze Rakowa: Kamil Czapla, Adam Mesjasz, Daniel Rumin, Adam Czerkas, Łukasz Kmieć, Łukasz Siedlik, Patryk Szymański.