II liga: 14. kolejka
21 paź 2016 19:00
90+2'

Przemysław Szabat oddał kąśliwy strzał z pierwszej piłki i Przemysław Wróbel wybił ją na rzut rożny.

90'

Ostry faul Nakrosiusa, ale obyło się bez drugiej żółtej kartki.

90'

Doliczone 5 minut.

86'

Fatalny strzał Baranowskiego sprzed pola karnego. Piłka minęła słupek w bardzo dużej odległości.

80'
78'

Przemysław Wróbel złapał piłkę po dośrodkowaniu Marczaka.

76'

Od dłuższej chwili oglądamy senne widowisko, bez sytuacji strzeleckich.

74'

Błękitni. Schodzi: Mateusz Czapłygin. Wchodzi: Filip Karmański.

wchodzi Wchodzi
Filip Karmański #6
schodzi Schodzi
71'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Worach.

Polonia Warszawa
69'

Błękitni. Schodzi: Maciej Więcek. Wchodzi: Wojciech Fadecki.

Wojciech Fadecki #18
Maciej Więcek #17
62'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie uderzył Inczewski, ale świetnie interweniował Dominik Pusek.

61'

Błękitni. Schodzi: Bartosz Flis. Wchodzi: Sebastian Inczewski.

Sebastian Inczewski #9
59'

Jeden z zawodników Błękitnych złożył się do strzału nożycami, ale wyszło dość komicznie. Bez zagrożenia pod bramką Czarnych Koszul.

57'

Bardzo niecelny strzał Magnuskiego z rzutu wolnego z 20 metrów.

55'

Błękitni. Schodzi: Maciej Kazimierowicz. Wchodzi: Piotr Wojtasiak.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Niecelnie sprzed pola karnego uderzył Marcin Kluska.

46'

Żółtą kartkę za ostry faul na Marczaku otrzymał Maciej Kazimierowicz.

Błękitni Stargard
46'

Początek drugiej połowy.

45+3'

Przemysław Wróbel obronił strzał Pieczary z bardzo ostrego kąta.

45+1'

Doliczone 3 minuty.

45+1'

Gol! Strzelił Marcin Kluska.

1:1! Kluska w końcu uderzył, Wróbel wyczuł wprawdzie jego intencje, ale to była precyzyjna próba i piłka wpadła do siatki.

45'

Kuriozalna sytuacja! Marcin Kluska na razie nie wykonuje rzutu karnego, bo na boisku brakowało oznaczenia miejsca oddalonego o 11 metrów od bramki.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Liśkiewicz.

42'

Teraz rzut karny dla Polonii! Maciej Liśkiewicz ręką zatrzymał strzał Szabata.

38'

Gol! Strzelił Maciej Liśkiewicz.

Pewny strzał Liśkiewicza i 1:0 dla gości!

37'

Rzut karny dla Błękitnych po faulu Tomaszewskiego!

36'

Niecodzienna sytuacja, przez boisko przebiegł lis.

35'

Teraz Wróbel z wielkim trudem przeciął dośrodkowanie Kluski i znów musieli mu pomagać obrońcy.

33'

Przemysław Wróbel niezbyt pewnie wypiąstkował piłkę po centrze Marczaka z rzutu wolnego. Zaasekurowali go jednak obrońcy.

27'

Karol Worach sprezentował gościom sytuację sam na sam z Puskiem, jednak kapitalnie interweniował bramkarz Polonii!

24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mariusz Marczak.

23'

Z 25 metrów wysoko nad poprzeczką uderzył Piotr Kosiorowski.

21'

Świetna akcja Flisa, który minął Wojdygę, oddał mocny strzał sprzed pola karnego i trafił w poprzeczkę!

18'

Paweł Lisowski przedzierał się lewym skrzydłem, jednak zatrzymał go jeden z obrońców Polonii.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Pieczara. Ta kara miała miejsce po rzucie wolnym wykonywanym przez Marczaka. Piłka wylądowała w siatce Błękitnych, ale arbiter dopatrzył się przewinienia.

13'

Szymusik padł w polu karnym Czarnych Koszul, jednak sędzia puścił grę.

12'

Groźny strzał Kazimierowicza z rzutu wolnego i Dominik Pusek miał kłopoty z obroną.

11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Donatas Nakrosius.

9'

Oskrzydlająca akcja Błękitnych, jednak Szymusik poślizgnął się przy próbie dośrodkowania.

7'

Groźna akcja Polonii ostro przerwana przez gości. Przez chwilę z bólu zwijał się Mariusz Marczak, ale dość szybko wrócił do gry.

1'

Już mogło być 1:0 dla Polonii! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nieznacznie spudłował Przemysław Szabat.