88'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Inczewski.

Sebastian Inczewski #9
87'

Zblokowane uderzenie Paczyńskiego z okolic 18 metra. Poprawić chciał jeszcze Marciniak, ale wysoko nad bramką.

85'

Wróbel świetnie piąstkował po centrze Kiełba z lewej strony boiska.

83'

Poznaniacy ruszyli 4 na 2. Piłkę przy nodze miał Chromiński, ale w polu karnym gości brakowało kogoś, kto mógłby to przeciąć.

82'

Błękitni walczą o wyrównanie. Warta stara się zachować spokój.

78'
ZMIANA

. Schodzi: Grzegorz Szymusik. Wchodzi: Kacper Pluta.

wchodzi Wchodzi
Kacper Pluta #21
schodzi Schodzi
Grzegorz Szymusik #25
78'
ZMIANA

. Schodzi: Paweł Lisowski. Wchodzi: Przemysław Brzeziański.

Przemysław Brzeziański #15
77'

Dwie doskonałe okazje Warty i po obu mógł paść gol! Najpierw z bliska huknął Ngamayama, ale prosto w bramkarza, a po chwili głową zbyt słabo strzelał Spławski!

70'

Piłka w siatce Warty, ale ten gol nie zostanie uznany, bowiem jeden z gości został złapany na spalonym.

1
69'

Spławski czekał już na błąd Wróbla, ale bramkarz Błękitnych zachował się jak należy po centrze z boku boiska.

67'
ZMIANA

. Schodzi: Maciej Więcek. Wchodzi: Sebastian Inczewski.

Maciej Więcek #17
66'

Łukasz Spławski przeciął bardzo groźną centrę z rzutu wolnego Fadeckiego.

64'

Rafał Gutowski trafia w spojenie słupka z poprzeczką! Znów Błękitni zyskali piłkę po prostej stracie rywala.

61'

Bardzo ważna interwencja Tomasza Dejewskiego pozwoliła "skasować" ciekawy atak Błękitnych.

60'
ZMIANA

. Schodzi: Michał Magnuski. Wchodzi: Piotr Wojtasiak.

56'

Dwa groźne dośrodkowania w wykonaniu poznaniaków. Przy drugiej próbie obrońcy Błękitnych musieli się mocno nagminastykować, aby wybić piłkę.

55'

Zawodnik Błękitnych wrócił jednak do gry.

54'

Czyżby konieczna była zmiana? Szymusik potrzebuje pomocy masażystów, nie wygląda to najlepiej.

51'

Piłka trafia w poprzeczkę! Błękitni byli bardzo blisko doprowadzenia do remisu!

50'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Warty! Gospodarzy uratowała ofiarna interwencja Marciniaka!

49'

Przerwa w grze. Pomocy medyków potrzebuje Baranowski.

48'

Soczyste uderzenie Marciniaka z dystansu zostało odbite przez Wróbla!

48'

Mogło być gorąco po dośrodkowaniu Spławskiego. Na piłkę czekał już Siwek, ale całe niebezpieczeństwo ofiarną interwencją zażegnał Szymusik.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

44'

Zupełnie niepotrzebna zabawa Laskowskiego i Ngamayamy sprawiła, że Błękitni znów mogli zagrozić bramce Warty. Skończyło się na strachu w szeregach gospodarzy.

42'

Pogubili się w okolicach własnego pola karnego gości, mógł to skorzystać Biegański, ale zabrakło dobrego strzału.

40'

Siwek stracił piłkę na własnej połowie, zabrał się z nią Gutowski, uderzając po chwili metr nad poprzeczką.

37'

Sprzed pola karnego mocno i wysoko nad bramką uderzył Biegański.

35'

Po wrzutce Lisowski zgrał piłkę do Flisa, ale ten nie potrafił utrzymać równowagi i uderzył bardzo wysoko.

33'

I kolejna próba z dystansu, tym razem w wykonaniu Barankowskiego. Futbolówka podskoczyła przed golkiperem Warty, ale ten nie popełnił błędu.

32'

Niewiele brakowało, a gospodarze "sprezentowaliby" przyjezdnym gola. Po stracie Laskowskiego piłkę przejął Magnuski, po którego uderzeniu mieliśmy słupek!

29'

Salwy śmiechu na trybunach po akcji Błętkitnych. Wojciech Fadecki postanowił sprawdzić się w uderzeniu z dystansu i... lepiej, żeby już tego nie robił, ponieważ uderzona przez niego piłka wyszła na aut.

28'

I znów w ataku gospodarze. Spławski został w ostatniej chwili powstrzymany przez Liśkiewicza.

25'

To mogła być zabójcza kontra Warty, ale Biegański zbyt długo zwlekał z podaniem do Siwka. Gdy w końcu się na nie zdecydował, uczynił to niedokładnie.

23'

Błękitni co prawda zdobyli gola, ale oprócz niego nie pokazali zbyt wiele. To ich rywal prezentuje się naprawdę nieźle.

22'

Warta chce iść za cisoem. Przed chwilą uderzenie Spławskiego zostało zablokowane.

20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Szynka.

Adrian Szynka do asysty dokłada gola! Po rozeganiu rzutu rożnego futbolówka została strącona przez jednego z zawodników, wydawało się, że złapie ją Wróbel, ale w ostatniej chwili uprzedził go gracz Warty!

Warta Poznań
18'

Kibice w Poznaniu znów podskoczyli z radości, ale nie trwała ona długo, bowiem arbiter nie uznał trafienia Spławskiego - spalony.

17'

Po dośrodkowaniu Kiełba z rzutu wolnego piłkę tracił jeden z zawodników. Golkiper Błętkitnych spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem.

15'

Spokojniejszy fragment meczu. Warta po stracie gola straciła animusz z początkowych minut.

11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Więcek.

Błękitni zyskali rzut rożny po ofiarnej interwencji Siwka. Błędy w kryciu spowodowały, że zostawiony bez opieki Więcek miał czas, aby oddać precyzyjny strzał w kierunku dalszego słupka, dzięki czemu przyjezdni szybko doprowadzili do remisu.

10'

Poznaniacy zmarnowali nieźle zapowiadający się kontratak. Po chwili z kolei niecelnie z dystansu uderzył Szynka.

7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Kiełb. Asystował mu Adrian Szynka.

Warta udokumentowała swoją przewagę! Szynka podał idealnie do pozostawionego bez opieki Jakuba Kiełba, a ten mocnym strzałem skierował piłkę pod poprzeczkę!

6'

Aktywny od początku Biegański miał trochę miejsca, zdecydował się na uderzenie, lecz jego próbę zblokował obrońca, a następnie piłka została wyłapana przez Wróbla.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy. Piłka dość szczęśliwie trafiła do Biegańskiego, którego zbyt głębokie dośrodkowanie padło łupem Przemysława Wróbla.