. Schodzi: Łukasz Siedlik. Wchodzi: Kamil Wojtyra.

Łukasz Siedlik #25
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

88'

Kolejna kontra Rakowa, tym razem akcję strzałem w boczną siatkę zakończył Siedlik.

87'

Po dośrodkowaniu z prawej strony głową uderzał Mizgała, Laskowski kapitalnie interweniował!

86'

. Schodzi: Filip Kowalczyk. Wchodzi: Łukasz Siedlik.

Filip Kowalczyk #6
85'

Mocne dośrodkowanie Ciarkowskiego, piłka przeleciała tuż ponad bramką.

82'

Warta w ataku, gospodarze dążą do wyrównania. Raków cofnięty pod własną bramkę.

79'
76'

Częstochowianom w końcu udało się przenieść ciężar gry pod bramkę Warty, która wcześniej uzyskała wyraźną przewagę.

74'

. Schodzi: Przemysław Oziębała. Wchodzi: Przemysław Mizgała.

Przemysław Mizgała #27
Przemysław Oziębała #17
70'

Gol! Strzelił Dominik Chromiński. Warta wraca do gry. Po dośrodkowaniu głową mocno uderzył Chromiński. Wydawało się, że bramkarz obroni strzał. Tymczasem futbolówka została wybita już zza linii i arbiter po chwili wahania wskazał w kierunku środka boiska. 1:2!

68'

Gol! Strzelił Rafał Figiel. Asystował mu Piotr Malinowski. Zabójcza kontra Rakowa. Malinowski pognał lewą stroną i dograł przed pole karne do Figile, a ten kapitalnym strzałem tuż przy słupku podwyższył prowadzenie Rakowa. Piękna bramka!

67'

Góra przytomnie zablkował w polu karnym składającego się w polu karnym Biegańskiego. Mogło być groźnie!

66'

Niepotrzebny faul w ataku Czerkasa. Sędzia ustnie upomniał gracza Rakowa.

64'

. Schodzi: Tomasz Płonka. Wchodzi: Adam Czerkas.

Adam Czerkas #10
Tomasz Płonka #9
63'

Raków wyszedł z własnej połowy, ale został skontrowany. W polu karnym w dobrej sytuacji znalazł się Biegański, który uderzył metr ponad bramką.

61'

Warta w ataku, Raków pod własną bramką ma coraz większe problemy.

59'

Groźnie z dystansu uderzył Biegański, Loska był dobrze ustawiony i pewnie obronił.

58'

Znowu niebezpiecznie pod bramką Rakowa. Częstochowianom udało się jednak wyjść cało z opresji.

55'

Dominik Chromiński uderzył z okolic linii pola karnego, ale został zablokowany.

54'

Dośrodkowanie w pole karne Warty, Figiel nie trafił dobrze w piłkę. Mogło być groźnie pod bramką gospodarzy.

52'

Strzał Ciarkowskiego został zablokowany, po chwili goźniej przymierzył Chromiński, ale pomylił się.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Szynka.

Warta Poznań
48'

Piotr Malinowski szarżował lewą stroną, ale nie zdołał dokładnie dograć piłki do Płonki.

46'

Gramy po przerwie.

46'

Warta. Schodzi: Jakub Kiełb. Wchodzi: Łukasz Spławski.

44'

Z dystansu mocno uderzył Kmieć, Tomasz Laskowski z problemami oddbił piłkę!

43'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Laskowski.

41'

Warta stara się zaatakować, ale rywale nie pozwalają jej na zbyt wiele.

38'

Dalekie dośrodkowanie Figla, piłkę sytuacyjnie głową uderzył Góra, ale przestrzelił.

37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Biegański.

35'

Ciarkowski dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę przejęli goście. Raków wyprowadził groźnie zapowiadającą się kontrę, jednak częstochowianie źle rozegrali akcję.

33'

Z prawej strony dośrodkował Figiel, ale uczynił to zbyt mocno i od bramki rozpoczną gospodarze.

30'

Po stracie piłki przez Raków, Warta wyprowadziła groźną kontrę, ale nie zakończyła jej strzałem.

29'

Warta stara się zaatakować, ale ma problemy z przedostaniem się w pole karne Rakowa.

26'

Loska musiał wyjść daleko przed bramkę i uprzedzić rywala. Błąd obrony Rakowa.

25'

Mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego Figiela, piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę Warty.

23'

Częściej przy piłce utrzymują się goście, ale w ostatnich minutach nie stworzyli zagrożenia pod bramką gospodarzy.

19'

Ależ pecha mieli gospodarze. W dobrej sytuacji znalazł się Biegański, ale piłka po jego odbiła się od słupka i nie wpadła do bramki!

18'

Mocno dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony, ale żaden z graczy Rakowa nie doszedł do piłki.

16'

Warta przycisnęła. Kolejne dośrodkowanie z rogu, ale tym razem arbiter dopatrzył się faulu w ataku.

13'

Powinno być 1:1! Po dobrej wrzutce z rogu strzał Ngamayama, piłka uderzona głową przeszłą tuż obok słupka!

12'

Ładna wrzutka w pole karne Rakowa, jednak Kiełb nie doszedł do dobrze dogranej piłki.

11'

W pole karne dośrodkował Kiełb, bramkarz pewnie interweniował.

9'

Gol! Strzelił Przemysław Oziębała. Pierwsza groźniejsza akcja Rakowa zakończyła się golem. Prawą stroną obronie Warty urwał się Figiel, jego strzał obronił bramkarz, który jednak przy dobitce Oziębały nie zdołał zatrzymać piłki! 1:0 dla gości!

1
7'

Indywidualna akcja Malinowskiego, wrzutkę jednak złapał Laskowski.

6'

Pierwsza groźniejsza akcja Rakowa. Lewą stroną szarżował jeden z graczy gości, ale został powstrzymany. Częstochowianie wykonywali rzut rożny, ale nie oddali strzału.

3'

Michał Ciarkowski dośrodkował z rzutu wolnego, jeden z częstochowian krótko wybił piłkę, ale po chwili jego kolega wyjaśnił sytuację.

2'

Ofensywnie zaczęła Warta. Z piłką w polu karnym znalazł się Szynka, ale jego dogranie przejęli goście.