2
1
3
88'

Dzieje się w Poznaniu! Potężne uderzenie Goździka z ostrego kąta minimalnie minęło bramkę!

4
1
5
2
87'

Gol! Strzelił Radosław Stępień.

Olimpia bardzo szybko odpowiada! Oskrzydlająca akcja gości, dośrodkowanie w pole karne, gdzie z kilku metrów do siatki trafił Radosław Stępień.

4
86'

2
84'

Gol! Strzelił Artur Marciniak.

Remi! Artur Marciniak dopadł do futbolówki na 25. metrze i przepięknym uderzeniem trafił w samo okienko! Kapitalny gol!

Warta Poznań
11
6
3
2
2
80'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Krzysztof Niburski. Wchodzi: Maciej Rozumowski.

3
79'

Teraz Chromiński stanął przed niezłą szansą. Uderzona przez niego piłka przeleciała obok słupka.

1
1
1
1
3
76'

Teraz to goście mieli doskonałą okazję, aby podwyższyć prowadzenie! Do piłki dopadł Anton Kołosow, minął obrońcę i oddał strzał! Na posterunku był jednak Tomasz Laskowski, z kolei dobitkę ofiarnie zablokował jeden z defensorów Warty!

2
1
1
1
2
74'

Mieliśmy krótką przerwę. Pomocy medycznej potrzebował Kubowicz.

1
1
72'

Powinno być 1:1! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Goździka dwukrotnie w polu karnym Olimpii uderzał Brzostowski, ale żadna z jego prób nie znalazła drogi do siatki!

2
1
69'

Po dośrodkowaniu Chromińskiego mieliśmy małe zamieszanie pod bramką przyjezdnych. Ostatecznie po interwencji Kubowicza futbolówka znalazła się w rękach Tułowieckiego.

1
67'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Radosław Bukacki. Wchodzi: Rafał Maciążek.

Radosław Bukacki #3
1
67'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Jakub Bojas. Wchodzi: Patryk Sokołowski.

Patryk Sokołowski #18
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Gracjan Goździk.

1
1
1
64'

I kolejna szansa dla szukających wyrównania poznaniaków. Alain Ngamayama, podobnie jak jego koledzy wcześniej, jednak się nie popisał.

1
62'

To była najlepsza okazja dla Warty w tym meczu. Rzut wolny pośredni z pola karnego Olimpii, gospodarze postawili na krótkiego rozegranie, jednak uderzenie Ciarkowskiego było fatalne i trafiło prosto w mur.

1
1
58'

Uderzenie z dystansu Broźia zostało skutecznie zablokowane.

1
57'

To była niezła okazja. Gracjan Goździk znalazł się w dogodnej sytuacji, ale znów zawiodło wykończenie. Uderzona przez niego futbolówka poszybowała wysoko.

1
56'

Futbolówka trafiła do Ciarkowskiego, którego uderzenie nie zagroziło bramce Olimpii.

1
1
55'

Mateusz Broź zbyt długo składał się do strzału, dlatego też jego próba, zblokowana przez jednego z obrońców, okazała się nieudana. Gospodarze zyskali jednak korner.

1
49'

Po dalekim wyrzucie z autu do piłki doszedł Kieliba, lecz jego uderzenie było tak słabe, że Kacper Tułowiecki spokojnie złapał futbolówkę.

1
1
48'

Olimpia miała rzut wolny, ale nic z niego nie wyszło, ponieważ Filip Brzostowski został faulowany przez jednego z rywali.

1
46'
46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
44'

Warta gra zbyt wolno i bez pomysłu.

2
2
1
1
2
43'

Wydawało się, że po dośrodkowaniu Ciarkowskiego gospodarze zagrożą bramce Olimpii, ale arbiter odgwizdał faul w ataku na Kubowiczu.

3
2
2
1
2
39'

Gol! Strzelił Dawid Kubowicz. Asystował mu Michał Ressel.

Bardzo dobre dośrodkowanie Michała Ressela z rzutu wolnego zostało wykorzystane przez Dawida Kubowicza, który strzałem na wślizgu zaskoczył golkipera Warty!

11
10
4
5
7
36'

Cały czas czekamy na emocje. Warta ma lekką przewagę, ale nic z niej nie wynika. Z kolei Olimpia nastawiła się na grę z kontrataku.

3
3
2
2
3
31'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ressela futbolówka trafiła do Kołosowa, ale ten mając obok siebie dwóch rywali nie zdołał złożyć się do groźnego strzału.

3
1
1
2
2
29'

Filip Brzostowski chciał uderzyć z okolic 18 metra, ale fatalnie skiksował.

2
1
2
28'

Niestety nie jest to porywające widowisko. Gra toczy się głównie w środku pola.

1
3
1
24'

Gracjan Goździk zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła. Jego uderzenie głową leciało jednak w sam środek bramki, dlatego Tułowiecki nie miał problemów z interwencją.

2
2
22'

Michał Ciarkowski chciał powtórzyć swój wyczyn sprzed kilku dni i znów próbował zaskoczyć bramkarza z rzutu rożnego. Tym razem bez powodzenia.

2
1
20'

Bardzo dużo niedokładności z obu stron.

2
1
17'

Dawid Kubowicz przecina ciekawe podanie Chromińskiego. Poznaniacy powoli zaczynają się budzić.

2
2
13'

Zakotłowało się w polu karnym Olimpii. Kiks zaliczył Kacper Tułowiecki, ale na szczęście dla gości skończyło się bez konsekwencji.

1
2
11'

Gra toczy się na połowie Warty. Czekamy na klarowne okazje.

2
1
1
7'

Groźne dośrodkowanie Bojasa czubkami palców wypiąstkował Tomasz Laskowski. Goście odrobinę lepiej weszli w ten mecz.

1
2
1
1
4'

Mateusz Broź dostał piłkę i mimo trudnej sytuacji zdecydował się na strzał. Próba ta nie zaskoczyła jednak dobrze ustawionego bramkarza.

1
2
1
1
2
3'

Spokojny poczatek, nikt nie forsuje tempa.

2
1
czas Start meczu
Jak zakończy się mecz Warta Poznań - Olimpia Elbląg?

13:35

Ławka rezerwowych Warty: Mateusz Filipowiak, Krzysztof Biegański, Tomasz Dejewski, Łukasz Spławski, Adrian Szynka, Michał Cywiński, Bartosz Kalupa.