II liga: 26. kolejka
15 kwi 2017 16:00
90+2'

Fantastyczną interwencją popisał się Bartosz Koncki, który obronił strzał Adriana Klepczyńskiego z około 10 metrów.

2
1
2
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Stelmach.

Stal Stalowa Wola
1
2
90'

PGE GKS Bełchatów. Schodzi: Marcin Ryszka. Wchodzi: Mikołaj Bociek.

1
88'

W końcówce spotkania gospodarze zdecydowanie ruszyli do ataku. Goście dobrze się jednak bronią.

5
2
1
84'

Ładna kontra Stali, po której niecelnie z kilkunastu metrów strzelał jeden z zawodników gospodarzy.

4
1
2
1
4
82'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Stali. Niecelnie główkował Piotr Witasik.

1
2
1
1
1
79'
77'

Stal nie potrafi wypracować sobie dobrej okazji pod bramką rywala.

2
4
1
2
75'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Stali, po którym niecelnie główkował Marcin Grolik.

2
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bruno Żołądź.

1
1
1
2
71'

I jedni, i drudzy starają się atakować. Brakuje jednak dokładności.

1
1
66'

Zanosiło się na groźną kontrę Stali, lecz fatalnie dośrodkował Konrad Korczyński.

1
3
65'

Ładnie w pole karne dośrodkował Robert Pisarczuk. Piłkę złapał jednak Bartosz Koncki.

3
1
2
2
64'

Kolejna groźna akcja gości. W sporych opałach jest w ostatnich minutach defensywa Stali.

3
2
1
1
4
62'

Po dośrodkowaniu w pole karne Stali w ostatniej chwili piłkę wybił Adam Waszkiewicz. Chwilę później dobrze interweniował Bartosz Koncki.

3
4
4
3
2
60'

Z rzutu rożnego dośrodkował Agwan Papikjan. Niecelnie główkował Marcin Grolik.

1
3
4
2
1
58'

Kolejny strzał na bramkę Stali. Tym razem ładnie przymierzył Dawid Flaszka, ale Bartosz Koncki nie dał się zaskoczyć.

2
3
1
1
57'

Spore zamieszanie w polu karnym Stali. Z kilku metrów strzelał Artur Lenartowski, lecz w ostatniej chwili został zablokowany.

1
4
3
3
2
55'

W ostatnich minutach gra toczy się w środku boiska.

1
5
1
1
53'

Stal stara się grać wysokim pressingiem. Goście mają problemy z wyprowadzeniem piłki.

3
4
1
2
3
52'

Kamil Bętkowski przejął piłkę w środku boiska, pobiegł z nią na bramkę gości, ale nie zdołał nawet oddać strzału. Wdał się w drybling i stracił piłkę.

3
3
1
1
1
48'

Od początku drugiej połowy Stal śmiało ruszyła do ataku. Przed chwilą zbyt mocno w pole karne gości dośrodkował Konrad Korczyński.

2
3
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

1
44'

Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Artur Lenartowski. Efektownie obronił Bartosz Koncki.

8
4
2
1
2
43'

Teraz to goście będą mieli rzut wolny. Do bramki Stali około 25 metrów.

1
2
1
1
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Gębalski.

1
3
1
1
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Rachwał.

GKS Bełchatów
1
1
3
3
40'

Sprzeczka piłkarzy obu drużyn na boisku. Zawodników musiał rozdzielać arbiter.

3
2
39'

Z rzutu wolnego strzelał Adrian Gębalski. Z problemami interweniował bramkarz gości.

3
38'

Będzie rzut wolny dla Stali. Do bramki gości około 20 metrów.

1
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Klepczyński.

1
1
2
36'

Po dośrodkowaniu w pole karne Stali niecelnie główkował Artur Lenartowski. To była dobra okazja dla gości.

1
34'

Agwan Papikjan dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka wyszła jednak poza boisko.

1
32'

Z ostrego kąta niecelnie strzelał Adrian Gębalski. Stal w ostatnich minutach śmielej ruszyła do ataku.

1
31'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów strzelał Kamil Bętkowski. Piłka trafiła w mur.

27'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze Stali wybili piłkę z własnego pola karnego.

2
1
1
26'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Stali. Goście wywalczyli rzut rożny.

1
1
22'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Marcin Grolik.

2
1
1
21'

Patryk Rachwał dośrodkował piłkę w pole karne Stali. Obrońcy gospodarzy zdołali ją wybić.

3
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Wasiluk.

2
1
4
18'

Stal skupiła się na defensywie i szuka swojej szansy z kontry.

1
1
1
15'

Częściej przy piłce są zawodnicy z Bełchatowa, ale defensywa Stali jak na razie pewnie gra w defensywie.

2
2
2
11'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Mateusz Kolbusz. Piłkę pewne złapał bramkarz gości.