II liga: 28. kolejka
29 kwi 2017 17:00
90+2'

Gol! Strzelił Adrian Gębalski. Stal dopięła swego! Gębalski po strzale głową trafił do siatki!

Stal Stalowa Wola
8
6
2
4
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
88'

Goście gubią się w obronie, jednak Stal nie potrafi wykorzystać błędów rywali.

85'

Adrian Gębalski znów znalazł się w polu karnym, jednak uderzył zbyt słabo, aby zaskoczyć dobrze dysponowanego Ferrę.

1
84'

Stal rzuca wszystkie siły na ostatnie minuty, aby zdobyć zwycieskiego gola.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Jonkisz.

77'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Piotr Łysiak. Wprowadzony piłkarz gości szybko wyleciał z boiska po ostrym faulu!

Gryf Wejherowo
4
2
1
1
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Kolc.

Piotr Kolc #15
1
72'

Gryf. Schodzi: Jacek Wicon. Wchodzi: Piotr Łysiak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jacek Wicon #10
72'

Michał Mokrzycki trafił z ostrego kąta w słupek!

2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Mokrzycki.

1
70'

Ponownie udanie interweniował golkiper gości. Tym razem złapał piłkę po strzale z 16 metrów Gębalskiego.

1
68'

Konrad Korczyński spróbował szczęścia z dystansu i znów świetnie obronił Ferra.

1
68'

Stal atakuje coraz większą liczbą graczy, a Gryf liczy na skuteczną kontrę.

1
65'

Adam Waszkiewicz uderzył z ostrego kąta i świetnie obronił Ferra.

1
61'

Stal wyraźnie dąży do gola. Gospodarzom brakuje jednak pomysłu.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Kamiński.

Przemysław Kamiński #3
1
1
1
1
2
56'

Sporo niedokładności w obu ekipach.

1
1
1
1
1
52'

Czerwiński próbował zdobyć gola z rzutu rożnego, jednak nie trafił do siatki.

1
1
2
50'

Marczak znalazł się w polu karnym Stali, ale trafił tylko w obrońcę Stali.

49'

Z 30. metrów z rzutu wolnego przestrzelił Kolc.

48'

Gracze Stali domagali się odgwizdania ręki na polu karnym, ale arbiter znów był niewzruszony.

46'

Początek II połowy.

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Pinball w polu karnym Stali. Trzy uderzenia gości zostały zablkowane.

43'

Gryf wykonywał rzut rożny i po dośrodkowaniu piłka bezpośrednio trafiła w poprzeczkę!

1
1
40'

Groźnie w polu karnym Gryfa. Gospodarze domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką. Sędzia nie zareagował.

1
35'

Gryf co jakiś czas przeprowadzają akcje ofensywne, po których robi się niebezpiecznie w okolicach pola karnego. Na razie skutecznie grają obrońcy Stali.

2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Klimczak. Klimczak sfaulował w środku boiska Dziubińskiego, który wyszedłby sam na sam z bramkarzem, ale sędzia nie miał odwagi wyrzucić z boiska gracza Gryfa i pokazał mu tylko żółtą kartkę.

Adrian Klimczak #19
28'

Fatalny kiks Waszkiewicza i gospodarze byli blisko zdobycia bramki samobójczej.

25'

Nieco lepiej na boisku w ostatnich minutach prezentują się gospodarze.

2
21'

Świetna okazja dla gospodarzy. Po wrzutce Wójcika z lewej strony z 7. metrów niecelnie głowkował Bartłomiej Wasiluk.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Brzuzy.

16'

Konrad Korczyński uderzył sprzed pola karnego. Piłkę spokojnie złapał bramkarz gości.

1
12'

Jak na razie sporo chaosu na boisku.

8'

Adrian Gębalski wyszedł jeden na jeden z obrońcą gości, ale został zepchnięty w bok pola karnego i oddał zbyt słaby strzał, aby pokonać Ferrę.

4'

Po kornerze Kamil Jonkisz zamknął akcję, lecz zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zabllokowany.

3'

Kontra Stali. Zakotłowało się pod bramką, ale gospodarze wywalczyli tylko rzut rożny.

2'

Strzał Chwastka z pola karnego został zablokowany.

16:43

W Stalowej Woli dziś jest dość chłodno i pochmurno. Od rana co jakiś czas padał deszcz, ale boisko wygląda na dobrze przygotowane do meczu.

16:43

Stal Stalowa Wola do meczu z Gryfem przystępuje z nowym trenerem. Rafała Wójcika zastąpił Janusz Białek, który już pracował w Stalowej Woli, a w poprzednim sezonie wywalczył awans do 1 ligi ze Stalą Mielec. Czy Stal pod jego wodzą zdoła zachować ligowy byt?