Sprzed pola karnego nieopodal bramki Warty Poznań strzelił Dawid Bober.

1
1
1
90+2'

Dobre podanie do Michała Ciarkowskiego i to mogła być piłka meczowa, ale zorientował się obrońca i w ostatnim momencie zabrał piłkę rozpędzonemu skrzydłowemu.

2
1
2
1
4
90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

2
2
4
3
3
88'
ZMIANA

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Przemysław Brychlik. Wchodzi: Sebastian Siwek.

Przemysław Brychlik #89
2
2
2
1
88'

Marian Jarabica mógł zamknąć mecz, ale strzelił głową dokładnie w to miejsce, w którym stał bramkarz Tomasz Laskowski.

1
2
2
2
83'

Michał Ciarkowski nie trafił czysto w piłkę i zmarnował niezłą szansę na wyrónanie po dalekim wrzucie z autu.

6
5
3
3
5
80'
ZMIANA
80'
ZMIANA

Warta. Schodzi: Franciszek Siwek. Wchodzi: Jakub Kiełb.

80'

Po dośrodkowaniu Michała Cywińskiego bardzo niecelne uderzenie głową. Ucieka czas nieubłaganie piłkarzom ze stolicy Wielkopolski.

1
78'
ZMIANA

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Paweł Jaroszewski. Wchodzi: Dominik Budzik.

Paweł Jaroszewski #4
3
76'

Michał Cywiński strzelił w potężnym zamieszaniu przed bramką przyjezdnych i trafił prosto w partnera z zespołu Tomasza Dejewskiego.

1
73'

Michał Cywiński dośrodkował w kierunku Łukasza Spławskiego, ale nieco za głęboko, przez co piłka padła łupem Kacpra Rosy. Dotychczas niepokonany były bramkarz Świtu Skolwin.

1
69'

Adrian Laskowski podał piłkę do Michała Ciarkowskiego, choć mógł oddać strzał z wygodnej pozycji. Dośrodkowanie byłego zawodnika Floty Świnoujście do nikogo i Zieloni nie spożytkowali tej akcji!

1
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Michał Ciarkowski.

1
65'

Warta Poznań atakuje pozycyjnie, natomiast jej przeciwnik stara się kraść czas i czeka na swoją możliwość skontrowania przeciwnika.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kieliba za faul taktyczny.

Warta Poznań
1
59'

Kamil Spratek zderzył się niebezpiecznie z Nikodemem Fiedosewiczem. Obaj piłkarze ucierpieli, ale są gotowi do kontynuowania gry.

1
56'

Michał Cywiński strzelił z dystansu obok bramki ROW-u 1964 Rybnik.

1
1
1
1
1
55'

Kacper Rosa wypiąstkował piłkę prosto pod nogi Michała Cywińskiego, który bez chwili zawahania strzelił w gąszcz nóg. Nie przedarł się i nie ukarał bramkarza za błąd.

53'

Po dośrodkowaniu Michała Ciarkowskiego z rzutu wolnego było gorąco. ROW 1964 Rybnik z trudem bo z trudem, ale uratował się przed stratą gola.

2
2
2
2
50'

Ciekawa akcja zepsuta przez Dominika Chromińskiego, który dośrodkował bardzo niedokładnie w pole karne ROW-u 1964 Rybnik.

1
47'

Przemysław Brychlik odnalazł się w zamieszaniu pod bramką. W ostatnim momenie do napastnika doskoczył obrońca Warty Poznań i utrudnił oddanie strzału.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
44'

Warta Poznań przeważa, ale jej ataki przypominają bicie głową w mur i napewniej ROW 1964 Rybnik zabierze do szatni prowadzenie.

1
1
1
1
1
40'

Po dośrodkowaniu Michała Ciarkowskiego z rzutu wolnego Tomasz Dejewski strzelił niedokładnie i aż złapał się za głowę z niedowierzaniem.

1
38'

Paweł Jaroszewski miał szansę na zdobycie drugiego dziś gola. Po jego uderzeniu Tomasz Laskowski nie miał pewności, czy piłka zmierza poza światło bramki, więc interweniował.

1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Dejewski.

2
37'

Mateusz Broź miał mnóstwo swobody na skrzydle, ale dośrodkował prosto pod nogi zawodnika z Rybnika. Nie idzie w tym spotkaniu napastnikowi Warty Poznań.

1
1
33'

Mateusz Broź miał wymarzoną szansę na zdobycie gola na 1:1 po dośrodkowaniu Dominika Chromińskiego. Futbolówka spadła pod jego nogi kilka metrów prze bramką rybniczan i spudłował!

1
1
31'

Michał Cywiński huknął potężnie z rzutu wolnego z 35. metra. Kolejne pudło zawodnika Warty Poznań.

1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Musiolik za przewinienie taktyczne.

ROW 1964 Rybnik
25'

Soczyste uderzenie z dystansu Franciszka Siwka. Spadająca piłka miała wpaść za kołnierz Kacperowi Rosie, ale wylądowała za bramką.

25'

Warta Poznań w ataku, ale podopiecznym Petra Nemca brakuje dokładności w atakach. To ułatwia zadanie podopiecznym Piotra Piekarczyka.

1
1
21'

Zablokowane uderzenie Michała Cywińskiego z 15. metra. Dobry pomysł, ale byli na to przygotowani piłkarze ze Śląska.

1
19'

ROW 1964 Rybnik atakuje sporadycznie, ale jego akcje są groźniejsze niż beniaminka. Przemysław Brychlik już szykował się do pojedynku z bramkarzem, miał przed sobą tylko Tomasza Laskowskiego, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

18'

Dominik Chromiński zdecydował się na uderzenie z dystansu. Fatalna próba. Futbolówka poszybowała wysoko ponad bramką ROW-u 1964 Rybnik.

1
13'

Michał Ciarkowski dośrodkował z lewego skrzydła w kierunku Mateusza Brozia. Napastnik Warty Poznań miał nadzieję na oddanie strzału, jednak w ostatnim momencie został uprzedzony przez obrońcę.

11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Jaroszewski.

Prowadzenie rybniczan w Poznaniu! Praktycznie pierwsza groźna akcja przyjezdnych zakończyła się strzałem do bramki. Po dośrodkowaniu żaden z Warciarzy nie był w stanie wybić piłki, więc tę skierował do siatki Paweł Jaroszewski.

10
6
2
1
4
8'

Sebastian Musiolik wystartował do prostopadłego podania, ale nie zdążył. Bez problemu uprzedził zawodnika ROW-1964 Rybnik bramkarz Tomasz Laskowski.

1
1
1
1
1
5'

Delikatna przewaga Warty Poznań, ale generalnie piłka w środkowej strefie boiska i trwa walka o niepodzielne panowanie.

2
2'

Dwóch piłkarzy Warty Poznań starało się zdobyć gola po dośrodkowaniu Michała Cywińskiego z rzutu wolnego. Uprzedził obu bramkarz zespołu z Rybnika Kacper Rosa.

15:41

Warta Poznań jest uskrzydlona ostatnim zwycięstwem na stadionie Legionovii Legionowo. Przed zespołem Petra Nemca mecz u siebie z ROW-em 1964 Rybnik, który pomimo dobrego początku rundy wiosennej, zawikłał się w walkę o utrzymanie.