17 wrz 2016 15:30
90'

Sędzia doliczył dwie minuty.

90'

Stefan Lex znalazł się w sytuacji oko w oko z Manuelem Neuerem. Lepszy był bramkarz Bayernu.

89'

Dośrodkowanie w pole karne Bayernu. Sędzia dopatrzył się jednak faulu zawodnika FC Ingolstadt 04 i przerwał akcję.

1
1
1
1
2
86'

Ambitnie walczą piłkarze FC Ingolstadt 04 i jeszcze starają się atakować.

1
1
1
1
1
84'

Gol! Strzelił Rafinha. 3:1 i już chyba po meczu. Tym razem precyzyjnym strzałem z dystansu popisał się Rafinha.

Bayern Monachium
2
1
1
1
1
83'

Bayern. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Jerome Boateng.

81'

. Schodzi: Mathew Leckie. Wchodzi: Almog Cohen.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara.

80'

Bayern od dawna nie stworzył sobie dobrej sytuacji. Gospodarze zdecydowanie nie forsują tempa.

77'

Sporo błędów w defensywie w ostatnich minutach popełniają gospodarze.

76'

Zamieszanie tuż przed polem karnym Bayernu. Piłkę zdołał jednak wybić Joshua Kimmich.

74'

Po dośrodkowaniu w pole karne Robert Lewandowski trącił piłkę głową. To była jednak bardzo trudna pozycja na oddanie strzału.

1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Lex.

FC Ingolstadt 04
71'

. Schodzi: Moritz Hartmann. Wchodzi: Stefan Lex.

71'

Bayern podkręcił tempo i śmielej zaatakował. Przed chwilą dobrą szansę na gola miał Thiago Alcantara.

68'

Ależ okazję miał Lukas Hinterseer. Po zespołowej akcji piłkarz FC Ingolstadt 04 oddał niecelny strzał z kilku metrów.

65'

W ostatnich minutach sporo chaotycznej gry na boisku.

63'

. Schodzi: Alfredo Morales. Wchodzi: Lukas Hinterseer.

59'

Franck Ribery dośrodkował z rzutu wolnego na wykości pola karnego. Goście zdołali jednak wybić piłkę z własnej szesnastki.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Tisserand.

57'

Mathew Leckie dryblował w polu karnym Bayernu. Zabrakło jednak strzału.

55'

Gra FC Ingolstadt 04 może się podobać. Piłkarze tej drużyny podejmują rywalizację z zawodnikami Bayernu.

53'

Manuel Neuer! Nieprawdopodobna interwencja bramkarza Bayernu! Mathew Leckie poradził sobie z defensywą gospodarzy, ale jego strzał z kilku metrów fantastycznie obronił Neuer.

1
52'

Goście starają się teraz nieco śmielej atakować.

50'

Gol! Strzelił Xabi Alonso. Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Alonso! Piłka przy słupku wpadła do bramki.

3
49'

FC Ingolstadt 04 całym zespołem broni się na swojej połowie boiska. Bayern musi budować atak pozycyjny.

1
47'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Dario Lezcano.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Douglas Costa.

44'

Koledzy z zespołu szukają podaniami Roberta Lewandowskiego. Ten jest jednak dobrze pilnowany.

1
41'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bayernu, gdzie doszło do małego zamieszania. Ostatecznie piłkę wybił jednak Robert Lewandowski.

1
38'

Tym razem z około 18 metrów niecelnie strzelał Alfredo Morales.

37'

Bardzo groźna kontra FC Ingolstadt 04Mathew Leckie zdecydował się na strzał z dystansu, po którym z problemami interweniował Manuel Neuer.

36'

W odpowiedzi z ostrego kąta z około 10 metrów niecelnie strzelał Mathew Leckie.

34'

Groźna oskrzydlająca akcja gospodarzy. Franck Ribery miał już jednak zbyt mało miejsca, aby dokładnie dograć do Lewandowskiego.

33'

Spokojne tempo meczu. Trwa wymiana podań w środkowej strefie boiska.

31'

Tym razem po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Robert Lewandowski.

28'

Rafinha źle dośrodkował w pole karne rywala. Piłka dla FC Ingolstadt 04.

25'

Zanosiło się na groźną kontrę drużyny Roberta Lewandowskiego. Kingsley Coman faulował jednak rywala i sędzia przerwał akcję.

24'

Pascal Gross dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Bayernu. Gospodarze pewnie jednak wybili piłkę.

22'

Ostatnie minuty nieco spokojniejsze. Goście nieco oddalili grę od własnego pola karnego.

19'

Kolejny gol wisi w powietrzu. Coraz wyraźniejsza jest przewaga Bayernu Monachium.

18'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy. Juan Bernat dośrodkował już w pole karne, lecz w ostatniej chwili na rzut rożny piłkę wybił jeden z obrońców gości.

16'

Bayern buduje swoje kolejne akcje. Zawodnicy FC Ingolstadt cofnęli się do defensywy.

14'

Z rzutu wolnego strzelał Markus Suttner. Manuel Neuer pewnie złapał piłkę.

12'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Franck Ribery. Ależ piękny gol kapitana reprezentacji Polski! Robert Lewandowski podciął piłkę nad bramkarzem, a ta po jego rękach wpadła do bramki!

12'

W ostatnich minutach zdecydowanie częściej przy piłce są piłkarze FC Ingolstadt 04. Gra toczy się jednak głównie w środku boiska.

10'

Po dośrodkowaniu w pole karne Bayernu niecelnie główkował jeden z zawodników FC Ingolstadt.

8'

Gol! Strzelił Dario Lezcano. Asystował mu Mathew Leckie. Ależ niespodzianka! Po akcji lewym skrzydłem piłkę otrzymał Dario Lezcano. Miał przed sobą tylko bramkarza i z zimną krwią wykorzystał sytuację!

2
1
7'

Z 15 metrów strzelał Kingsley Coman. Orjan Nyland pewnie złapał piłkę.

6'

Goście jak na razie nie potrafią zbliżyć się z piłką w okolice pola karnego Bayernu.

4'

Robert Lewandowski otrzymał podanie w polu karnym. Polak był jednak w trudnej pozycji i nie miał jak oddać strzału.

1
2'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Renato Sanches. Bayern od pierwszych minut spokojnie rozgrywa piłkę.

14:35

Bayern Monachium podejmie FC Ingolstadt 04. Będą to bawarskie derby. Dotychczas oba zespoły mierzyły się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem górą byli zawodnicy z Monachium. W ubiegłym sezonie FCB dwukrotnie pokonał FC Ingolstadt 04 2:1. Za to przed pięcioma laty doszło do pogromu 6:0.

1
14:35

Początek sezonu jest dla Bayernu Monachium wyjątkowo udany, chociaż kilku kluczowych zawodników do tej pory nie grało z powodu kontuzji. Bawarczycy mają komplet zwycięstw i imponują skutecznością.

1
14:35

5 meczów i aż 8 goli - oto dorobek Roberta Lewandowskiego na początku sezonu 2016/2017. Takich statystyk polski snajper w Borussii Dortmund i Bayernie Monachium jeszcze nie miał.