20 wrz 2016 20:00
88'

Borussia kolejny mecz rozegra już w piątek, kiedy podejmie SC Freiburg.

85'

Oba zespoły czekają już na końcowy gwizdek, chociaż Borussia co jakiś czas przeprowadza jeszcze szybkie akcje.

81'

Indywidualna akcja Aubameyanga. Gabończyk wydawał się być w beznadziejnej sytuacji, ale mimo to oddał groźny strzał i zmusił Casteelsa do wysiłku.

1
77'

Gospodarze już najchętniej zakończyliby to spotkanie. Nic ciekawego nie dzieje się teraz w Wolfsburgu.

73'

Gol! Strzelił Łukasz Piszczek. Asystował mu Raphael Guerreiro. Mamy gola Polaka! Po centrze Guerreiro z rzutu rożnego Piszczek strzałem głową zaskoczył Casteelsa. Ładne uderzenie obrońcy BVB.

73'

Piszczek dośrodkował z prawego skrzydła w poszukiwaniu Aubameyanga. Piłkę zdołał wybić Bruma.

71'

Spadło nieco tempo rywalizacji w Wolfsburgu. Gospodarze są już pogodzeni z losem.

68'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Sebastian Rode.

66'

Sfrustrowany jest Mario Gomez. Najpierw pudłował, teraz co chwila jest łapany na ofsajdzie.

65'

Wolfsburg. Schodzi: Vieirinha. Wchodzi: Daniel Caligiuri.

62'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Gonzalo Castro. I kolejny gol dla BVB! Castro wybiegł przed obrońców po prostopadłym podaniu, dostrzegł Aubameyanga i napastnikowi pozostało dopełnić formalności.

60'

Ależ akcja Dembele! Skrzydłowy zwiódł dwóch rywali i miał przed sobą tylko Casteelsa, ale trafił tym razem prosto w niego.

58'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Gonzalo Castro. Przepiękny kontratak Borussii zapoczątkowany przez Goetze. Castro wyszedł sam na sam z Casteelsem i idealnie w tempo dograł do Dembele. Francuz musiał zdobyć swojego premierowego gola w Bundeslidze.

2
56'

Świetna akcja Draxlera i nie gorszy strzał z 25 metrów. Burki musiał się natrudzić, by obronić tę próbę.

55'

Idą za ciosem gospodarze i nadal zdecydowanie atakują. Kibice nie mogą narzekać dzisiaj na nudę.

53'

Gol! Strzelił Daniel Didavi. I jest w końcu gol dla Wolfsburga! Seguin idealnie dośrodkował przed bramkę, gdzie Didavi strzałem z pierwszej piłki pokonał Burkiego.

VfL Wolfsburg
1
51'

Niewiarygodne interwencje Burkiego po strzałach Draxlera i Gomeza! Trudno uwierzyć, że piłka nie wpadła do siatki, bo Gomez strzelał z odległości jednego metra!

49'

Zbyt krótko odgrywał Vieirinha do Casteelsa, jednak Belg w porę wybiegł na przedpole i wykopał piłkę.

47'

Dośrodkowanie Rodrigueza w pole karne z rzutu wolnego. Burki pewnie złapał piłke.

46'

Początek II połowy.

44'

Groźny strzał z dystansu oddał Arnold. Piłka szybowała do siatki przy słupku, ale znów na posterunku był Roman Burki.

1
40'

Guerreiro prostopadłym podaniem chciał wypuścić w uliczkę Dembele, ale we wszystko wmieszał się Vieirinha.

37'

Znakomity strzał Rodrigueza z wolnego, jednak Burki jest dzisiaj w doskonałej formie i sparował piłkę!

1
36'

Nie może przełamać się Gomez! Tym razem w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył prosto w Burkiego. W tej samej akcji Wilki wywalczyły rzut wolny z 18 metrów.

34'

Gomez powinien zdecydować się na strzał z około 10 metrów, ale wdał się w drybling. Po chwili piłka trafiła przed pole karne do Arnolda, który wyraźnie przestrzelił.

33'

W akcji ofensywnej pokazał się Mario Goetze. Uderzenie ofensywnego pomocnika nie bez problemów obronił Casteels.

1
31'

Przyśpieszyli gospodarze i okazję miał Gerhardt. Po podaniu Vieirinhi pomocnik z 18 metrów przeniósł jednak piłkę nad bramką.

29'

Szybka akcja Borussii i Jeffrey Bruma w ostatniej chwili uprzedził nadbiegającego Aubameyanga.

28'

Wolfsburg stara się prowadzić atak pozycyjny, ale Borussia umiejętnie oddala grę od własnej bramki.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Błaszczykowski. Bardzo ostry faul Polaka na Sokratisie.

23'

Blisko gola kontaktowego! Po rzucie wolnym przed szansą stanął Julian Draxler, ale jego uderzenie tylko przeszyło pole karne i piłka minęła słupek.

19'

Kolejna świetna akcja Borussii, ale tym razem Schmelzer nie zdołał skierować piłki do bramki. Tylko korner dla gości.

2
16'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Drugi gol dla Borussii! Aubameyang wbiegł z lewego skrzydła w pole karne i mimo dosyć ostrego kąta pokonał Casteelsa. Świetny strzał Gabończyka.

13'

Po dośrodkowaniu Guerreiro z rzutu wolnego Ginter oddał strzał głową, a piłka przeszła nieznacznie nad poprzeczką.

1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Maximilian Arnold.

1
12'

Borussia. Schodzi: Marc Bartra. Wchodzi: Matthias Ginter.

11'

Bartra doznał urazu i sygnalizuje, że konieczna będzie zmiana.

8'

Kapitalna akcja Wolfsburga z udziałem Błaszczykowskiego! Piłka dotarła na 6. metr do Henrique, który uderzył prosto w rozpaczliwie interweniującego Burkiego!

1
7'

Akcja Draxlera na prawym skrzydle. Reprezentant Niemiec zdołał dośrodkować, ale uczynił to niedokładnie.

5'

Pulisić wbiegł w pole karne i upadł po starciu z rywalem. Zdaniem arbitra nie było przewinienia.

4'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Marc Bartra. Borussia już prowadzi! Guerreiro otrzymał prostopadłe podanie od Bartry, uprzedził obrońców i płaskim strzałem pokonał Casteelsa w sytuacji sam na sam.

2
2
3'

Henrique szarżował w polu karnym, ale nie zdołał minąć Piszczka.

2
19:37

"Kuba" dzisiaj ponownie będzie kapitanem Wolfsburga. W pierwszym meczu w tej roli Polaka Wilki zremisowały 0:0 z TSG 1899 Hoffenheim.

1
19:13

Wśród gospodarzy zagra na prawym skrzydle Jakub Błaszczykowski, u gości na boku obrony Łukasz Piszczek.