01 paź 2016 15:30
90+3'

David Alaba uderzył ponad poprzeczką. Złe wykonanie rzutu wolnego.

90+3'

Chyba ostatnia szansa przed Bayernem. Gospodarze wykonają rzut wolny z ok. 19 metrów.

1
90+2'

Powinno być 1:2 Kontra FC Koeln, Simon Zoller znalazł się w sytuacji sam na sam, ale uderzył tuż obok słupka!

1
90'

Doliczone zostały 3 minuty.

1
90'

Strzelał Arturo Vidal, ale piłka po raz kolejny minęła bramkę gości.

88'

Koeln. Schodzi: Yuya Osako. Wchodzi: Artjoms Rudnevs.

87'

Mocny strzał sprzed pola karnego Bernata i piłka po raz kolejny trafiła w słupek! Sporo szczęścia mają w sobotę zawodnicy FC Koeln.

1
84'

Robert Lewandowski znowu przewrócił się w polu karnym. Tym razem jednak o faulu nie mogło być mowy.

1
1
82'

Rafinha wślizgiem uratował zespół. Osako mógł znaleźć się sam naprzeciwko  Neuera.

1
80'

Robert Lewandowski przewrócił się w polu karnym i miał pretensję do sędziego o brak reakcji. Coraz bardziej nerwowo na boisku.

2
77'

Uderzał Thomas Mueller, Timo Horn wybił piłkę na poprzeczkę. Cóż za parada bramkarza!

2
1
74'

Bayern zaczyna dominować. Czy jednak Bawarczycy nie obudzili się zbyt późno?

2
1
71'

Piłka w bramce Bayernu, ale sędzia gola nie uznał. Na minimalnym spalonym był Osako.

3
70'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Arturo Vidal.

70'

Bayern. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: David Alaba.

70'

Po wyrównującym golu to goście są aktywniejsci. FC Koeln dąży do objęcia prowadzenia!

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Zoller. Obie kartki to efekt przepychanek przed polem karnym Bayernu.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Martinez.

Bayern Monachium
1
67'

Bayern po stracie gola przyspieszył grę, ale nie potrafi przedostać się w pole karne FC Koeln.

1
1
63'

Gol! Strzelił Anthony Modeste. Asystował mu Marcel Risse. Dośrodkowanie Risse, a Modeste przepięknym strzałem z powietrza trafił do siatki. Zawodnik gości niczym koszykarz frunął i w locie zdołał trafić piłkę. Aż chce się zaśpiewać: I Believe I Can Fly!

62'

Koeln. Schodzi: Marco Hoeger. Wchodzi: Salih Ozcan.

62'

Koeln. Schodzi: Konstantin Rausch. Wchodzi: Simon Zoller.

59'

Bayern wciąż panuje na boisku, goście sporadycznie przedostają się pod bramkę gospodarzy.

55'

Głową uderzał Javi Martinez, ale piłka trafiła w słupek bramki gości!

53'

Aktywniejsi w ofensywie starają się być po przerwie piłkarze FC Koeln. Bayern jednak nie pozwala im na zbyt wiele.

51'

Robert Lewandowski uderzył głową z sześciu metrów, ale ponad bramką.

50'

Juan Bernat wycofał futbolówkę przed pole karne to Muellera, którego strzał z pierwszej piłki poszybował obok bramki.

49'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Marcela Risse, głową obok bramki uderzył Yuya Osako.

1
47'

Zawodnicy FC Koeln domagali się rzutu karnego. Mats Hummels atakował łokciem Anthony'ego Modeste.

1
46'

Goście rozpoczęli grę po przerwie.

1
46'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Thomas Mueller.

45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

1
45'

Kolejna wrzutka Bernata, Robert Lewandowski w stylu Ibrahimovicia uderzył z powietrza... piętą! Piłka przeleciała pół metra ponad bramką.

1
42'

Uderzał Marco Hoeger, ale piłka poszybowała daleko od bramki Neuera.

2
40'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Juan Bernat. Gospodarze konsekwentnie grali swoje i w końcu doczekali się błędy rywali. Z lewej strony dośrodkował Bernat, a Kimmich "szczupakiem" trafił do bramki FC Koeln z ok. 5 metrów.

2
38'

62 do 38 w posiadaniu piłki. Na tablicy wciąż jednak 0:0, które może cieszyć tylko gości.

1
36'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Xabi Alonso, piłka o dwa metry minęła słupek.

1
33'

Trwa napór Bayernu, goście przed momentem mogli wyprowadzić zabójczą kontrę, ale w sytuacji 2 na 1 źle rozegrali akcję.

1
30'

Robert Lewandowski z rzutu wolnego trafił w mur. Polak źle uderzył piłkę.

1
28'

Będzie rzut wolny dla Bayernuy z ok. 17 metrów.

1
27'

Piłką w głowę został trafiony Hector, reprezentant Niemiec potrzebował chwili, aby dojść do siebie.

1
25'

Po kolejnej wrzutce w pole karne gości głową uderzył Mats Hummels. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
23'

Kontra FC Koeln zakończona strzałem Yuyi Osako. Piłkę z problemami złapał Manuel Neuer.

1
22'

Na trybunach w Monachium zrobiło się groźnie. Mecz obserwuje... Terminator, czyli Arnold Schwarzenegger.

1
21'

Głodny gry jest Arjen Robben. Holender niczym rasowy polityk, chce być cały czas widoczny.

1
19'

Ależ huknął sprzed pola karnego Rafinha. Piłka poszybowała tuż ponad bramką.

1
17'

Dogranie do Lewandowskiego, ten znalazł się na sam naprzeciwko bramkarza, ale arbiter słusznie odgwizdał spalonego.

1
16'

Mocny strzał z ok. 17 metrów oddał aktywny Arjen Robben, ale pomylił się o metr.

1
15'

Kingsley Coman zagrał wzdłuż linii piątego metra, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do piłki.

1
14'

Gra się wyrównała. Zespołowi z Kolonii udało się przenieść ciężar meczu w okolice środka pola.

1
10'

Nerwowo grają goście. Przed momentem piłkarze FC Koeln mogli wyprowadzić kontrę, ale zagrali niedokładnie.

1
8'

Gospodarze wyszli z kontrą, Robben przebiegł z piłką kilkanaście metrów, ale akcję zepsuł Kingsley Coman.

1
6'

Sprzed pola karnego uderzył Juan Bernat, ale źle trafił w piłkę i strzał poszybował daleko od bramki.

1
5'

Z rzutu rożnego dośrodkował Arjen Robben, ale zbyt mocno uderzył i żaden z partnerów nie doszedł do piłki.

3'

Od pierwszej minuty w ataku gospodarze. FC Koeln zepchnięte do głębokiej defensywy.