Trzy doliczone minuty do II połowy.

90'

Z woleja po dośrodkowaniu strzelał Thomas Mueller, jednak wyraźnie chybił.

87'

Teraz pokazał się "Lewy", którego strzał minimalnie minął słupek bramki Hradecky'ego!

1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Timothy Chandler.

Eintracht Frankfurt
85'

Robert Lewandowski na razie mało widoczny i mało przydatny, ale obrona Eintrachtu musi na Polaka bardzo uważać.

82'

Bawarczycy wydają się lekko zaskoczeni znakomitą dyspozycją gospodarzy. Eintracht rozgrywa dzisiaj świetny mecz!

81'

Chandler dośrodkował w pole karne, gdzie Tarashaj uprzedził obrońcę, ale strzelił obok słupka!

78'

Gol! Strzelił Marco Fabian. Chandler mocno wrzucił piłkę przed bramkę, gdzie Fabian klatką piersiową skierował piłkę do bramki! Wydaje się, że był na minimalnym spalonym, ale liniowy tego nie dostrzegł.

1
76'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Rafinha.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Philipp Lahm.

Bayern Monachium
73'

Nie dotarła piłka do Lewandowskiego, który czekał na nią na środku pola karnego. Więcej przestrzeni w ataku ma teraz Bayern.

70'

W bardzo trudnej sytuacji są podopieczni Niko Kovaca. Eintracht mimo to cały czas walczy jak równy z równym.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Renato Sanches.

67'

Eintracht. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Makoto Hasebe.

65'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Szabolcs Huszti. Węgier zachował się niesportowo i zaatakował rywala bez piłki.

1
62'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Bayern prowadzi 2:1, a gola strzelił Kimmich, który przejął piłkę uderzoną sprzed pola karnego przez Hummelsa i z bliska pokonał Hradecky'ego.

1
61'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Bayernu. Eintracht zepchnięty do obrony.

59'

Kapitalna parada Hradecky'ego po strzale Robbena sprzed pola karnego!

57'

Eintracht stara się grać z kontry, ale Bawarczycy w porę wracają do obrony.

54'

Kapitalna okazja dla Bayernu! Kimmich dograł do Comana, który w sytuacji sam na sam trafił w słupek!

51'

Wyrównanie początek II połowy meczu na Commerzbank-Arena.

49'

W odpowiedzi niecelny strzał oddał Szabolcs Huszti.

47'

Z dystansu przymierzył Joshua Kimmich i tylko minimalnie spudłował!

46'

Bayern. Schodzi: Xabi Alonso. Wchodzi: Renato Sanches.

46'

Początek II połowy.

45'

60 sekund doliczone do I połowy.

43'

Gol! Strzelił Szabolcs Huszti. Wyrównanie! Szybka akcja Eintrachtu, podanie Oczipki do Husztiego, który uprzedził Boatenga i strzałem w długi róg pokonał Neuera!

1
42'

Niecelny strzał Rebicia z rzutu wolnego, ale Eintracht walczy jak równy z równym z Bayernem.

40'

Ładna akcja Comana, który zbiegł ze skrzydła do środka i uderzył nieznacznie obok słupka bramki Hradecky'ego.

37'

Fabian powinien podać do nadbiegających partnerów, ale zdecydował się na strzał z 25 metrów. Fatalna próba Meksykanina.

35'

Idealna wrzutka Chandlera na głowę Meiera, ten przymierzył jednak obok bramki!

34'

Żółtą kartkę otrzymał Szabolcs Huszti.

33'

Meier strzelał z najbliższej odległości głową, ale Neuer na linii złapał piłkę. Zdaniem arbitra, futbolówka nie przekroczyła linii całym obwodem.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels.

30'

Boateng ryzykownym, ale czystym wślizgiem na linii pola karnego powstrzymał szarżującego Rebicia.

28'

Mats Hummels wyskoczył najwyżej do dośrodkowania z rzutu rożnego, jednak nieczysto trafił w piłkę i Hradecky nie musiał interweniować.

27'

Ładne dośrodkowanie Lahma z prawego skrzydła, ale w polu karnym żaden z Bawarczyków nie oddał strzału.

24'

Aktywni w ofensywie są podopieczni Niko Kovaca i obrona Bayernu ma bardzo dużo pracy.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Xabi Alonso.

19'

Sporo walki w strefie środkowej, Eintracht nie pozwala się zdominować monachijczykom.

16'

Mueller został trafiony w twarz przez Hectora i potrzebuje pomocy medycznej.

13'

Mógł być remis, ale strzał Chandlera zatrzymał się na słupku bramki Neuera! Świetna próba Amerykanina!

10'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Efektowna akcja Bayernu i trafienie! Hummels zagrał daleko do Alaby, który podał do Robbena, a Holender minął rywala i strzałem z ostrego kąta pokonał Hradecky'ego.

1
10'

Sprytnie chcieli rozegrać rzut wolny Bawarczycy, ale Xabi Alonso zagrał zbyt mocno przed bramkę.

8'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Hector.

6'

Strzał głową Rebicia nie sprawił większych problemów Neuerowi.

6'

Gorąco pod bramką Hradecky'ego, jednak Fin zdołał złapać piłkę przed Muellerem.

4'

Efektowne podanie Husztiego do Rebicia, jednak ostatecznie Eintrachtowi nie udało się oddać celnego strzału.

3'

Odważnie zaczęli mecz gospodarze i Bastian Oczipka wywalczył rzut rożny.

14:47

Jeśli gospodarze zwyciężą, osiągną 5-punktową przewagę nad wiceliderem Herthą BSC.