Bundesliga: 8. kolejka
22 paź 2016 15:30
90+4'

Borussia walczy o pełną pulę! Teraz piłkę meczową miał Pierre-Emerick Aubameyang, ale chybił!

90+1'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. A jednak wyrównanie! Po centrze Passlacka strzał oddał Piszczek, a do odbitej przez Nylanda piłki dopadł Pulisić i nie mógł zmarnować tej okazji!

Borussia Dortmund
1
90'

Jeszcze cztery minuty walki w Ingolstadt.

1
88'

Ogromne zamieszanie pod bramką Ingolstadt! Okazję miał Aubameyang, ale strzelał z trudnej pozycji, a obrońcy zaasekurowali Nylanda.

86'

Teraz świetną okazję miał Mario Goetze, ale Nyland dał sobie radę z jego strzałem!

85'

Pulisić miał sporo miejsca w polu karnym, jednak zagrał prosto pod nogi rywala.

82'

Borussia nie ustaje w atakach i gospodarzom trudno będzie utrzymać zwycięstwo do końcowego gwizdka.

79'

Z dystansu celnie przymierzył Passlack, ale Nyland popisał się fenomenalną paradą i uratował swój zespół!

78'

Mario Goetze upadł w polu karnym, ale nie mogło być mowy o "jedenastce".

76'

Coraz mniej czasu zostało dortmundczykom, tymczasem ich ataki są dosyć niemrawe.

74'

Hinterseer szarżował w polu karnym, ale znakomicie powstrzymał go Marc Bartra.

72'

Ingolstadt. Schodzi: Dario Lezcano. Wchodzi: Mathew Leckie.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Ramos.

69'

Gol! Strzelił Adrian Ramos. Borussia wciąż w grze! Pulisić wpadł w pole karne i dograł do Ramosa, który płaskim uderzeniem z półobrotu zaskoczył golkipera Ingolstadt!

1
65'

Urazu doznał Hinterseer i potrzebna jest pomoc medyczna.

64'

Gospodarze długo utrzymują się przy piłce i nie pozwalają Borussii na rozwinięcie skrzydeł.

60'

Gol! Strzelił Dario Lezcano. Ależ riposta Ingolstadt! Po centrze z prawego skrzydła Lezcano uderzył z pierwszej piłki i Weidenfeller nie zdążył z interwencją!

FC Ingolstadt 04
1
59'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Bramka kontaktowa! Po dośrodkowaniu Dembele Aubameyang uprzedził obrońców i pokonał Nylanda.

58'

Borussia. Schodzi: Gonzalo Castro. Wchodzi: Mario Goetze.

55'

Strzał głową Bartry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Hiszpan wysoko wyszedł w powietrze, ale przestrzelił.

53'

Borussia wciąż atakuje dość nieudolnie. Teraz Dembele dośrodkował prosto w ręce Nylanda.

49'

Castro postanowił strzelać z ponad 20 metrów, ale piłka minęła słupek bramki Nylanda.

46'

Początek II połowy.

45+1'

Groźny strzał Cohena sprzed pola karnego, ale tym razem Weidenfeller był na posterunku.

44'

Groźny atak gospodarzy i dopiero Weidenfeller powstrzymał szarżującego Lezcano.

42'

Niewiele ciekawego dzieje się w końcówce I połowy meczu w Ingolstadt. Gospodarze prowadzą niezagrożenie.

39'

Aubameyang zdecydował się strzelać z 30 metrów z rzutu wolnego i pomylił się minimalnie!

36'

Niekryty w polu karnym Hinterseer miał szansę na podwyższenie na 3:0! Napastnik gospodarzy uderzył z powietrza nad poprzeczką.

34'

Kontratak Ingolstadt i przed szansą mógł stać Hinterseer, ale uprzedził go jeden z obrońców BVB.

32'

Borussia przystąpiła do zdecydowanych ataków, ale brakuje precyzji podopiecznym Tuchela. Teraz niecelnie z ponad 20 metrów uderzył Weigl.

29'

Po rzucie rożnym do strzału doszedł Łukasz Piszczek, ale nie trafił w światło bramki.

28'

Zaskakujący strzał Castro z dystansu i Nyland miał spore problemy z interwencją!

26'

Dortmundczycy wyraźnie przyśpieszyli swoje poczynania ofensywne.

24'

Gol! Strzelił Dario Lezcano. Drugi gol dla gospodarzy, bardzo podobny do pierwszego! Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego i tym razem Lezcano uwolnił się spod opieki obrońców, a jego "główka" okazała się nie do obrony.

1
21'

Mocny strzał z dystansu oddał Roger, ale piłka poszybowała w środek bramki prosto w ręce Weidenfellera.

18'

Castro dograł w pole karne do Piszczka, ale Polak był minimalnie spóźniony i piłka opuściła boisko.

17'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła główkował Ramos i nie sprawił żadnych problemów bramkarzowi Ingolstadt.

16'

Techniczny strzał Dembele sprzed pola karnego, ale Nyland nie miał problemów z interwencją.

13'

Kapitalna okazja dla FCI! Po zamieszaniu w polu karnym Hinterseer oddał strzał przewrotką z paru metrów i trafił prosto w Weidenfellera!

11'

Mają spore problemy w ofensywie dortmundczycy. Gospodarze stworzyli szczelne zasieki obronne.

8'

Nieudany strzał Castro z rzutu wolnego.

6'

Gol! Strzelił Almog Cohen. Gospodarze na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Cohen uprzedził obrońców i pokonał Weidenfellera. Zaspali obrońcy Borussii w tej sytuacji.

1
3'

Pierwsza ofensywna akcja Borussii, ale Gonzalo Castro niedokładnie podawał w pole karne.

15:10

Spotkanie poprowadzi Felix Zwayer.

15:10

Łukasz Piszczek powraca do "11" Borussii po urazie, którego doznał w czasie zgrupowania reprezentacji.

15:10

Ingolstadt jest ligową "czerwoną latarnią" i jednym z dwóch zespołów bez zwycięstwa.