Bundesliga: 10. kolejka
05 lis 2016 15:30
90+2'

Już chyba nic nie odbierze punktu przyjezdnym! Robert Lewandowski został zablokowany w polu karnym, a Thomas Mueller spudłował, choć miał już bramkarza na łopatkach.

90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

87'

Słupek! W pole karne przeciwnika wybrał się Mats Hummels i próbował ulokować piłkę w bramce strzałem z 13. metra. Minimalna pomyłka.

1
86'

Szybki wypad Wieśniaków i pokazał się Eduardo Vargas. Chilijczyk za długo zwlekał z rozwiązaniem swojego ataku i podał prosto do obrońcy z Monachium.

85'

W ostatnich minutach miażdżąca przewaga Bayernu Monachium w posiadaniu piłki. Obronie Hoffenheim należy się wysoka nota, że sporadycznie dopuszcza do strzałów.

82'

Bayern. Schodzi: Jerome Boateng. Wchodzi: David Alaba.

80'

Zapachniało prowadzeniem Bayernu Monachium! Zmiennik Thomas Mueller główkował z odpowiednią mocą, ale prosto w doskonale ustawionego bramkarza Hoffenheim.

78'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Kingsley Coman.

77'

Rafinha zatrzymany wślizgiem przy linii bramkowej. Bayern Monachium egzekwował jeszcze rzut rożny, ale królami przestworzy zostali koledzy Eugena Polanskiego.

75'

Arjen Robben został sfaulowany w okolicy narożnika pola karnego, a Sebastian Rudy może cieszyć się, że sędzia nie pokazał mu drugiego, żółtego kartonika.

74'

Brakuje elementu zaskoczenia w akcjach Bayernu Monachium. Za każdym razem przyjezdni znajdują sposób na zatrzymanie faworyta.

70'

Juan Bernat wyczekał do końca Kerema Demirbaya i nie pozwolił mu na zdobycie drugiego gola. Piłkarz Hoffenheim za długo przekładał sobie piłkę i uderzenie ostatniej szansy zostało zablokowane.

69'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Thomas Mueller.

68'

Po chwili Robert Lewandowski sfaulował przeciwnika przy próbie odebrania piłki, a przy linii bocznej oczekuje już na możliwość wejścia na boisko Thomas Mueller.

66'

Arjen Robben oszukał przeciwnika na skraju pola karnego, a po płaskiej centrze skrzydłowego "krzyżakiem" próbował strzelić Robert Lewandowski. Piłka nie siadła idealnie na stopie Polaka!

64'

Niedokładne uderzenie głową było pod pełną kontrolą bramkarza Hoffenheim. Carlo Ancelotti spogląda w kierunku swoich rezerwowych.

60'

Ucieka czas gospodarzom, a obrona Hoffenheim jest konsekwentna. Coraz więcej jest w tym spotkaniu nieczystych zagrań za pograniczem faulu.

57'

Hoffenheim. Schodzi: Nadiem Amiri. Wchodzi: Lukas Rupp.

58'

Bayern Monachium miał dwa stałe fragmenty z rzędu. Nie zrobił z nich użytku, a całe zamieszanie zakończyło się zbyt mocnym podaniem, które wylądowało w objęciach Olivera Baumanna.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudy.

TSG 1899 Hoffenheim
55'

Podanie z głębi pola w kierunku Andreja Kramaricia i minimalnie szybszy od napastnika Hoffenheim był Manuel Neuer. Ostrzeżenie dla Bayernu Monachium.

53'

Wyraźna przewaga Bayernu Monachium pod względem posiadania piłki, ale wciąż nie jest łatwo gospodarzom wypracować pozycję do oddania strzału.

49'

Bawarczycy rozegrali kombinacyjnie stały fragment, a na dodatek sędzia asystent zasygnalizował spalonego, więc Hoffenheim wznowiło grę ze stojącej piłki.

48'

Od razu po przerwie Bayern Monachium atakuje przeciwnika. Oliver Baumann wybił piłkę na aut pod naciskiem Arjena Robbena.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

45'

Doliczona minuta.

41'

Przed polem karnym TSG 1899 Hoffenheim szarżował aktywny od początku meczu Douglas Costa. Płaski strzał został odprowadzony przez bramkarza poza boisko.

39'

Arjen Robben wymyślił zbyt skomplikowane uderzenie z rzutu wolnego i piłka ugrzęzła między Holenderem a bramką Hoffenheim. Szansa zmarnowana!

38'

Faul przed polem karnym i Oliver Baumann ustawił starannie mur. Bayern Monachium na dobrą szansę, by zdobyć gola z rzutu wolnego.

36'

Nie zanosiło się specjalnie na gola dla Bayernu Monachium, a jednak potrafił przeprowadzić skuteczną akcję przed przerwą i chce iść za ciosem.

34'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Steven Zuber.

Po prostu koszmarna interwencja obrońcy Hoffenheim, który wpakował piłkę do własnej bramki. Zmierzała ona od Douglasa Costy do Roberta Lewandowskiego, ale Steven Zuber wyręczył Polaka. Wyrównanie stało się faktem!

1
1
30'

Douglas Costa dośrodkował mocno w kierunku Roberta Lewandowskiego. Między tych dwóch zawodników wtrącił się Oliver Baumann i wybornie interweniował na przedpolu.

29'

Tym razem Pavel Kaderabek zaprosił na karuzelę obrońcę Bayernu Monachium. Przy okazji sam się zakręcił i dośrodkował prosto do stopera Bayernu Monachium.

27'

Pavel Kaderabek nie przestraszył się rozpędzonego Roberta Lewandowskiego i obok linii bocznej boiska nie pozwolił napastnikowi Bayernu Monachium przejąć piłki.

25'

Dobrze był pilnowany Robert Lewandowski i nie znalazł miejsca do oddania strzału. Po przeciwnej stronie boiska sytuację musiał wyjaśnił Manuel Neuer.

23'

Jest co oglądać w Monachium. Andrej Kramarić wymanewrował całą grupkę obrońców Bayernu Monachium, ale zabrakło energii na pełnokrwiste uderzenie. Płaskie próba nie sprawiła problemu Manuelowi Neuerowi.

20'

Była piłka w rękawicach Manuela Neuera i szybko jest u Olivera Baumanna. Miał trochę szczęścia bramkarz Hoffenheim, ponieważ Thiago Alcantara nie oddał tak soczystego strzału jak powinien.

19'

Rozochocili się piłkarze Hoffenheim. Sebastian Rudy huknął płasko z ponad 25 metrów i Manuel Neuer nie miał prawa zlekceważyć tego strzału. Tym razem wysoki bramkarz zatrzymał piłkę.

18'

Przy golu asystował Nadiem Amiri, który ponownie pognał na połowę Bawarczyków i dzięki temu wywalczył wrzut z autu.

16'

Gol! Strzelił Kerem Demirbay. Asystował mu Nadiem Amiri.

Takie uderzenia można oglądać godzinami. Kerem Demirbay wyprowadził Hoffenheim na prowadzenie potężnym strzałem z 17. metra w okienko bramki. Pomocnik gości był niepilnowany i przymierzył idealnie. Manuel Neuer został w blokach i Bayern Monachium musi gonić wynik!

14'

Wyczekiwany konkret! Podanie Roberta Lewandowskiego było w idealnym momencie, do piłki dopadł rozpędzony Rafinha i poczęstował Olivera Baumanna strzałem z ostrego kąta. Korner dla Bayernu Monachium!

13'

Delikatna przewaga Bayernu Monachium, ale bez konkretów pod bramką Wieśniaków. U gospodarzy szwankuje ostatnie podanie.

12'

Pavel Kaderabek minął się z piłką i pomyłkę pomocnika TSG 1899 Hoffenheim musiał naprawić przed własnym polem karnym Niklas Suele.

10'

Znów dośrodkowanie z lewej strony nie miało adresata. Jedyna różnica, że tym razem podawał Douglas Costa, a nie Arturo Vidal.

9'

Riposta zespołu z Hoffenheim. Niezła kombinacja na prawym skrzydle zakończona płaskim dośrodkowaniem Pavela Kaderabeka. Nie pozwolili piłce na zbyt długi lot obrońcy Bayernu Monachium.

7'

Wymiana podań w okolicy linii pola karnego. To Arjen Robben i Robert Lewandowski. Akcję zakończył bardzo nieprecyzyjnym strzałem Holender.

6'

Sandro Wagner sfaulował przeciwnika na jego połowie, więc sędzia zatrzymał akcję Hoffenheim i przyznał piłkę Bawarczykom.

4'

Na lewe skrzydło zbiegł Arturo Vidal i mocno wstrzelił piłkę w pole karne Hoffenheim. Nie doskoczył do niej ani Robert Lewandowski, ani żaden z jego partnerów.

Kto wygra mecz?
Bayern Monachium
1
14:58

Robert Lewandowski wraca do walki w Bundeslidze po bardzo dobrym występie w Lidze Mistrzów. Polak jest w podstawowym składzie Bayernu Monachium, natomiast Eugen Polanski zacznie mecz na ławce rezerwowych TSG 1899 Hoffenheim.