Borussia. Schodzi: Julian Weigl. Wchodzi: Mikel Merino.

Piłka w siatce po strzale Aubameyanga. Klątwa jednak nadal trwa... był ofsajd.

75'

Wolfsburg. Schodzi: Vieirinha. Wchodzi: Jakub Błaszczykowski.

Głośne "Kuba, Kuba". Tak Dortmund wita "swojego człowieka".

75'

Piszczek leżąc na murawie dogrywał do Bartry. Strzał obrońcy nieznacznie minął bramkę.

10
3
73'
72'

Groźnie pod bramką Burkiego. W pole karne wbiegł Daniel Didavi, ale z ostrego kąta uderzył obok dalszego słupka.

3
1
70'

Dwa uderzenia z dystansu. Pierwsze w wykonaniu Piszczka przyblokowali obrońcy, a drugie autorstwa Bartry trafiło w plecy Gintera.

5
67'
64'

Jedna z nielicznych akcji Wilków zakończona bardzo niecelnym strzałem Arnolda z 25 metrów.

3
2
60'

Wolfsburg. Schodzi: Mario Gomez. Wchodzi: Paul Ntep de Madiba.

wchodzi Wchodzi
Paul Ntep de Madiba #9
schodzi Schodzi
5
4
59'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Łukasz Piszczek.

Ależ popołudnie Łukasza Piszczka! Polak ma już na koncie 2 asysty i gola. Tym razem precyzyjnie dograł z prawej strony na głowę Dembele. Piłka odbiła się od murawy wysokim kozłem i wpadła do siatki.

73
7
55'

Co się dzieje z Aubameyangiem!? Arnold podawał piłkę do własnego bramkarza, ale przed Benaglio stało 3 rywali. To powinna być murowana bramka! Tymczasem Gabończyk zagrał piętą tak, że jego koledzy nie wiedzieli co się dzieje.

10
3
54'

Fatalnie ze stojącej piłki dośrodkował Yunus Malli. Wysoko, głęboko i prosto do "koszyczka" Burkiego.

1
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl. Brzydki faul na Didavim.

4
51'

Centra Dembele przeobraziła się w strzał, ale gościom z pomocą przyszedł słupek!

6
1
48'

Gol! Strzelił Łukasz Piszczek. Asystował mu Matthias Ginter.

Gol polskiego obrońcy! Z rzutu wolnego centrował Castro. Rywale zbyt krótko wybili piłkę, którą w szesnastkę ponownie wstrzelił Dembele. Strzelać starał się Ginter, ale skiksował. Piłka trafiła do Polaka, który celnie uderzył głową.

99
4
47'

Utyka Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk ucierpiał po wślizgu Rodrigueza.

5
4
46'

Początek II połowy.

5
4
45+1'

Najlepsza w pierwszej połowie okazja gości. Vieirinha płasko zagrał do Malliego, a ten bez namysłu uderzył na bramkę. Piłka odchodziła od bramkarza, ale ostatecznie przeleciała tuż obok słupka.

4
2
45'

4
42'

Strzał nad murem wykonał Andre Schuerrle, ale piłka minęła bramkę w bezpiecznej odległości.

4
4
41'

Drybling Reusa zakończony faulem Arnolda tuż przed narożnikiem pola karnego. Będzie okazja do podwyższenia wyniku.

6
2
38'

Długie podanie do Aubameyanga, ale szybciej przy piłce był Luiz Gustavo.

5
6
35'

Zespołowa akcja, że palce lizać. Gospodarze dokładnymi podaniami szybko przedostali się pod bramkę Wilków. Otwierające zagranie Dembele do Reusa było jednak minimalnie za mocne.

3
2
34'

Wolfsburg. Schodzi: Paul Seguin. Wchodzi: Daniel Didavi.

32'

Przymusowa przerwa. Problem z mięśniem uda ma Paul Seguin.

5
2
28'

Prostopadłe podanie od Castro do Schuerrle. Gdyby we wszystko nie wmieszał się Pierre-Emerick Aubameyang, Niemiec znalazłby się w znakomitej sytuacji. Gabończyk myślał, że to on jest adresatem podania i przeszkodził koledze.

3
1
26'

Rozklepana obrona Wolfsburga. Na 13. metrze sam z piłką znalazł się Ousmane Dembele, ale uderzył prosto w Benaglio.

2
2
23'

Borussia idzie za ciosem. Ofensywa miejscowych przybrała na sile.

4
4
20'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jeffrey Bruma.

Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu Dembele piłka odbiła się od pleców rywala i wysokim lobem spadła tuż przed linią końcową gdzie stał Gomez. Napastnik zagapił się i piłkę wygarnął Łukasz Piszczek. Polak trafił w głowę Brumy, a ten pechowo otworzył wynik.

90
6
19'

Mocne, płaskie wstrzelenie piłki w pole karne Borussii. Zagrywał Jannes Horn, ale mimo lekkiego nieporozumienia Bartrą, Burki złapał piłkę.

3
4
16'

Kapitalne rozegranie piłki przez dortmundczyków i świetna okazja przed Aubameyangiem. Po mocnym strzale piłka zmierzała do siatki nad głową Benaglio, ale szwajcarski bramkarz zdążył podnieść rękę.

5
2
14'

Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzał Marcel Schmelzer.

3
3
12'

Przewaga gospodarzy. Borussia jednak nie ma łatwo. Duże zagęszczenie piłkarzy w środkowej strefie utrudnia rozgrywanie akcji.

4
1
9'

Zaskakujący strzał z okolic lewego narożnika pola karnego oddał Marco Reus. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale Benaglio odbił ją do boku.

2
2
7'

Podanie "w uliczkę" do Schuerrle, ale ten zamiast wyjść sam na sam spowolnił akcję. Podanie na prawej flance otrzymał Piszczek. Polak dograł na 10. metr do Aubameyanga, ale strzał Gabończyka obronił Diego Benaglio.

3
2
4'

Drugi korner i tym razem było groźnie. Centrę zamykał Bartra, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

4
3
2'

Pierwszy atak gospodarzy. Andre Schuerrle dośrodkowywał z prawego skrzydła, ale został przyblokowany przez Horna. Korner nie przyniósł zagrożenia.

1
3
14:52

Żółto-czarne stroje gospodarzy. Wilki na biało-zielono.