Bundesliga: 23. kolejka
04 mar 2017 15:30
89'

Gol! Strzelił Franck Ribery. Asystował mu Juan Bernat. Kontra Bayernu. Bernat wycofał do Ribery'ego, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza.

Bayern Monachium
34
8
87'

Bayern ma ten mecz pod kontrolą. Gospodarze nie potrafią przebić się przez defensywę rywali.

7
5
84'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę bez problemów złapał Kessler.

5
5
82'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Rafinha.

80'

Gospodarze blisko zdobycia bramki. Po dośrodkowaniu z wolnego główkował Maroh, ale piłka odbiła się od jednego z graczy Bayernu i wyszła na rzut rożny.

9
4
80'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Bernat.

2
7
78'

Świetna okazja przed Lewandowskim, ale Polak był na spalonym.

2
10
77'

Kontra Bayernu zakończona zbyt krótkim dograniem Ribery'ego do Lewandowskiego.

8
4
76'

Skuteczna interwencja Martineza powstrzymała szarżującego Modeste.

3
4
75'

Nieudane dośrodkowanie Lewandowskiego.

4
7
73'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Joshua Kimmich.

73'

Koeln. Schodzi: Marco Hoeger. Wchodzi: Milos Jojić.

72'

Bayern wciąż ma dużą przewagę w posiadaniu piłki i kontroluje przebieg meczu.

8
1
69'

Po dośrodkowaniu Bernata piłkę pewnie chwycił Kessler.

3
5
66'

Dośrodkowanie Olkowskiego zostało zablokowane.

10
2
64'

Dobre dośrodkowanie Alcantary zakończone niecelnym uderzeniem Martineza.

3
5
62'

Strzał Muellera z pięciu metrów został zablokowany.

5
6
59'

Dośrodkowanie Comana z prawego skrzydła. Nie dotarło jednak do żadnego z jego kolegów.

4
5
58'

Obrońcy na niewiele pozwalają dziś Lewandowskiemu. Polak jest pilnowany przez dwóch, a momentami nawet trzech rywali.

5
5
56'
56'

Dobra interwencja Olkowskiego uratowała gospodarzy przed stratą gola.

6
53'

Mueller podał do Lahma, ten próbował odegrać do Lewandowskiego, ale piłkę przechwycił Kessler.

5
2
52'

Bayern. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Franck Ribery.

51'

Costa doznał urazu i zasygnalizował, że niezbędna będzie zmiana.

4
2
50'

Płaski strzał Costy obok słupka.

2
4
49'

Gospodarze domagają się odgwizdania rzutu karnego po tym jak powalony w szesnastce został Osako. Sędzia pozostał niewzruszony na protesty.

2
3
48'

Gol! Strzelił Juan Bernat. Asystował mu Thomas Mueller. Mueller wypatrzył na lewym skrzydle niepilnowanego Bernata i posłał mu dokładne podanie. Ten zdecydował się na strzał. Zablokować próbował go Olkowski, ale nie udało mu się to.

35
1
47'

Akcja gospodarzy zakończona nieudanym strzałem Zollera.

6
2
46'

Początek drugiej połowy.

12
4
45'

1.FC Koeln mogło ruszyć z kontrą, ale Olkowski nie utrzymał piłki w boisku.

11
1
42'

Strzał Hoegera sprzed pola karnego minął bramkę gości.

7
5
40'

Kontra gospodarzy zakończona zbyt lekkim strzałem Osako. Neuer pewnie obronił to uderzenie.

6
4
37'

Zbyt mocne podanie Zollera do Modeste. Ten drugi nie zdołał opanować piłki.

6
3
36'

Strzał Vidala z 25 metrów z problemami obronił Kessler.

7
1
35'

Niedokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Od bramki zaczął Neuer.

9
1
34'

Vidal tuż przed polem karnym sfaulował Hoegera. Szansa dla gospodarzy.

4
5
34'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal.

7
8
33'

Lewandowski uciekł obrońcom, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i złapał ją Kessler.

12
4
31'

Bayern ma ogromną przewagę w posiadaniu piłki. Gospodarze są bezradni.

13
1
28'

Z ostrego kąta strzelał Coman. Błąd w tej sytuacji popełnił Kessler, któremu piłka przeleciała przez ręce. Obyło się bez konsekwencji.

11
1
27'

Vidal przejął piłkę pod swoim polem karnym i Bayern ruszył z kontrą. Została ona przerwana przez ofensywny faul Lewandowskiego, którego dopatrzył się sędzia.

12
8
25'

Gol! Strzelił Javi Martinez. Asystował mu Arturo Vidal. Gol dla Bayernu wisiał w powietrzu. Piłka dograna z lewego skrzydła trafiła do Vidala, ten bez zastanowienia odegrał do Martineza, który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

56
7
24'

Strzał Alaby z 30. metra na rzut rożny sparował Kessler.

15
1
23'

Dobra interwencja Suboticia przeszkodziła Lahmowi w dośrodkowaniu.

12
5
21'

Po dośrodkowaniu Comana tuż nad bramką uderzył Lewandowski.

17
6
18'

Świetna interwencja Neuera po strzale Osako. Niemiec wyciągnął się jak struna i wybił uderzoną głową piłkę na rzut rożny.

12
3
18'

Dośrodkowanie na długi słupek. Kessler w ostatniej chwili ubiegł Martineza.

7
4
17'

Zakotłowało się pod bramką 1.FC Koeln. Kolejny korner dla Bayernu.

9
4
16'

Groźny strzał z dystansu Costy. Na rzut rożny piłkę sparował bramkarz gospodarzy.

6
4
14'

Sporo niedokładności po obu stronach. Tym razem niecelnie dośrodkował Alcantara.

1
8
13'

Olkowski podał do Modeste, ale ten nie zdołał opanować piłki.

12
2
11'

Nieudane dogranie ze skrzydła Hoegera. Piłkę przejęli Bawarczycy.

7
2
9'

Alaba z rzutu wolnego z 30. metra uderzył prosto w mur.

5
14
8'

Hoeger sfaulował Lewandowskeigo. Skończyło się na słownej reprymendzie dla zawodnika gospodarzy.

7
5
7'

Olkowski w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Lewandowskiego.

10
1
6'

Ze strzałem Zollera z ostrego kąta bez problemów poradził sobie Neuer.

7
3
3'

Otoczony przez dwójkę rywali Lewandowski nie zdołał wywalczyć choćby rzutu rożnego.

5
1
3'

Spokojny początek spotkania. Obie drużyny badają swoje siły.

10
2
czas Start meczu
14:59

Na stadionie w Kolonii rozbrzmiewa hymn gospodarzy. Za chwilę początek spotkania.

4
4
14:59

W składzie Bayernu znalazł się Robert Lewandowski. Z kolei w ekipie gospodarzy wystąpi Paweł Olkowski.

15
2
14:59

Bayern ma okazję powiększyć przewagę nad RB Lipskk do siedmiu punktów. Beniaminek w piątek zremisował 2:2 w Augsburgu.