90'

Nerwowa końcówka. Na boisko doszło do przepychanek. Trochę teatru w wykonaniu Mitchella Weisera.

2
87'

Gospodarze kradną kolejne sekundy udając kontuzje. Borussia atakuje, jednak niewiele z tego wynika.

2
1
83'
ZMIANA
83'

Uderzał sprzed pola karnego Andre Schuerrle, ale nie trafił w bramkę.

2
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Bartra.

3
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA
74'

Zamieszanie na przedpolu Borussii. Jednak piłka ostatecznie opuściła boisko i od bramki grę rozpocznie golkiper Herthy.

2
2
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marvin Plattenhardt. Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego. Piłka strzelona z ok. 17 metrów wylądowała w samym okienku!

20
11
70'

Żółtą kartkę otrzymał Matthias Ginter.

3
69'

Sytuacyjny strzał z sześciu metrów oddał Pierre-Emerick Aubameyang. Piłka przeszła ponad bramkarzem, ale minęła bramkę.

1
66'
ZMIANA
65'

Z pola karnego uderzał Castro, jednak trafił w obrońcę.

2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Langkamp.

2
1
60'

Gol zdobyty przez Borussię dodał pewności zawodnikom tego zespołu. Z kolei gracze Herthy mają coraz większe problemy.

2
58'

Gonzalo Castro uciekł defensywie Herthy, wpadł w pole karne, ale w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę.

1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Shinji Kagawa. Kagawa wymanewrował kilku zawodników Herthy, podał do Aubameyanga, a ten z ostrego kąta uderzył pod poprzeczkę. 22. gol Gabończyka w sezonie.

54'

Kalou zakręcił Durmem, podał do Genki Haraguchiego, a ten spudłował z kilku metrów!

49'

Ależ przestrzelił Per Ciljan Skjelbred. Norweg włączył się do akcji swojego zespołu, ale nie trafił w bramkę uderzając z ok. 12 metrów.

46'

Powinno być 1:1. Po dośrodkowaniu stojący przed pustą bramkę Pierre-Emerick Aubameyang nie trafił w piłkę!

3
1
1
1
1
46'

Gramy po przerwie.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

43'

Coraz groźniej pod bramką Herthy. Bramkarz gospodarzy jest jednak czujny.

1
1
39'

Dobrze w bramce Herthu zachował się Rune Jarstein. Norweg odbił groźnie dograną piłkę. Po chwili ponad bramką uderzył Bartra.

39'

W końcu pokazał się Pierre-Emerick Aubameyang. Strzał z ok. 16 metrów po nodze obrońcy wyszedł na róg.

1
1
36'

Kompletnie niewidoczny jest Pierre-Emerick Aubameyang. Gabończyk nie otrzymuje podań od partnerów.

1
2
32'

Goście nie potrafią na dłużej przedostać się pod bramkę Herthy. Bardzo dobra pierwsza połowa gospodarzy.

28'

Borussia przez moment starała się zaatakować, ale to Hertha ponownie ma więcej do powiedzenia. Dobrze motorycznie wyglądają gospodarze w sobotnie popołudnie.

1
26'

Sebastian Langkamp już został zszyty i wrócił na boisko.

2
1
1
1
2
24'

Kolejne zamieszanie pod bramką Borussii. Grająca wciąż w dziesiątkę Hertha okazję bramkową miała po rzucie rożnym. Ostatecznie piłka przeszła obok słupka.

2
21'

Langkamp zderzył się głową z rywalem w polu karnym gości. Po chwili obrońca przewrócił się. Sytuacja wyglądała groźnie, ale gracz Herthy wstał o własnych siłach i udzielana jest mu pomoc poza linią boczną.

3
2
20'

Po objęciu prowadzenia Hertha uzyskała wyraźną przewagę.

17'

Marcel Schmelzer otrzymał uderzenie piłką z kilku metrów. Gracz gości chwilę dochodził do siebie.

2
16'

Po wrzutce z rogu bramkarz nie trafił w piłkę, doszedł do niej Kalou i uderzył w kierunku bramki. Futbolówka przeszła między nogami Bartry, ale sprzed linii wybił ją Guerreiro.

1
15'

Groźnie z ok. 20 metrów uderzył Kalou, Burki wybił piłkę na korner. Mogło być 2:0.

1
14'

Borussia chce szybko odrobić straty. Z pola karnego uderzał Raphael Guerreiro, piłka po nodze obrońcy ponad bramką wyszła na róg.

2
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Salomon Kalou. Asystował mu Vedad Ibisević. Ibisević odebrał piłkę Ginterowi, wbiegł z nią w pole karne i dograł do Kalou, który uderzył do pustej bramki! 1:0!

24
11
9'

Wyrównany mecz, ale to goście częściej  uderzają na bramkę. Przed momentem uczynił to Andre Schuerrle, ale ponowni pomylił się.

4
6'

Haraguchi zamiast dogrywać do partnera zdecydował się na strzał z ok. 18 metrów. Piłka minęła bramkę gości.

1
1
1
5'

Do wrzutki z rogu doszedł Ginter, ale jego strzał głową poszybował ponad bramką.

2
1
2'

Kagawa dograł do Andre Schuerrle, a ten prawą nogą z ok. 12 metrów uderzył ponad bramką. To była dobra szansa przed Borussią.