Bundesliga: 25. kolejka
19 mar 2017 17:30
90+2'

Alcantara zablokował uderzenie Raffaela. Chwilę później zbyt mocno podał Hazard i Neuer zacznie od bramki.

25
16
8
3
7
90'

Druga połowa potrwa dwie minuty dłużej.

11
4
4
5
5
90'

Po dośrodkowaniu Raffaela głową strzelał Strobl. Było to niecelne uderzenie.

4
2
1
1
6
89'

Hummels zablokował strzał Hofmanna. Borussia w końcówce jest coraz groźniejsza.

7
3
1
3
3
87'

18
85'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Renato Sanches.

26
17
7
8
14
85'

Robben zagrał do Muellera, lecz ten był na spalonym.

2
1
2
11
5
82'

Martinez zablokował strzał Drmicia, a następnie uderzenie Raffaela zatrzymał Kimmich.

13
6
4
5
11
81'

M'gladbach. Schodzi: Andre Hahn. Wchodzi: Laszlo Benes.

4
2
3
2
4
81'

Sommer w ostatniej chwili ubiegł Ribery'ego i uratował swój zespół przed stratą gola.

6
2
3
4
11
79'

Po dośrodkowaniu Hazarda niewiele brakowało, by Martinez skierował piłkę do własnej siatki.

4
1
9
79'

Kimmich dograł w pole karne. Piłki nie sięgnęli Lewandowski i Hummels.

5
5
10
9
8
77'

Bayern. Schodzi: Xabi Alonso. Wchodzi: Joshua Kimmich.

8
6
3
7
10
74'

Bardzo niecelne uderzenie z dwudziestu metrów Alcantary.

5
1
5
13
9
73'
10
3
5
6
7
72'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Kingsley Coman.

23
17
6
11
15
71'

Robben chciał lobować Sommera, ale golkiper Borussii pewnie chwycił piłkę.

7
5
6
6
10
70'

Robben na pamięć zagrał na jedenasty metr. Piłkę na chwilę przejęli gospodarze.

6
3
5
4
16
67'

Borussia nie broni się już całym zespołem, zaczyna coraz śmielej atakować.

13
11
6
6
8
64'
30
12
8
9
13
63'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Thiago Alcantara. Alcantara świetnie wypatrzył Muellera, ten przyjął piłkę i z najbliższej odległości pokonał bramkarza rywali.

285
144
61
43
58
62'

Najgroźniejsza akcja Borussii. Minimalnie niecelnie strzelił Raffael.

18
12
10
9
21
60'

Mueller wycofał do Lewandowskiego. Polak nie trafił czysto w piłkę i akcja zakończyła się niecelnym strzałem.

16
12
12
19
40
59'

Obraz gry nie ulega zmianie. Bayern szuka swoich szans i cierpliwie konstruuje swoje akcje, a Borussia głównie się broni.

16
6
5
5
6
56'

Żółtą kartkę otrzymał Xabi Alonso.

15
13
19
22
54
55'

Ribery w polu karnym rywali wdał się w drybling i stracił piłkę.

15
8
12
15
25
54'

Raffael uderzył z rzutu wolnego, piłkę wybił Lewandowski.

44
29
6
8
11
53'

Raffael sfaulowany w okolicach pola karnego Bayernu. Gospodarze będą mieć szansę na zdobycie gola.

11
7
12
8
16
49'

Akcja Bayernu zakończona niecelnym podaniem Lahma.

8
8
11
18
24
46'

Początek drugiej połowy.

37
22
11
13
13
43'

Najlepsza okazja Bayernu do zdobycia gola! Robben uderzył z okolic narożnika pola karnego i trafił w poprzeczkę. Piłkę dobijał Lewandowski, ale świetnie spisał się Sommer, który obronił ten strzał.

33
21
32
34
58
42'

Niedokładne dośrodkowanie Muellera z prawego skrzydła.

22
12
14
16
30
40'

Pełna dominacja Bayernu. Borussia broni się niemal całym zespołem i przerywa akcji rywali.

29
18
8
11
18
38'

Znakomita okazja Bayernu. Zdaniem sędziego Mueller był jednak na spalonym. Powtórki telewizyjne wykazały, że decyzja arbitra była błędna.

21
14
11
15
33
37'

Po dośrodkowaniu Alonso do piłki nie zdołał dopaść Hummels. Obrońcy Borussii szybko wyjaśnili sytuację.

13
7
9
12
17
36'

Bayern cierpliwie konstruuje swoje akcje i czeka na błąd rywali. Borussia dobrze gra w defensywie.

17
13
12
11
17
33'

Ribery dograł do znajdującego się na piątym metrze Lewandowskiego, ale ten nie zdołał opanować piłki.

19
18
17
32
29
33'

Alonso odegrał do Robbena, jego strzał został zablokowany.

19
15
12
11
19
29'

Trudne zadanie ma Lewandowski, który jest dobrze pilnowany przez obrońców rywali.

35
17
19
23
39
27'

Bayern w ostatnich minutach ma przewagę, ale goście nie potrafią udokumentować jej groźnymi strzałami.

18
19
16
23
23
25'

Ribery wypuścił Lewandowskiego, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Polak przegrał jednak pojedynek z Sommerem.

26
27
22
59
43
24'

Sommer pewnie złapał piłkę po lekkim strzale Alonso.

13
12
9
13
20
21'

Lahm próbował dośrodkować w pole karne, lecz piłkę przejęli gracze gospodarzy.

17
13
13
14
19
20'

Płaskie dogranie Alaby, ale Christensen wybił piłkę na aut.

16
12
13
20
21
18'

Dobra akcja Bayernu. Mueller dośrodkował do Ribery'ego, ten odegrał w kierunku Lewandowskiego, który stojąc tyłem do bramki uderzył nad poprzeczką.

39
17
16
21
19
16'

Christensen i Vestergaard dobrze upilnowali Lewandowskiego, który nie zdołał doskoczyć do piłki dośrodkowanej ze skrzydła.

16
12
12
22
19
14'

Tym razem niedokładny przerzut Ribery'ego w kierunku Robbena.

12
12
9
24
16
12'

Mueller w polu karnym wycofał piłkę do Ribery'ego. Było to jednak niedokładne dogranie i Francuz nie zdołał oddać strzału.

14
10
10
10
30
10'

Lewandowski podał w kierunku Muellera, ale piłkę przechwycili obrońcy.

17
15
23
16
27
8'

Bayern uspokoił sytuację na boisku i powoli narzuca rywalom swój styl gry.

45
30
19
13
16
7'

Mueller w polu karnym rywali źle przyjął piłkę i stracił ją.

15
19
16
12
24
5'

Ogromne zamieszanie pod bramką Bayernu. Jantschke strzelił minimalnie niecelnie.

28
16
20
13
15
4'

Hermann dośrodkował, piłka odbiła się od Alaby i opuściła boisko. Rzut rożny dla gospodarzy.

21
14
14
13
14
1'

Świetny początek gości. Akcja Bayernu zakończona strzałem Robbena. Piłkę pewnie chwycił Sommer.