Bundesliga: 27. kolejka
04 kwi 2017 20:00
90+2'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. 3:0! Czwarta (!) sytuacja sam na sam Gabończyka, tym razem minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce.

61
32
17
26
107
90'

Dwie minuty doliczone.

16
5
4
6
12
88'

Niewiele ciekawego dzieje się w ostatnich minutach meczu.

3
2
4
12
5
84'

HSV. Schodzi: Bobby Wood. Wchodzi: Pierre-Michel Lasogga.

83'

HSV. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Zlatko Janjic.

5
2
1
1
2
81'

Gol! Strzelił Shinji Kagawa. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang. 2:0! Aubameyang zwiódł rywala i wyłożył piłkę jak na tacy do Kagawy, który dopełnił formalności.

57
32
12
10
15
80'

Żółtą kartkę otrzymał Lewis Holtby. Faulowany Dembele.

Hamburger SV
11
8
5
6
11
78'
78'

Borussia. Schodzi: Julian Weigl. Wchodzi: Nuri Sahin.

4
2
8
3
6
76'

Celny strzał Aubameyanga, ale kąt był ostry i trudno było pokonać bramkarza.

5
2
4
5
9
73'

NIESAMOWITE! Aubameyang miał już czwartą doskonałą okazję, ale znów spudłował! W sytuacji sam na sam posłał piłkę obok słupka.

17
10
16
12
10
70'

Jakiś problem zdrowotny ma Bartra, opuścił boisko.

2
2
5
13
13
68'

Teraz to Hamburg dominuje w tym spotkaniu i jest coraz groźniejszy.

2
1
3
5
15
66'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Kostić.

6
2
1
1
3
63'

Burki zaliczył pusty przelot na piątym metrze, jednak na jego szczęście bez konsekwencji.

1
1
5
1
3
62'

HSV. Schodzi: Michael Gregoritsch. Wchodzi: Aaron Hunt.

60'

Borussia. Schodzi: Emre Mor. Wchodzi: Christian Pulisić.

11
3
4
3
4
58'

Dembele minął na zamach rywala i miał przed sobą tylko bramkarza. Jakimś cudem obrońca zdołał zablokować jego strzał.

2
1
3
4
7
56'

Piłkę tuż przed bramką dostał Kagawa, jednak uderzenie Japończyka zostało zablokowane.

1
1
1
1
5
54'

Hamburg stara się grać ofensywniej i dzięki temu Borussia ma nieco więcej miejsca na boisku.

4
2
2
1
3
50'

W świetnej sytuacji znalazł się Guerreiro, ale z czterech metrów nie pokonał bramkarza.

1
1
3
7
49'

Korner dla Borussii, jednak zbyt niskie dośrodkowanie kończy akcję gospodarzy.

1
1
5
2
46'

Początek drugiej połowy.

5
10
2
4
4
45'

Bardzo ładne prostopadłe podanie od Piszczka do Dembele, który miał mnóstwo miejsca na prawej flance, lecz jego dośrodkowanie złapał bramkarz.

6
3
1
10
3
43'

Chytry strzał głową Aubameyanga. Piłka odbiła się od murawy i bramkarz zdołał sparować ją .

6
2
2
4
6
42'

Wymiana piłki Dembele z Castro już w polu karnym rywali, ale Francu zagrał niedokładnie.

1
1
3
3
8
38'

Błąd Piszczka, który stracił piłkę w okolicach własnego pola karnego, jednak strzał na bramkę Borussii był niecelny.

1
4
11
2
6
36'

Spadło nieco tempo meczu, a Borussia już tak często nie gości pod polem karnym rywali.

1
7
4
32'

Niezbyt silny strzał Wooda z 25 metrów. Burki złapał piłkę bez najmniejszych problemów.

4
3
1
2
3
30'

Dembele sfaulował rywala tuż przed polem karnym. Piszczek tylko zmroził wzrokiem swojego kolegę z drużyny.

7
3
3
7
14
29'

8
27'

Drugi raz sam na sam z bramkarzem był Aubameyang, ale znów górą był golkiper! Gabończyk po prostu trafił w twarz swojego rywala.

8
5
3
7
3
25'

Fantastyczny powrót Piszczka, który zatrzymał Wooda wychodzącego sam na sam z bramkarzem.

19
7
6
2
4
22'

Borussia kontroluje przebieg meczu, wymienia bardzo dużo podań.

14
3
2
3
4
19'

Castro był przed polem karnym, ale zamiast strzelać to dryblował i stracił piłkę.

3
4
1
9
5
16'

Ciekawy pojedynek w Dortmundzie, toczony w szybkim tempie.

15
4
2
3
6
13'

Gol! Strzelił Gonzalo Castro. 1:0 dla Borussii! Przy rzucie wolnym bramkarz gości zrobił krok w kierunku swojego prawego słupka i nie był już w stanie wrócić do miejsca, w którym stał przed chwilą, a tam właśnie uderzył Castro.

115
66
21
14
21
12'

Żółtą kartkę otrzymał Albin Ekdal. Faulowany Kagawa.

12
6
2
5
5
10'

W sytuacjach sam na sam 1:1! Teraz Wood znalazł się oko w oko z golkiperem, ale Burki nie dał się pokonać.

9
4
4
6
3
8'

Próba prostopadłego zagrania w wykonaniu Piszczka, ale została zablokowana.

4
2
1
10
3
6'

Centra Weigla na piąty metr, gdzie jednak czujna była obrona gości.

6
3
1
4
3
4'

To powinien być gol dla Borussii! Aubameyang znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale ten nogą zatrzymał strzał Gabończyka.

4
8
4
1
12
4'

Dominacja Borussii od pierwszych minut spotkania.

9
4
2
2
1'

Minęło ledwie 10 sekund, a źle na murawie upadł Łukasz Piszczek. Na szczęście nic się nie stało Polakowi.