Bundesliga: 31. kolejka
29 kwi 2017 18:30
89'

0:6, a Bayern wciąż w ataku. Dośrodkował Rafinha, strzał Muellera głową z kilku metrów obronił bramkarz.

50
24
17
13
15
85'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Arjen Robben. Wolfsburg na kolanach. Dośrodkowanie Robbena, do piłki nie doszedł Lewandowski, ale przejął ją Kimmich i z ostrego kąta trafił na 0:6.

234
91
35
21
21
80'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Goście szybko wznowili grę, Kimmich do Lewandowskiego, a ten minął bramkarza i z ostrego kąta trafił w słupek. Nadbiegający Mueller strzałem do pustej bramki trafił na 0:5!

Bayern Monachium
265
111
34
15
28
79'
25
11
14
10
11
78'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Luiz Gustavo. Gustavo wściekł się na sędziego i piłkarze obu drużyn musieli go odciągać od arbitra.

VfL Wolfsburg
75
41
23
15
18
75'
45
21
14
12
15
74'

Piłkarze Vfl nie mają argumentów i nie są w stanie zagrozić Bayernowi.

38
21
8
11
9
71'

Bayern. Schodzi: Philipp Lahm. Wchodzi: Rafinha.

41
25
12
15
17
71'

Kolejny gol dla Bayernu wisi na włosku. Gospodarze już się poddali.

44
22
8
10
7
68'

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Juan Bernat.

38
20
19
15
16
67'
35
23
14
16
16
66'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Robben minął kilku rywali i wykorzystując złe ustawienie bramkarza strzałem z ok. 20 metrów w kierunku bliższego słupka podwyższył prowadzenie Bayernu.

211
98
34
28
43
66'

Po wrzutce z rogu głową niecelnie uderzył Robert Lewandowski.

47
21
19
31
23
64'

Bayern przejął inicjatywę, ale gracze z Monachium nie rzucają się do ataku tylko spokojnie rozgrywają piłkę.

43
25
13
8
16
61'

Sporo biegania w środku pola, niewiele strzałów na bramkę.

26
11
6
10
20
58'

Gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, jednak niewiele z tego wynika. Bayern ma mecz pod kontrolą.

43
26
10
5
8
55'

Uderzał Kingsley Coman, piłka przeleciała obok dalszego słupka.

33
22
16
16
20
54'

Robben do Kimmicha, którego strzał z ok. 15 metrów trafił w plecy obrońcy.

29
21
13
12
12
51'

Piłkarze VfL dążą do zdobycia honorowego gola, Bayern szans szuka w kontratakach.

33
22
9
10
15
48'

Groźny strzał Alaby z ostrego kąta. Piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką i wyszła na aut.

58
33
26
19
21
47'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale piłkarzom Wolfsburga udało się przejąć pilkę i wyprowadzić groźną kontrę.

30
23
11
14
16
46'

Gramy po przerwie.

56
31
9
13
13
46'
35
22
15
44
86
45'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kingsley Coman. Coman urwał się lewą stroną, dograł do Lewandowskiego, który mocnym strzałem z ok. 10 metrów zdobył swojego drugiego gola w meczu.

729
303
67
30
50
43'

Gospodarze już chyba czują, że nie będą w stanie zagrozić Bayernowi. Goście na bramkę gospodarzy przeprowadzają akcje za akcją.

52
27
8
7
7
40'

Robben do Lewandowskiego, ten miękko dośrodkował, ale bramkarz odważnym wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo.

51
34
23
17
19
38'

Po trafieniu nie było "kołyski". Wynika z tego, że pani Anna jeszcze nie urodziła.

62
58
22
22
23
36'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Szybka akcja Bayernu lewą stroną, dogranie do Muellera, ten wycofał przed pole karne do Lewandowskiego, a ten zdobył 27. gola w sezonie i zrównał się z Pierre-Emerickiem Aubameyangiem.

616
288
73
25
33
33'

Bayern uporządkował grę w defensywie i znowu przeważa na boisku.

53
25
9
9
11
31'

Maximilian Arnold oddał płaski strzał z ok. 17 metrów. Piłka przeleciała niedaleko dalszego słupka.

33
21
15
9
19
29'

Daniel Didavi uderzał z ok. 10 metrów, jednak trafił wprost w bramkarza. Piłkarze VfL coraz groźniejsi.

22
17
16
9
15
28'

Piłkarze Wolfsburga przez moment znaleźli się w polu karnym Bayernu. Jednak nie zakończyli akcji strzałem.

29
19
9
9
12
25'

Z rywalem zderzył się Jakub Błaszczykowski, ale szybko doszedł do siebie.

57
19
28
54
46
23'

Po wrzutce z rogu głową uderzał Knoche, ale w środek bramki i Ulreich złapał piłkę.

29
17
11
7
9
21'

Bayern chce pójść za ciosem. Po katastrofalnej stracie Błaszczykowskiego mocny strzał Lewandowskiego odbił Casteels, który poradził sobie również z dobitką Comana!

30
17
19
13
24
19'

Gol! Strzelił David Alaba. Czarnoskóry Austriak kapitalnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka przy słupku wpadła do bramki. Bayern krok od tytułu!

233
117
38
24
30
18'

Żółtą kartkę otrzymał Luiz Gustavo. Będzie rzut wolny dla Bayernu z ok. 20 metrów. To jednak nie jest miejsce dla "Lewego", piłka jest ustawiona za bardzo w... prawo.

52
24
20
19
13
14'

Bayern prowadzi grę, ale nie póki co nie oddał groźnego strzału na bramkę gospodarzy.

26
16
12
14
16
10'

Dośrodkowanie Lewandowskiego, ale Mueller wślizgiem nie sięgnął piłki.

25
16
15
21
23
8'

Gomez minął Ulreicha, który wyszedł z bramki z boku pola karnego. Napastnik zamiast dograć do stojącego przed pustą bramką partnera uderzył z trudnej pozycji i nie trafił w bramkę.

21
17
14
11
16
7'

Lewandowski dobrze poradził sobie w polu karnym z rywalem, ale nie zdecydował się na strzał tylko odegrał piłkę do Muellera. Futbolówkę przejął obrońca.

29
16
14
16
20
5'

Sven Ulreich wyszedł niemal do linii pola karnego i uprzedził Gomeza, który mógł się znaleźć w dobrej sytuacji.

30
14
13
14
17
3'

Wrzutka w pole karne gospodarzy, do dogrania nie doszedł jednak Lewandowski i piłkę przejęli piłkrze VfL.