89'
87'

Augsburg. Schodzi: Jonathan Schmid. Wchodzi: Georg Teigl.

85'

Borussia w ataku. Goście w przypadku remisu utrzymają 3 miejsce, ale będą mieli tyle samo punktów co Hoffenheim.

2
2
2
2
1
82'

Reus znalazł się w świetnej sytuacji, ale trafił w boczną siatkę! Borussia powinna prowadzić!

7
6
5
7
5
81'

Trójkowa akcja Borussii. Ginter do Kagawy, ten do Aubameyanga, ale lepszy okazał się bramkarz.

15
5
3
5
2
77'

Dośrodkował Schmid, a Dominik Kohr głową przymierzył ponad bramką.

1
2
2
1
4
74'

Z ok. 25 metrów uderzał Schmelzer, jednak po raz kolejny dobrze ustawiony był bramkarz.

1
3
1
3
3
71'

Ładna akcja Reusa, który dograł w pole karne do Kagawy. Strzał pomocnika został jednak zablokowany!

3
3
2
3
4
68'

Augsburg. Schodzi: Kostas Stafylidis. Wchodzi: Caiuby.

4
4
5
2
2
66'

Akcje Borussii wyglądają groźnie, ale tylko do pola karnego. Brakuje zdecydowania piłkarzom gości.

2
2
1
6
6
64'

Po rzucie wolnym zamieszaniu w polu karnym Borussii. Sędzia przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

4
2
1
61'

Kagawa dograł do Aubameyanga, ale świetnie w bramce zachował się Luthe parując piłkę na rzut rożny.

7
4
4
6
8
59'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Stafylidis.

6
1
1
1
56'

Sprytny strzał z ok. 18 metrów oddał Pierre-Emerick Aubameyang. Piłka przeszła ponad poprzeczką.

4
2
2
4
6
54'

Marcel Schmelzer do Dembele, ten zagrywał do Aubameyanga, którego uprzedził bramkarz.

3
2
1
4
7
51'

Przeważa Borussia, ale goście nie potrafią oddać celnego uderzenia na bramkę gospodarzy.

2
2
1
2
4
48'

Kagawa chciał sprytnie dograć do Aubameyanga, ale w sytuacji zorientowali się obrońcy gospodarzy.

4
2
1
1
4
46'

Gramy po przerwie.

9
2
2
2
2
45+1'

Dembele do Pierre-Emericka Aubameyanga, ale ten nie trafił w bramkę.

7
5
3
8
9
45'

3
2
1
2
3
42'

Niewiele wskazuje na to, aby przed przerwą padły kolejne gole. Żadna z drużyn nie chce ryzykować zbyt wiele.

5
4
7
9
6
36'

Z dystansu uderzył Dembele, ale wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

4
5
7
18
13
32'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Shinji Kagawa. Szybko do wyrównania doprowadzili goście. Kagawa do Aubemayanga, a ten z bliska do bramki na 1:1! Pomocnik chciał uderzać z okolic linii pola karnego, a wyszła mu ładna asysta.

54
47
14
30
40
28'

Gol! Strzelił Alfred Finnbogason. Kontra gospodarzy po dalekim wybiciu bramkarza. Max uderzył z ostrego kąta, Burki odbił strzał, a nadbiegający Finnbogason do siatki i mamy niespodziankę.

32
18
14
26
56
27'

Spadło tempo gry, Borussia wciąż nie potrafi zagrozić gospodarzom, a ci więcej uwagi poświęcają obronie. Przed momentem dogrywał Durm, ale nikt nie doszedł do piłki.

1
1
5
4
22'

Borussia. Schodzi: Julian Weigl. Wchodzi: Erik Durm.

6
1
5
14
3
20'

Problemy ma Weigl, który już nie wróci na boisko. Dojdzie do zmiany.

1
1
4
21
4
17'

Coraz groźniejsi gospodarze! Max dośrodkował, Burki obronił strzał Alfreda Finnbogasona  i wybił piłkę na róg. Napastnik uderzał z trudnej pozycji z narożnika pola bramkowego. Piłka leciała w światło bramki.

1
2
1
4
15'

Zdecydowana przewaga Borussii. Jednak gospodarze nie potrafią oddać celnego strzału.

5
2
2
1
14'

Niepilnowany z boku boiska był Schmid. Pomocnik przebiegł z piłką kilka metrów i uderzył niecelnie.

4
1
13'

9
11'

Dembele stara się napędzać grę Borussii. Przed momentem dogrywał do wbiegającego w pole karne Reusa. Jednak szybszy bramkarz.

5
4
6
12
7
9'

Jak na razie w dość pewnie gra defensywa gospodarzy, który popełniła jeden błąd, którego nie potrafili wykorzystać goście.

3
3
1
6
7
7'

Dembele ładnie rozegrał piłkę z Piszczkiem. Do dogrania wzdłuż bramki nikt jednak nie doszedł.

4
5
4
9
6
3'

Reus przewrócił się w polu karnym, sędzia uznał że wszystko było zgodnie z przepisami.

5
7
4
7
10
15:19

Borussia walczy o 3. miejsce w tabeli, rywale wciąż nie mogą być pewni utrzymania.