Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

6
21
89'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

To najpewniej decydująca bramka! Rzut karny wykorzystał aktualnie najlepszy strzelec Bundesligi!

68
36
18
46
121
84'

Roman Burki przejął bezpańskie podanie z głębi pola i zainicjował akcję Borussii Dortmund. Zakończyła się ona uderzeniem Marco Reusa w boczną siatkę.

8
4
4
13
7
81'

Marco Reus próbował wślizgiem wbić piłkę do siatki po mocnym wstrzeleniu. Spóźnił się o sekundę do piłki reprezentant Niemiec.

8
3
4
12
5
78'

To już ostatni kwadrans spotkania i wściekle atakuje Borussia DortmundFelix Wiedwald próbuje zmotywować swoich partnerów do jeszcze jednej odpowiedzi.

9
4
3
9
3
75'

Gol! Strzelił Marco Reus.

Sędzia podyktował jedenastkę, której skutecznym egzekutorem był Marco Reus! Potężne uderzenie i ponownie remis w Dortmundzie.

Borussia Dortmund
74
42
14
13
23
73'
72'

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Gonzalo Castro.

8
2
3
2
1
68'

Gol! Strzelił Max Kruse. Asystował mu Zlatko Januzović.

Podanie w tempo za linię obrońców Borussii Dortmund, a Max Kruse sprytnym lobem wyprowadził Werder Brema na prowadzenie! Napastnik dorzucił gola do wcześniejszej asysty.

39
66'

Ekspresowa wymiana podań na obrzeżach pola karnego Werderu Brema, ale zdążył defensor przesunąć się i zablokować uderzenie Ousmane Dembele.

1
6
64'

Szybują dośrodkowania w pole karne Werderu Brema. Im bliżej końca spotkania i zarazem sezonu, tym bardziej zdeterminowani w obronie będą przyjezdni.

6
3
3
62'

Żółtą kartkę otrzymał Nuri Sahin.

4
4
3
5
12
61'

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele.

4
4
3
10
15
60'

Max Kruse nie może uwierzyć, że sędzia asystent przerwał jego szarżę na lewym skrzydle. Rozjemca zasygnalizował spalonego piłkarza, który asystował przy ostatnim golu.

6
4
1
2
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Fin Bartels.

15
6
1
2
3
55'

Shinji Kagawa został przyblokowany w ostatnim momencie, gdy składał się do uderzenia po wstrzeleniu z lewego skrzydła.

1
4
6
1
52'

Werder Brema spieszy się z wykonywaniem stałych fragmentów. To dobry znak. Także przyjezdnym zależy na zdobywaniu kolejnych bramek.

3
1
1
7
48'

Borussia Dortmund ponownie nie może być spokojna o swoje miejsce na podium i musi zaatakować. Po wstrzeleniu Marco Reusa z rzutu wolnego poradzili sobie piłkarze z miasta muzykantów.

5
1
1
2
46'

Gol! Strzelił Fin Bartels. Asystował mu Max Kruse.

Ekspresowe wyrównanie po przerwie! Znów w meczu Werderu Brema nie brakuje goli. Fin Bartels wbiegł w pole karne i wykorzystał podanie Maxa Kruse.

50
20
11
23
32
46'

Gra wznowiona po przerwie!

6
1
1
1
2
46'
Czy Werder Brema strzeli gola w drugiej połowie?
8
7
7
7
10
42'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Ousmane Dembele.

Świetna koordynacja ruchowa napastnika Borussii Dortmund i gospodarze już na prowadzeniu! Pierre-Emerick Aubameyang huknął z powietrza po miękkim podaniu Ousmane Dembele z głębi pola.

73
51
13
55
134
40'

Theo Gebre Selassie rozpędził się na prawej stronie boiska, ale dośrodkował prosto w rękawice Romana Burkiego. Czekali na lepsze zagranie Fin Bartels oraz Max Kruse.

9
8
6
6
7
38'

Shinji Kagawa mógł dorzucić gola do asysty. Po podaniu Ousmane Dembele strzelił niebezpiecznie z ostrego kąta i Werder Brema uratował Felix Wiedwald. Piękna interwencja bramkarza!

11
7
5
8
2
35'

Krótko po wyrównaniu Werder Brema przypomniał sobie, że można też atakować i Roman Burki interweniował jedną ręką po uderzeniu Zlatko Januzovicia.

11
11
3
3
5
32'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Shinji Kagawa.

Prostopadłe podanie Shinjiego Kagawy do Marco Reusa, który uniknął spalonego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem Werderu Brema dziobnął piłkę do siatki!

95
52
16
13
22
29'

Szybko wznowiona gra po przewinieniu w centrum boiska. Borussia Dortmund domaga się kartek dla przyjezdnych, by utemperować ich agresję.

5
5
1
3
26'

Od czasu do czasu nieporozumienia piłkarzy ofensywnych z Dortmundu. To woda na młyn Werderu Brema, którego piłkarzom coraz bliżej do przerwy.

4
3
4
4
9
23'

Gospodarze przekonani, że sędzia powinien przyznać im rzut karny. Potworne gwizdy z trybun, ale Borussia Dortmund nie doczeka się gwizdka. Padł w szesnastce Pierre-Emerick Aubameyang.

8
4
1
11
13
19'

Felix Wiedwald był idealnie ustawiony na linii bramkowej, co ułatwiło mu sparowanie piłki po potężnym uderzeniu Raphaela Guerreiro.

7
3
3
6
3
18'

Werder Brema aktualnie w jedenastu na własnej połowie. Nie skonstruował jeszcze dobrej akcji po zmianie wyniku, ale nie on musi atakować.

3
3
2
3
5
15'

Piłka trafiła w poprzeczkę po kopnięciu Marco Reusa. Rozpędził się reprezentant Niemiec na lewym skrzydle i dostał w tempo crossowe podanie. Mógł to wykorzystać.

3
4
13
5
1
14'

Trochę opanowali ataki faworyta przyjezdni, ale nie ma wątpliwości, że Pierre-Emerick Aubameyang i spółka niebawem znowu przycisną swojego przeciwnika.

12
2
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

9
2
1
13
8
9'

Wściekła Borussia Dortmund już w ataku a strzał "szczupakiem" Pierre'a-Emericka Aubameyanga ominął o centymetry bramkę Werderu Brema. Świetna szansa na wyrównanie po 120 sekundach.

10
12
4
3
4
7'

Gol! Strzelił Zlatko Januzović.

Zaskakujące trafienie Werderu Brema! Roman Burki zatrzymał nogami dobitkę Zlatko Januzovicia, ale technologia goal-line nie pozostawiła wątpliwości, że zrobił to za linią bramkową.

44
17
13
56
44
6'

Trenerzy są poddenerwowani i obserwują mecz na stojąco. Szkoleniowiec Werderu Brema namawia podopiecznych do bardziej agresywnego atakowania rywali.

4
2
2
2
8
3'

Piłka po strzale zza pola karnego Ousmane Dembele wyszła na korner. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska strzelał z bliska Pierre-Emerick Aubameyang i dopiero Felix Wiedwald zatrzymał futbolówkę.

3
6
1
5
5
2'

Ousmane Dembele rozpędzał się na prawej stronie boiska, ale piłka uciekła mu poza boisko. Po chwili dośrodkowanie w pole karne Werderu Brema. Na razie kontrolują sytuację goście.