Ligue 1: 4. kolejka
09 wrz 2016 20:45
90+2'

Gol! Strzelił Robert Berić. Asystował mu Kevin Malcuit.

Mistrz Francji jednak nie wygra tego meczu! Z prawego skrzydła dośrodkował Malcuit, piłka przeleciała nad głowami obrońców, przyjął ją Berić i pokonał Trappa strzałem po jego rękach.

AS Saint-Etienne
Asysta:
Kevin Malcuit #25
90'

Doliczone 4 minuty.

90'

Malcuit zablokował groźny strzał Marquinhosa z ostrego kąta.

88'

Po kontrataku Angel di Maria szukał dośrodkowaniem Cavaniego, ale dobrze interweniował obrońca gości.

86'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska nieźle przymierzył Angel di Maria, jednak Stephane Ruffier odbił piłkę.

83'

Wielki chaos na boisku, PSG nie ma już ochoty atakować, a goście są bezradni.

80'

Fatalnie z rzutu wolnego dośrodkował Romain Hamouma. AS Saint-Etienne nie potrafi stworzyć zagrożenia nawet ze stałych fragmentów.

79'

Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Rouxa z prawego skrzydła.

75'

Mocne wstrzelenie piłki przez Di Marię, ale będący w polu karnym Edinson Cavani został uprzedzony przez obrońcę.

74'

Goście przenieśli ciężar gry na połowę mistrza Francji, nie stwarzają jednak sytuacji.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak. Faulowany Selnaes.

Paris Saint-Germain
69'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Florentin Pogba.

Florentin Pogba #19
68'

PSG. Schodzi: Hatem Ben Arfa. Wchodzi: Edinson Cavani.

67'

Gol! Strzelił Lucas Moura.

1:0 dla PSG! Lucas zmylił Ruffiera i pokonał go płaskim strzałem w prawy róg.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Malcuit.

65'

Rzut karny dla PSG! Malcuit sfaulował Matuidiego!

62'

Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Angel di Maria, ale Lucas Moura w świetnej sytuacji główkował obok słupka!

62'

St.Etienne. Schodzi: Cheikh M'Bengue. Wchodzi: Leo Lacroix.

wchodzi Wchodzi
Leo Lacroix #4
schodzi Schodzi
60'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Cheikh M'Bengue.

58'

PSG. Schodzi: Jese Rodriguez. Wchodzi: Angel di Maria.

57'

Beznadziejny płaski strzał z dystansu Ben Arfy. Piłka minęła bramkę o kilka metrów.

55'

Żółtą kartkę za faul na Krychowiaku otrzymał Henri Saivet.

55'

Niewiele się zmieniło w postawie PSG, gospodarze wciąż mają problemy ze stwarzaniem sytuacji.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Z rzutu wolnego z 23 metrów bardzo źle uderzył Hatem Ben Arfa i piłka minęła bramkę w sporej odległości.

47'

Z prawego skrzydła zbyt głęboko dośrodkował Malcuit i piłkę złapał Kevin Trapp.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

PSG. Schodzi: Layvin Kurzawa. Wchodzi: Grzegorz Krychowiak. Obrońca gospodarzy doznał kontuzji.

20:39

Do wejścia na boisko szykuje się Grzegorz Krychowiak! Polak wreszcie zadebiutuje w PSG.

2
45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Nieźle z lewej strony boiska zacentrował Blaise Matuidi, ale zabrakło wykończenia.

41'

Blaise Matuidi próbował zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale skutecznie przeszkodził mu Malcuit. Sęk w tym, że zawodnik gości kopnął rywala i to powinien być rzut karny dla PSG.

41'

PSG znów zwolniło i goście uspokoili grę w tyłach.

38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ole Selnaes.

Ole Selnaes #17
36'

Gospodarze przyspieszyli, trybuny Parc des Princes podrywają się teraz dość często, ale mistrzowi Francji brakuje dokładnego ostatniego podania.

32'

Wreszcie lepiej pograli gospodarze! Hatem Ben Arfa dostał podanie na czystą pozycję, ale jego strzał kapitalnie zatrzymał Stephane Ruffier!

32'

Zablokowany strzał Lucasa z 16 metrów.

31'

Słaby i niepoukładany futbol prezentuje PSG. Dzisiejszy mecz pokazuje, że ostatnia porażka mistrza Francji z AS Monaco nie była przypadkiem.

27'

Mogło być 1:0 dla Saint-Etienne! Po dośrodkowaniu spod końcowej linii, natychmiastowy strzał z kilku metrów oddał Henri Saivet, ale skutecznie interweniował dobrze ustawiony Kevin Trapp.

24'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał Marco Verratti.

24'

Z prawego skrzydła do nikogo dośrodkował Nolan Roux i piłka opuściła boisko.

21'

Coraz groźniejsi są przyjezdni! Odważną próbę podjął Fabien Lemoine, który chciał przelobować Trappa. Pomylił się nieznacznie.

18'

Groźnie sprzed pola karnego uderzył Henri Saivet, został jednak przyblokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

17'

Obraz gry się nie zmienia, ekipa gości ogranicza się wyłącznie do obrony, ale jest w tym bardzo skuteczna.

13'

Paryżanie prowadzą mozolny atak pozycyjny, z którego na razie nic nie wynika.

9'

Celny, ale niegroźny strzał z dystansu oddał Thomas Meunier - piłka w rękach Ruffiera.

7'

Fabien Lemoine zderzył się z Meunierem i przez chwilę leżał na boisku. Nic poważnego się jednak nie stało.

5'

Gra toczy się w środku pola, panuje tam duży tłok, oglądamy też sporo chaosu.

3'

Goście atakują PSG dość wysoko i na razie mistrz Francji nie potrafi wypracować przewagi w polu.

20:39

20:39

Parc des Princes obchodzi dziś jubileusz. Starcie PSG z Saint-Etienne to 1000. mecz na tym obiekcie.