Strzał z 20 metra Imorou. Piłka przeleciała tuż nad bramką.

85'

Spokojniejszy fragment spotkania. PSG nie forsuje już wysokiego tempa.

1
82'

SM Caen sprawia wrażenie jakby oczekiwało na koniec spotkania. Paryżanie nadal atakują i czekają na kolejne bramki.

1
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jean-Kevin Augustin. Asystował mu Adrien Rabiot. Jest szósty gol dla PSG! Rabiot odegrał do Augustina, a ten nie dał szans bramkarzowi. Pełna dominacja paryżan.

75'

Chwila nieuwagi obrońców PSG. Strzał Santiniego najpierw obronił Areola, a po dobitce piłka przeleciała nad bramką.

74'

Bessat próbował dośrodkować z rzutu wolnego, ale Areola wypiąstkował piłkę.

72'

Nieudane dośrodkowanie paryżan z rzutu wolnego. Piłkę wybił Rodelin.

69 '

Kolejna groźna okazja PSG, ale Jese Rodriguez oddał zbyt lekki strzał, by zaskoczyć bramkarza rywali.

67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Jean-Kevin Augustin. Świetny strzał Lucasa Moury. Bramkarz SM Caen strącił piłkę końcówkami palców, ale nie zdołał uratować swojego zespołu przed stratą gola.

66'

Paryżanie chcą iść za ciosem i zdobyć kolejną bramkę. Po strzale Meuniera z okolic narożnika pola karnego piłka nieznacznie minęła słupek.

64'

Groźna akcja PSG. Strzał Augustina w ostatniej chwili został jednak zablokowany przez obrońcę SM Caen.

60'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe.

Paris Saint-Germain
57'

Di Maria z rzutu rożnego odegrał do Maxwella, a ten z 18. metra strzelił nad bramką.

55'

Strzał z rzutu wolnego Rodelina tuż nad poprzeczką.

53'

Ryzykowne wyjście z bramki Areoli, ale bramkarz PSG pewnie wybił piłkę.

52'

Dobre podanie do Moury, ale gracz PSG nie zdołał opanować piłki w polu karnym rywala.

50'

Po dośrodkowaniu gracza gospodarzy z rzutu rożnego po raz kolejny piłkę wybił Krychowiak, który jest bardzo pewny w defensywie.

46'

Początek drugiej połowy!

46'
ZMIANA

Zmiana w Caen. Schodzi: Herve Bazile. Wchodzi: Jordan Adeoti.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Herve Bazile #20
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Thomas Meunier. Teatr jednego aktora! Cavani zdobył swoją czwartą bramkę! Tym razem wykorzystał podanie Meuniera, trącił piłkę i pokonał zaskoczonego bramkarza rywali.

45'

Do pierwszej połowy została doliczona minuta.

42'

Krótka przerwa w grze, pomocy medycznej potrzebuje Matuidi.

38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Maxwell. Kolejna świetna akcja PSG. Maxwell z lewego skrzydła dograł do Cavaniego, ten dostawił nogę i skompletował hat-tricka.

37'

Matuidi poślizgnął się w polu karnym, co stworzyło dogodną szansę dla gospodarzy. Czujny w bramce był Areola, który wybił piłkę na aut.

34'

Di Maria próbował strzelić bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Zaskoczyć nie dał się Feret, który wybił piłkę.

34'

Kolejna szansa PSG. Tym razem blisko strzelenia gola był Lucas Moura, ale dzięki dobrej interwencji obrońcy nadal jest 0:2.

31'

Trwa oblężenie bramki gospodarzy. Meunier podał do di Marii, a ten technicznym strzałem próbował zaskoczyć bramkarza rywali. Piłka nieznacznie poleciała nad poprzeczką.

30'

Świetna obrona Vercoutra po strzale Lucasa Moury. Golkiper uratował swój zespół przed stratą trzeciego gola.

29'

Mounier szukał w polu karnym Cavaniego. Podanie przeciął jeden z graczy gospodarzy.

28'

Gospodarze rozgrywają piłkę, próbują nawiązać walkę z mistrzem Francji. W ich szeregach jest jednak dużo niedokładności.

26'

Dośrodkowanie gospodarzy z prawego skrzydła, ale w polu karnym nie było żadnego z graczy SM Caen.

23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Cavani zamienił rzut karny na bramkę. Jego intencję wyczuł bramkarz SM Caen, ale strzał był na tyle precyzyjny, że Vercoutre nie miał szans na obronę.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Syam Ben Yousseff.

22'

Mamy rzut karny dla PSG! Ben Youssef sfaulował Lucasa Mourę. Sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na jedenasty metr.

21'

Krychowiak dobrze spisuje się w defensywie. Tym razem zablokował rywala i pozwolił, by piłka opuściła boisko. PSG zaczęło z autu.

20'

Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy. Akcja zakończona niecelnym strzałem Rodelina.

18'

Kolejne dośrodkowanie w kierunku Cavaniego, ale Urugwajczyka ubiegli obrońcy gospodarzy.

16'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Rabiota. Matuidi nie zdołał opanować piłki. W dodatku w polu karnym Genevois dotknął piłkę ręką, ale sędzia nie zauważył tego.

14'

Po zdobyciu gola paryżanie kontrolują sytuację na boisku.

12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Maxwell. Świetna akcja PSG i mamy prowadzenie! Ze skrzydła płasko dograł Maxwell, Moura nie trafił w piłkę, ale tuż za nim był Cavani, który dostawił nogę i strzelił pierwszego gola dla PSG. Miał przy okazji trochę szczęścia, gdyż zanim piłka wpadła do siatki, to odbiła się od słupka.

1
9'

Groźna sytuacja pod bramką gości. SM Caen blisko zdobycia gola, ale po strzale Da Silvy piłka przeleciała tuż obok bramki.

7'

Dobra interwencja Krychowiaka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Chwilę później paryżanie rozpoczęli szybką akcję, ale nie stworzyli żadnego zagrożenia pod bramką rywala.

6'

Ostry faul Meuniera, ale póki co skończyło się na słownym ostrzeżeniu.

4'

Powinno być 1:0 dla gości! Cavani znalazł trochę miejsca i zdecydował się na strzał z 13 metrów. Piłka nieznacznie minęła słupek.