Liga Mistrzów: IV runda eliminacyjna, pierwsze mecze
17 sie 2016 20:45
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Prijović. Asystował mu Tomasz Jodłowiec.

Co za zakończenie meczu w wykonaniu mistrza Polski! Jodłowiec zagrał prostopadle do wbiegającego w pole karne Prijovicia, a ten w sytuacji sam na sam z Rogersem podciął nad nim piłkę i skierował ją do siatki.

90'

Doliczone 3 minuty.

1
89'

Teraz przysnęli w tyłach legioniści! Kilduff dopadł do piłki na 14. metrze, na szczęście uderzył nad bramką.

86'

Dobrze gra teraz w tyłach Legia, która neutralizuje wszystkie ofensywne próby mistrza Irlandii.

81'

Kilduff padł w polu karnym po starciu z Broziem, ale to był pokaz marnego aktorstwa i Deniz Aytekin słusznie puścił grę.

1
79'
ZMIANA

Dundalk FC. Schodzi: David McMillan. Wchodzi: Ciaran Kilduff.

wchodzi Wchodzi
Ciaran Kilduff #16
schodzi Schodzi
David McMillan #9
78'

Thibault Moulin zdecydował się na uderzenie z bardzo ostrego kąta, piłkę złapał jednak Rogers.

77'
ZMIANA

Dundalk FC. Schodzi: Chris Shields. Wchodzi: Robert Benson.

Robert Benson #18
Chris Shields #5
76'

Mogło być groźnie, jednak Łukasz Broź wygrał na lewym skrzydle pojedynek biegowy z Horganem.

74'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Igor Lewczuk.

71'

Legia szuka kolejnej bramki i to właściwa taktyka, bo ekipa Dundalk nie sprawia teraz wrażenia zbyt groźnej.

69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Hlousek.

Legia Warszawa
67'

Znów dobra okazja Legii! Po podaniu Nikolicia mocno sprzed pola karnego strzelił Tomasz Jodłowiec, jednak Rogers odbił piłkę.

66'

Z dystansu tuż nad poprzeczką huknął Steeven Langil.

65'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Dundalk po dośrodkowaniu Langila. Michał Kucharczyk nie zdołał jednak oddać strzału i gospodarze wybili piłkę na rzut rożny.

63'
ZMIANA

Dundalk FC. Schodzi: John Mountney. Wchodzi: Ronan Finn.

Ronan Finn #10
John Mountney #8
63'

Mecz się otworzył. Dundalk więcej ryzykuje w grze ofensywnej, a Legia czuje się na boisku znacznie pewniej.

60'

Mogło być 0:2! Rogers z dużymi kłopotami zatrzymał płaski strzał Kucharczyka z 12 metrów.

59'

Z rzutu wolnego z 28 metrów celnie uderzył Horgan, jednak Arkadiusz Malarz interweniował bardzo pewnie.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić.

Nikolić uderzył płasko w prawy róg, Rogers rzucił się w lewy i 0:1!

6
1
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Andy Boyle.

Andy Boyle #4
Dundalk FC
1
1
55'

Rzut karny dla Legii! Boyle ręką zablokował mocny strzał Langila z ostrego kąta.

1
1
2
52'

Adam Hlousek zablokował dośrodkowanie Mountneya z prawej strony boiska.

49'

Teraz Malarz złapał piłkę po płaskim strzale Horgana sprzed pola karnego.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Po dośrodkowaniu z głębi pola do strzału głową doszedł Shields, na szczęście uderzył bardzo lekko i Arkadiusz Malarz złapał piłkę.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Vadis Odjidja-Ofoe. Faulowany Shields.

1
40'

Steeven Langil dobrze dośrodkował w pole karne do Moulina, ale ten nie opanował piłki.

38'

Horgan mógł mieć teraz doskonałą okazję, ale piłkę spod nóg w ostatniej chwili wybił mu Igor Lewczuk. Działo się to na 12. metrze od bramki Malarza.

34'

Mistrz Polski nie ma wielkiego problemu z podejściem pod pole karne przeciwnika, ale tam szwankuje ostatnie podanie i wykończenie.

30'

Legia w ataku pozycyjnym, z którego niestety nic nie wynika. Na razie obserwujemy nudne widowisko.

27'

Na razie Legia męczy się tak samo jak w poprzednich meczach.

25'

Sprzed pola karnego kąśliwie uderzył Michał Kucharczyk i piłka poleciała nieznacznie obok słupka!

23'

Rogers z dużym trudem przeciął głęboką centrę Langila z prawego skrzydła.

26'

Nikolić po eliminacjach LM może opuścić mistrza Polski.

21'

Nemanja Nikolić obił mur obrońców strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Stephen O'Donnell. Faulowany Vadis Odjidja-Ofoe.

Stephen O'Donnell #6
Dundalk FC
19'

Nieźle z prawego skrzydła dośrodkował Steeven Langil, ale strzału nie było, bo obrona Dundalk zagrała bardzo czujnie.

18'

Legia chyba trochę sparaliżowana stawką. Nie dopuszcza wprawdzie do poważnego zagrożenia pod bramką Malarza, jednak w ofensywie nie wypracowała dotąd nic ciekawego.

15'

Zdecydowanie zbyt lekkie dośrodkowanie Horgana z rzutu wolnego i legioniści poradzili sobie bardzo łatwo.

13'

Sytuacja z 10. minuty.

1
12'

Potężnie z dystansu uderzył McEleney. Piłka jednak minęła bramkę w bezpiecznej odległości.

10'

Było groźnie! Głęboko z lewego skrzydła dośrodkował Horgan, piłka leciała za kołnierz Malarza, ale bramkarz Legii ją odbił.

7'

Wyrównany początek, Legia jeszcze nie forsuje tempa, gospodarze też nie podejmują wielkiego ryzyka z przodu.

5'

Gospodarze zablokowali dośrodkowanie Langila z prawego skrzydła.

4'

Legia zaczęła ostrożnie i na razie nie rzuca się na przeciwnika.

2'

Pierwsza oskrzydlająca akcja Dundalk. Zamknął ją McEleney, ale główkował nad bramką.

20:07

W składzie Legii cztery zmiany w porównaniu do przegranego 0:1 pojedynku ligowego z Górnikiem Łęczna.