2:1
Zakończony
Burnley FC
90+3'

Mogło być 2:2! Matthew Lowton doszedł do piłki w narożniku pola bramkowego, jednak uderzył nad poprzeczką!

1
90'

Doliczone 4 minuty.

1
1
89'

Burnley. Schodzi: Scott Arfield. Wchodzi: Daniel Agyei.

89'

Emre Can zagrał w pole karne do Sadio Mane, Senegalczyk uderzył pod poprzeczkę, ale kapitalnie obronił to Tom Heaton!

87'

Groźna kontra Liverpoolu, ale goście poradzili sobie z dośrodkowaniem Woodburna do Mane.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Lallana.

1
1
84'

Liverpool gra dość asekuracyjnie i nie ma już ochoty forsować tempa. To ryzykowna taktyka, bo widać, że goście wciąż wierzą w możliwość wywalczenia remisu.

3
80'

Robbie Brady dopadł do piłki w narożniku pola karnego, miał tam sporo swobody, ale uderzył na siłę i bardzo niecelnie.

1
79'

Burnley. Schodzi: Andre Gray. Wchodzi: Sam Vokes.

79'

Liverpool. Schodzi: Divock Origi. Wchodzi: Lucas Leiva.

77'

Podkręcili trochę tempo goście, sporo ożywienia w ich poczynania wniósł Robbie Brady. Liverpool gra teraz z kontry.

73'

Joel Matip przeciął dośrodkowanie Brady'ego z prawego skrzydła.

1
73'

Burnley. Schodzi: George Boyd. Wchodzi: Robbie Brady.

69'

Simon Mignolet i Ben Mee zderzyli się w powietrzu, chwilowa przerwa w grze.

1
67'

Goście muszą teraz zaatakować, ale trudno im zepchnąć Liverpool do obrony.

1
63'

W zamieszaniu po rzucie wolnym znakomitą okazję miał Ashley Barnes, ale jego strzał z 10 metrów ofiarnie zablokował Ragnar Klavan!

2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

3
61'

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Divock Origi.

2:1 dla Liverpoolu! Bardzo precyzyjny płaski strzał z dystansu oddał Can i piłka wpadła do siatki przy słupku.

12
1
1
1
2
60'

Liverpool naciska i egzekwuje sporo stałych fragmentów, Burnley ma teraz sporo pracy w defensywie.

1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joey Barton.

1
55'

Ragnar Klavan oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Barnesa z lewego skrzydła.

1
52'

Ben Mee zablokowany przy próbie strzału z 16 metrów. Po przerwie Burnley nie ogranicza się tylko do defensywy.

1
49'

Andre Gray chciał wystartować do długiego podania, jednak umiejętnie blokował go Ragnar Klavan i piłkę przejął ostatecznie Simon Mignolet.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Divock Origi.

Remis! Po dośrodkowaniu Origiego Wijnaldum nie najlepiej opanował piłkę, ale została mu ona pod nogami i Holender pewnym uderzeniem pokonał Heatona.

11
1
1
2
45'

Doliczona 1 minuta.

1
42'

James Milner centrował w pole karne do Origiego, ale Belg nie zdołał się uwolnić spod krycia Mee i nie oddał strzału.

41'

Liverpool nabrał rozpędu, atakuje coraz groźniej, ale wciąż brakuje mu dokładności pod bramką Heatona.

38'

Z dystansu w trybuny huknął Georginio Wijnaldum. Za dużo siły, za mało precyzji.

37'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Ben Mee.

Burnley FC
1
35'

Z rzutu rożnego głęboko dośrodkował James Milner i zagrożenie oddalił Joey Barton.

1
1
31'

Burnley nastawiło się na kontry, a Liverpool próbuje atakować. Wciąż jednak nie jest z przodu zbyt groźny.

1
27'

Michael Keane zablokował strzał z dystansu Cana.

1
26'

W asyście Matipa mocno, ale za wysoko uderzył z bardzo ostrego kąta Andre Gray.

2
25'

Ben Mee oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Philippe Coutinho z rzutu wolnego.

23'

Gospodarze próbują się poderwać, najaktywniejszy w ich szeregach jest Sadio Mane, jednak na razie zarówno jemu, jak i kolegom wychodzi w tym spotkaniu niewiele.

19'

Sadio Mane wpadł w pole karne, ale jego centra w kierunku Origiego została zablokowana.

2
17'

Adam Lallana przeciął dośrodkowanie Lowtona z prawej strony boiska.

1
13'

Obiecująco wyglądała centra Sadio Mane z prawej strony boiska, ale Divock Origi, który próbował ją zamykać, nie sięgnął piłki.

1
2
11'

Liverpool skonfudowany i ma spore problemy, a piłkarze Burnley poczuli krew i wciąż atakują.

3
7'

Gol! Strzelił Ashley Barnes. Asystował mu Matthew Lowton.

Mamy sensację! Lowton kapitalnie dośrodkował płasko z prawego skrzydła, a Barnes uciekł obrońcom Liverpoolu i pewnym strzałem pokonał Mignoleta.

7'

Dość odważnie poczynają sobie goście, którzy ruszyli teraz do ataku i sieją popłoch w szeregach obronnych The Reds.

5'

Potężnie sprzed pola karnego uderzył George Boyd, ale piłka nie poleciała w światło bramki.