Adama Diakhaby #31
Stade Rennais
90+3'

Gol! Strzelił Adama Diakhaby. Asystował mu Pedro Henrique.

Goście czekali na gwizdek, a gospodarze przeprowadzili ostatnią akcję! Piłkę na lewej stronie otrzymał Henrique i idealnie zagrał do wbiegającego partnera. Ten pewnie strzelił do siatki!

90+1'

Guingamp. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Nill De Pauw.

wchodzi Wchodzi
Nill De Pauw #12
schodzi Schodzi
Marcus Coco #24
88'

Z 23 metrów uderzał Paul-Georges Ntep. Piłka odbiła się od zawodnika stojącego w murze, zmyliła bramkarza, ale przeleciała obok słupka.

87'

Said faulowany tuż przed linią pola karnego! Bedzie dobra okazja dla gospodarzy.

85'

Pomyłka Sorbona bez konsekwencji. Obrońca źle obliczył lot piłki, ale nie połapał się w tym wszystkim Kamil Grosicki i obrońcy pospieszyli z asekuracją.

84'

Guingamp. Schodzi: Yannis Salibur. Wchodzi: Baissama Sankoh.

Baissama Sankoh #6
Yannis Salibur #19
84'

Centra z prawej strony. Na 12. metrze nieczysto w piłkę trafił rezerwowy Said.

80'

Cóż za szansa przed EA Guingamp! Goście wyszli z własnej połowy w liczebnej przewadze 3 na 2, ale Salibur tragicznie wykończył akcję, uderzając wysoko nad poprzeczką.

80'

Świetna akcja Grosickiego prawą stroną boiska. Polak mocno wstrzelił piłkę tuż przed bramkę, ale Mendesa uprzedził Lucas Deaux.

79'

Rennes. Schodzi: Adrien Hunou. Wchodzi: Adama Diakhaby.

Adrien Hunou #23
77'

Kontra gości zakończona jednak niedokładnym podaniem Brianda do Salibura.

75'

Po akcji Grosickiego piłka trafiła na 18. metr, gdzie sporo miejsca i czasu miał Romain Danze. Chytry strzał tuż przy bliższym słupku, ale dobrze ustawiony bramkarz zatrzymał futbolówkę.

72'

Wysoka centra Grosickiego. Na dalszym słupku akcję zamykał Ntep, ale jego wstrzelenie piłki przed bramkę przeciął Sorbon.

Czy grający w 10-tkę goście zapunktują w Rennes?
dowiozą remis
przegrają
wygrają
68'

Podrażniony zmarnowaną jedenastką jest Grosicki. Skrzydłowy ruszył teraz na przebój i oddał minimalnie niecelny strzał z ostrego kąta.

66'

Guingamp. Schodzi: Thibault Giresse. Wchodzi: Ludovic Blas.

Ludovic Blas #21
Thibault Giresse #26
65'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Kamil Grosicki!

Krótki rozbieg Grosickiego. Polak uderzył w lewy róg, ale blisko środka bramki. Dokładnie tam rzucił się Karl-Johan Johnsson!

64'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mustapha Diallo.

Mustapha Diallo #5
EA Guingamp
64'

Rzut karny dla gospodarzy! Diallo ciągnął za koszulkę Ntepa.

61'

W drugiej połowie przewaga po stronie Stade Rennes. Cóż jednak z tego, skoro stwarzanie zagrożenia pod bramką idzie gospodarzom jak po grudzie.

60'

Rennes. Schodzi: Giovanni Sio. Wchodzi: Wesley Said. Napastnik gospodarzy żegnany gwizdami.

Wesley Said #11
57'

Ładnie z piłką na lewej stronie boiska zabrał się Hunou. Piłkarz ściął do środka i uderzył z 20 metrów. Futbolówka nie miała jednak mocy i Karl-Johan Johnsson spokojnie ją złapał.

55'

Indywidualna akcja Salibura. Napastnik wbiegł w pole karne, ale osaczony przez przeciwników, nie mógł soczyście uderzyć. Ostatecznie został zablokowany i skończyło się na rzucie rożnym. Korner bez zagrożenia.

53'

Nabierający prędkości Grosicki został pewnie powstrzymany przez Diallo. Wzorowy wślizg.

52'

Zaskakujący, mocny strzał z 17 metrów oddał Giovanni Sio. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

50'

Paul-Georges Ntep przedarł się w pole karne i jak na tacy wyłożył piłkę Grosickiemu. Polak dopełnił formalności, ale chwilę wcześniej rozległ się gwizdek. Arbiter dopatrzył się faulu podającego.

49'

Niestety pierwsze minuty po przerwie są kontynuacją słabiutkiej gry z I połowy.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Hunou. Faul w powietrznym pojedynku.

45'

Piłkarze pograją 60 sekund dłużej.

44'

Szybki wypad gości. Dobrze pokazał się Diallo. Pomocnik pobiegł do linii końcowej, zatrzymał piłkę, podniósł głowę i na 15. metrze wypatrzył partnera. Marcus Coco jednak fatalnie skiksował.

43'

Sorbon popchnął Fernandesa i będzie rzut wolny z prawej strony boiska, na wysokości pola karnego Guingamp. Dośrodkowanie Grosickiego było jednak zbyt krótkie.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Mustapha Diallo. Faulowany był Andre.

EA Guingamp
37'

Centra z lewej flanki, ale Giovanni Sio otrzymał piłkę za plecy i jedynie delikatnie ją musnął.

35'

Gracze Rennes nie korzystają z Grosickiego. Polak jeszcze nie miał okazji do wykazania się swoją szybkością. Ataki prawą stroną boiska można policzyć na palcach jednej ręki.

34'

Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Wymiana 2-3 podań i strata.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Coco. Zagranie nakładką na Mexerze.

EA Guingamp
29'

Groźna akcja gości. Znakomite podanie otrzymał, stojący na 15. metrze Thibault Giresse. Strzał bez przyjęcia, ale piłka poszybowała bardzo wysoko.

28'

Yoann Gourcuff zapisał już pół zeszytu, ale jest co notować. Jego podopieczni delikatnie mówiąc, nie zachwycają.

25'

Przerwa w grze. W środkowej strefie wzięty w kleszcze został Mustapha Diallo.

22'

Jeden z gospodarzy niemal z połowy boiska podawał do własnego bramkarza. Benoit Costil był wysunięty i musiał gonić futbolówkę. Zachował jednak spokój, zatrzymał ją tuż przed linią bramkową i nic nie robiąc sobie z atakującego rywala, podał do kolegi z zespołu.

20'

Za faworyta spotkania uchodzi Stade Rennes, ale EA Guingamp poczyna sobie całkiem całkiem. Wyrównane zawody na Roazhon Park.

17'

Szarża Ntepa lewą stroną pola karnego. Mocne wstrzelenie piłki przed bramkę, ale tam jeden z defensorów uprzedził Sio.

15'

Kilka centr w pole karne gospodarzy i nerwowa reakcja obrońców, którzy wybijali piłkę na oślep. Yoann Gourcuff pokazuje, by zachować spokój, ale póki co jego piłkarze nie stosują się do zaleceń.

12'

Prostopadłe podanie do Brianda. Napastnik wykorzystał to, że równowagę stracił Mendes i przechwycił piłkę z prawej strony boiska. Centra w pole karne była jednak zbyt głęboka.

9'

Rzut wolny z 20 metrów po zagraniu ręką jednego z gości. Paul-Georges Ntep uderzył jednak w głowę zawodnika stojącego w murze. Siłę uderzenia poczuł Diallo i potrzebna jest pomoc medyczna.

7'

Szczęście po stronie gospodarzy. Piąstkowanie bramkarza Rennes. Piłka trafiła jednak pod nogi Deauxa. Płaskie uderzenie z 18 metrów i przypadkowa interwencja zasłoniętego Costila.

6'

Ładna akcja gości. Na linii pola karnego jednego z obrońców "nawinął" Deaux. Kiedy już szykował się do strzału, zdecydowanym wślizgiem zatrzymał go Gelson Fernandes.

4'

Hunou niemal natychmiastowo chciał się odwdzięczyć dobrym podaniem, ale prostopadła piłka nie dotarła do Sio.

3'

Długie podanie i zgranie piłki głową przez Sio. Wybiegający na wolne pole Adrien Hunou przegrał jednak pojedynek z Ikoko.

20:12

Czerwono-czarne stroje miejscowych. Przyjezdni na biało.

20:12

Spotkanie poprowadzi Nicolas Rainville.

20:12

Aktualnie trwa rozgrzewka.

20:12

Przed nami kolejny weekend z europejskimi ligami. W piątkowy wieczór zerkniemy na stadion Roazhon Park w Rennes. W meczu inaugurującym 8. kolejkę Ligue 1, gospodarze powalczą o punkty z EA Guingamp. Od pierwszej minuty zagra Kamil Grosicki.