Nice. Schodzi: Jean Michael Seri. Wchodzi: Vincent Koziello.

Nie ma gola! Mario Balotelli! Lopes rzucił się w swój prawy róg i odbił piłkę!

Żółtą kartkę otrzymał Jordy Gaspar.

80'

Rzut karny dla gospodarzy, w polu karnym sfaulowany został Mario Balotelli.

76'

Gol! Strzelił Jean Michael Seri. Otwarta gra gości musiała tak się zakończyć. Szybka akcja lidera zakończyła się strzałem w słupek Belhandy, piłka wróciła przed pole karne skąd do siatki wbił ją Seri.

OGC Nice
73'

Żółtą kartkę otrzymał Dante.

Dante #31
OGC Nice
73'

Gospodarze mają więcej miejsca z przodu i starają się to wykorzystać. Piłkarze Olympique póki co szczęśliwie się bronią.

69'

Z dystansu przepięknie uderzył Cyprien, ale fenomenalnie obronił Lopes!

63'

Mario Balotelli zagrał na lewo do Dalberta, ten wyprzedził obrońcę, ale jego strzał z ostrego kąta obronił bramkarz.

59'

Rachid Ghezzal urwał się obronie gospodarzy, ale jego strzał ze szpica zdołał odbić bramkarz.

58'

Statycznie wyglądają ataki gości. Defensywa zespołu z Nicei spokojnie sobie radzi z próbami Olympique.

54'

Gracz z Lyonu starają się rozmontować defensywę gospodarzy, ale rywale nie pozwalają im na zbyt wiele.

50'

W końcu pokazali się przyjezdni, na bramkę zespołu z Nicei uderzył Tolisso, ale pewnie piłkę złapał bramkarz.

48'

Gospodarze wysoko atakują piłkarzy Olympique i utrudniają im skonstruowanie ataku.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergi Darder.

42'

Z dystansu lewą nogą tuż ponad bramką huknął Dalbert.

41'

Niewiele obserwujemy spięć podbramkowych. Gra toczy się głównie w środku pola. Aktualnie to gospodarze długo ją rozgrywają.

38'

Teraz to zawodnicy Olympique dłużej zaczęli utrzymywać się przy piłce, ale niewiele im to daje, ponieważ nie potrafią nawet przedostać się pod pole karne.

34'

Nie mają kim straszyć Nicei zawodnicy z Lyonu. Gospodarze wciąż przeważają.

31'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę i starają się zmusić przeciwników do biegania.

28'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Nabil Fekir. Zawodnik gości przy linii końcowej ostro potraktował rywala, którego następnie nadepnął na rękę.

1
24'

Gra toczy się na połowie Olympique. Goście nie potrafią zagrozić rywalom.

21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeremy Morel.

20'

Sam poszkodowany uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

19'

Indywidualną akcję przeprowadził Mario Balotelli, który został sfaulowany przed polem karnym.

15'

Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie, goście starają się grać wysokim pressingiem.

11'

Piłkę w polu karnym otrzymał Seri, ale uderzył niecelnie.

8'

Mario Balotelli ostro zaatakował rywala i usłyszał kilka słów od arbitra.

7'

Gospodarze prowadzą i wciąz utrzymują się częściej przy piłce.

4'

Gol! Strzelił Paul Baysse. Cóż za początek gospodarzy! Dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku dalszego słupka, zgranie piłki głową, a Baysse z sześciu metrów uderzył nie do obrony!

Paul Baysse #4
OGC Nice
20:32

Nicea prowadzi w Ligue 1, a Olympique plasuje się na 5. pozycji i ma do rywala 7 punktów straty.