90'

Pogramy jeszcze 3 minuty.

88'
87'

I znów bliżej zwycięskiego gola byli gospodarze, a dokładniej Diakhaby, który huknął z dystansu w poprzeczkę! Ciężkie chwile przeżywa drużyna Igora Lewczuka!

84'

Paul-Georges Ntep trafia w poprzeczkę! Ależ było blisko gola!

82'

Bordeaux. Schodzi: Rolan. Wchodzi: Gaetan Laborde.

wchodzi Wchodzi
Gaetan Laborde #24
schodzi Schodzi
Rolan #9
82'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Andre.

Stade Rennais
80'

Prostopadła piłka w kierunku Sio. Zawodnika Rennes uprzedził Contento.

79'

Rennes. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Adama Diakhaby.

Adama Diakhaby #31
77'

Mniej niż kwadrans gry do końca tego meczu. Remis, czy jednak do kogoś uśmiechie się szczęście?

75'

Igor Lewczuk "skasował" akcję Stade Rennes.

74'

Benjamin Andre zdecydował się na strzał z dystansu, piłka poszybowała nad poprzeczką.

73'

Bordeaux. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Francois Kamano.

Francois Kamano #11
73'

Rennes. Schodzi: Adrien Hunou. Wchodzi: Wesley Saïd.

Wesley Saïd #11
Adrien Hunou #23
70'

Po centrze Kamila Grosickiego świetnej sytuacji nie wykorzystał Giovanni Sio!

68'

Bordeaux uwierzyło w to, że może wywalczyć nawet komplet punktów. To goście są aktywniejsi.

66'

Gol! Strzelił Nicolas Pallois. Asystował mu Jeremy Toulalan.

Zagapili się obrońcy Rennes, Nicolas Pallois wykorzystał wrzutkę Jeremy'ego Toulalana i mamy remis!

Nicolas Pallois #5
Girondins Bordeaux
63'

Ożywili nam się zawodnicy Girondins Bordeaux. Uciekający czas nie jest ich sprzymierzeńcem.

61'

Carrasso! Obiecujące uderzenie aktywnego Giovanniegp Sio!

60'

Ostry kąt nie zniechęcił Kamila Grosickiego, który poszukał strzału po krótkim rogu. Siła była, precyzji zabrakło. Grę od bramki wznowi Carrasso.

58'

Z boiska jak na razie wieje nudą, miejmy nadzieję, że szybko to się zmieni.

56'

Girondins Bordeaux próbuje, ale jeśli nas pamięć nie myli cały czas pozostaje bez celnego uderzenia.

54'

Szczęśliwa interwencja Mexera, po której piłka wylądowała w rękach Benoit Costila.

52'

Dośrodkowanie Jeremy'ego Toulalana padło łupem obrońców.

51'

Szarpany początek drugiej części tego meczu.

48'

Igor Lewczuk faulowany na własnej połowie. Polak szybko wznowił grę.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Ounas.

Adam Ounas #17
45'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Pallois.

44'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Diego Contento.

Bramka do szatni! W całą akcję mocno zamieszany był m.in. Kamil Grosicki, ale to nie nasz rodak, a Diego Contento po nieszczęśliwej interwencji pokonał własnego bramkarza! Piłkę w pole karne gości dośrodkował Giovanni Sio.

43'

Sio zbyt zażarcie walczył o piłkę i zdaniem sędziego faulował Lewczuka.

41'

Dwie z rzędu, podkreślmy wyraźnie - kolejne, pewne interwencje w obronie Igora Lewczuka.

40'

Giovanni Sio umiejętnie wypychany przez obrońców. Futbolówka do Kamila Grosickiego, ale i on nie dał rady.

37'

Jeremy Menez! Prawym skrzydłem próbuje szarpać Grosicki, a w zespole gości po lewej stronie aktywny jest Ounas. To właśnie po jego akcji Rolan odegrał do Meneza, a 29=latek uderzył potężnie, ale niecelnie.

36'

Giovanni Sio pędził do prostopadłego podania, ale szybciej przy piłce był skoncentrowany Benoit Costil.

35'

Dziesięć minut do końca pierwszej połowy. Jak myślicie, doczekamy się goli jeszcze przed przerwą?

34'

I znów mieliśmy sygnalizację arbitra liniowego - Jeremy Menez na spalonym.

32'

Paul-Georges Ntep miał trochę wolnego miejsca przed polem karnym, lecz centrostrzał w jego wykonaniu poszybował w trybuny.

31'

Dobra wrzutka Ounasa, ale ustwiony w polu karnym Rolan nie był w stanie oddać groźnego strzału głową.

29'

Giovanni Sio złapany na spalonym.

28'

Rozkręciło nam się to spotkanie. Dobre tempo, obie drużyny szukają swoich szans.

26'

W odpowiedzi swoją szansę mieli przyjezdni! Jeremy Menez otrzymał piłkę od Sabaly'ego i uderzył minimalnie obok słupka!

24'

Kamil Grosicki zmarnował sytuację sam na sam! Polak nie był na spalonym, ale nie znalazł sposobu na przechytrzenie Carrasso! Świetna interwencja bramkarza Bordeaux!

23'

W dalszym ciągu czekamy na groźniejsze strzały. Murawa jest mocno zroszono, więc powinno to zachęcić piłkarzy do prób z dystansu.

22'

Krótka przerwa w grze. Faulowany był Paul-Georges Ntep.

21'

Kolejna udana interwencja Igora Lewczuka. Po chwili aktywny na prawym skrzydle Grosicki wypatrzył Giovanniego Sio, ten jednak się nie popisał.

20'

Benoit Costil wyszedł bardzo daleko z własnej bramki, próbował to wykorzystać Rolan, którego lob był bardzo słabej jakości.

17'

Nieudane dośrodkowanie Kamila Grosickiego spod chorągiewki.

16'

Nicolas Pallois notuje bardzo ważny blok, zatrzymując uderzenie Adriena Hunou!

15'

Benoit Costil z dużym spokojem przechwycił wrzutkę Malcoma.

14'

Optyczna przewaga po stronie Bordeaux. Nie przekłada się to jednak na żadne sytuacje.

12'

Chorągiewka sędziego w górze. Rolan złapany na spalonym.

10'

Pierwsze dziesięć minut za nami. Dominuje walka.

8'

"Grosik" posłał niezłą piłkę, ale dobrze zachował się Igor Lewczuk. Póki co nasi reprezentanci są widoczni.

7'

Honou faulowany, stały fragment gry dla gospodarzy, przy piłce Kamil Grosicki.

5'

Paul-Georges Ntep dośrodkował mocno, lecz dobrze interweniowała formacja obronna Bordeaux.

4'

Jeremy Toulalan wybija futbolówkę na rzut rożny.

3'

Pierwszy raz w tym meczu pokazał nam się Kamil Grosicki, który ciekawym zagraniem próbował obsłużyć Romaina Danze.

2'

Goście egzekwowali rzut rożny. Jeremy Menez dośrodkował w kierunku nabiegającego Igora Lewczuka, ale reprezentanta Polski uprzedził czujny Benoit Costil.