90'

Doliczone 2 minuty.

89'

Gol! Strzelił Gabriel Boschilia.

Cóż za pogrom! Jourdren strącił piłkę do boku po strzale Boschilii, ale dobitka Traore była już skuteczna.

88'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Adama Traore.

85'

Goście chcieliby zmniejszyć rozmiary porażki, ale wciąż groźniejsze są akcje Monaco.

80'

Piłka w siatce po strzale Glika, ale tym razem gol nie został uznany. Sędzia odgwizdał spalonego.

77'

Montpellier. Schodzi: Ellyes Skhiri. Wchodzi: Cedric Mongongu.

wchodzi Wchodzi
Cedric Mongongu #27
schodzi Schodzi
Ellyes Skhiri #13
76'

Gol! Strzelił Thomas Lemar.

5:2! Jourdren wypiąstkował piłkę wprost pod nogi Lemara i ten pokonał go uderzeniem pod poprzeczkę. Katastrofalny błąd bramkarza gości.

74'

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

4:2! Kapitalnie z lewego skrzydła dośrodkował Mbappe Lottin i Germain zamknął to strzałem głową przy słupku. Jourdren bez szans.

73'

Z dystansu daleko obok słupka uderzył Ryad Boudebouz.

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jemerson.

Jemerson #5
AS Monaco
69'

Valere Germain nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Lemara z rzutu wolnego. I tak był jednak na spalonym, gra przerwana.

68'

Montpellier. Schodzi: Paul Lasne. Wchodzi: Kevin Berigaud.

Kevin Berigaud #11
Paul Lasne #7
67'

Montpellier. Schodzi: Yacouba Sylla. Wchodzi: Morgan Poaty.

Morgan Poaty #33
Yacouba Sylla #5
66'

Zablokowany strzał z dystansu Bakayoko.

65'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Valere Germain.

64'

Gol! Strzelił Jemerson.

3:2! Co za widowisko! Z rzutu wolnego dośrodkował Lemar, fatalny kiks w polu karnym popełnił Lasne i z najbliższej odległości piłkę do siatki wepchnął Jemerson.

Jemerson #5
AS Monaco
61'

Gol! Strzelił Ryad Boudebouz.

2:2! Subasić wyczuł intencje Boudebouza, ale ten uderzył perfekcyjnie w lewy róg.

Montpellier HSC
60'

Rzut karny dla Montpellier! Camara sfaulowany przez Mendy'ego.

59'

Z rzutu wolnego z 18 metrów w światło bramki uderzył Ryad Boudebouz, ale Danijel Subasić złapał piłkę.

56'

Trudno będzie gościom odrobić straty, bo ekipa Monaco spisuje się dziś bardzo solidnie, pokazuje też pewność siebie.

53'

Z rzutu wolnego nieźle dośrodkował Ryad Boudebouz, jednak zagrożenie oddalił Djibril Sidibe.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Bernardo Silva.

2:1 dla Monaco po perfekcyjnej akcji! Z prawego skrzydła z centymetrową precyzją dośrodkował Silva, a Mbappe Lottin główkował nie do obrony.

47'

Ładna kombinacyjna akcja przyjezdnych, jednak Kamil Glik zablokował dośrodkowanie Sansona z boku pola karnego.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Płasko z ostrego kąta uderzył Bernardo Silva - celnie, ale trochę zbyt lekko, by sprawić kłopoty Jourdrenowi.

40'

Monaco złapało wiatr w żagle i próbuje pójść za ciosem.

36'

Gol! Strzelił Radamel Falcao.

1:1! Falcao zmylił Jourdrena i pokonał go pewnym uderzeniem w lewy róg.

35'

Rzut karny dla Monaco! Kylian Mbappe Lottin sfaulowany przez Skhiriego.

34'

Kylian Mbappe Lottin padł w polu karnym gości, był tam kontakt z obrońcą, jednak sędzia zdecydowanym ruchem nakazał grać dalej.

33'

Vitorino Hilton oddalił zagrożenie po płaskim dośrodkowaniu Lemara z lewego skrzydła.

30'

Czas mija, goście głównie się bronią, ale są w tym bardzo skuteczni.

26'

Camara chciał zamknąć centrę z lewego skrzydła, jednak po małym zamieszaniu piłkę złapał ostatecznie Danijel Subasić.

25'

Gospodarze cały czas mają przewagę, ale na razie nie potrafią złamać defensywy Montpellier.

21'

Kylian Mbappe Lottin zablokowany przy próbie efektownego strzału z ostrego kąta.

19'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska zbyt głęboko dośrodkował Ryad Boudebouz i piłka opuściła boisko.

15'

Od momentu utraty gola gospodarze są w ciągłym natarciu.

11'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła niecelnie z trudnej pozycji główkował Bernardo Silva.

9'

1:0 dla gości! Kapitalny strzał Boudebouza z rzutu wolnego z 18 metrów i Subasić bez szans!

8'

Żółtą kartkę za faul na Boudebouzie otrzymał Kamil Glik.

7'

Ryad Boudebouz dostał znakomitą piłkę z lewego skrzydła, ale nie opanował jej w polu karnym, a mógł być w sytuacji sam na sam z Subasiciem.

5'

Z dystansu daleko obok słupka uderzył Camara. Piłka zeszła mu ze stopy.

2'

Zakotłowało się nieco w polu karnym gości, ale strzał głową Silvy był zbyt słaby i piłkę spokojnie złapał Jourdren.