Ligue 1: 11. kolejka
29 paź 2016 20:00
90+2'

Ostatnia szansa dla Monaco, jednak Ruffier w świetnym stylu wybronił strzał Boschilli!

90'

Jeszcze trzy minuty nadziei obu drużyn.

88'

Wszystko wskazuje na podział punktów. Obie drużyny w końcówce grają dosyć pasywnie.

85'

St.Etienne. Schodzi: Henri Saivet. Wchodzi: Bryan Dabo.

wchodzi Wchodzi
Bryan Dabo #14
schodzi Schodzi
82'

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson.

AS Monaco
80'

Mbappe nie rezygnuje, jednak znów nadział się na dobrze dysponowanego Ruffiera.

77'

St.Etienne. Schodzi: Oussama Tannane. Wchodzi: Nolan Roux.

Oussama Tannane #9
77'

St.Etienne. Schodzi: Robert Berić. Wchodzi: Alexander Soderlund.

Alexander Soderlund #16
74'

Szybka akcja Monaco, w której Silva dogrywał do Mbappe. Problem w tym, że uczynił to nieco zbyt mocno i z interwencją zdążył Ruffier.

71'

Okazja dla Monaco po strzale z dystansu Fabinho! Tylko świetna parada Ruffiera uratowała ASSE!

69'

Bardzo aktywny Mbappe wbiegł w pole karne, ale piłkarze Saint-Etienne go podwoili i oddalili zagrożenie.

67'

Czujny Subasić nie pozwolił dojść do piłki Bericiowi, do którego zagrywał Monnet-Paquet.

64'

Nieudany strzał z dystansu oddał Malcuit. Monaco ma coraz mniej czasu, by sięgnąć po wygraną.

62'

Glik zażegnał niebezpieczeństwo po akcji Monnet-Paqueta i wybił piłkę na rzut rożny.

59'

Dośrodkowanie Silvy nie dotarło do Germaina. Solidnia grają obrońcy gospodarzy.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik. To już trzecie ostrzeżenie dla piłkarzy Monaco.

AS Monaco
55'

Sidibe chciał dograć w pole karne do Mbappe, jednak uczynił to niedokładnie. Monaco nie ma pomysłu na złamanie obrony ASSE bez stałego fragmentu gry.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

AS Monaco
50'

Po zmianie stron inicjatywa należy do zawodników Monaco, którzy starają się ponownie wyjść na prowadzenie.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Mendy.

46'

Początek II połowy.

44'

Obiecująca akcja w wykonaniu Tannane. Zabrakło jednak precyzyjnego wykończenia zawodnikowi Saint-Etienne.

41'

Z dystansu zdecydował się strzelać Fabinho. Zbyt lekko, by zaskoczyć Ruffiera.

39'

Niezwykle aktywny Mbappe wywalczył korner dla ASM. Świetne wrażenie robi młody zawodnik gości.

37'

Pressingiem grają piłkarze Saint-Etienne i nie pozwalają Monaco rozwinąć skrzydeł.

35'

Lemar znów szukał Glika i partnerów w polu karnym dośrodkowaniem z wolnego. Tym razem obrona ASSE spisała się bez zarzutu.

31'

Strzał zdołał oddać Valere Germain, jednak nie trafił w światło bramki Saint-Etienne.

29'

Teraz Stephane Ruffier naprawił błąd Lacroix i wybił piłkę przed szarżującym Mbappe.

29'

Nieudane dośrodkowanie Veretout w pole karne Monaco.

26'

Szybka akcja Monaco i zagrożenie dla Ruffiera! Germain idealnie zagrał do Mpabbe, jednak tego w ostatniej chwili powstrzymał Perrin.

23'

Zagranie w pole karne w poszukiwaniu Germaina, jednak zamiary monakijczyków bezbłędnie przewidział Perrin.

21'

Monaco chciało znów prowadzić! Na strzał zdecydował się Kylian Mbappe Lottin, ale z interwencją zdążył Ruffier i uratował swój zespół.

17'

Gol! Strzelił Loic Perrin. Szybko wyrównanie gospodarzy! Po rzucie wolnym Perrin ubiegł Fabinho i strzałem głową nie dał szans Subasiciowi!

AS Saint-Etienne
12'

Szybka i obiecująca akcja Saint-Etienne, w którą wmieszał się Danijel Subasić i przejął piłkę.

10'

Zagranie do Bericia przed bramkę Monaco, które zdołał przeciąć dobrze ustawiony Mendy.

8'

Monnet-Paquet został złapany na ofsajdzie przez obrońców Monaco.

19:46

Dla polskiego stopera to już trzeci gol w tym sezonie ligowym!

5'

Gol! Strzelił Kamil Glik. Monaco na prowadzeniu, a bramkę zdobył Glik! Lemar zagrał z 35 metrów z rzutu wolnego, gdzie Glik strzałem lewą nogą pokonał Ruffiera!