Zakończony
AS Monaco
90+3'
GOOOOOOL!!!

0:3! Z rzutu wolnego uderzył Boschilia, piłka odbiła się od zawodnika stojącego w murze i wylądowała w siatce.

90'

Doliczone 3 minuty.

89'
ZMIANA

Boschilia zastąpił Silvę.

87'

Nie popisał się Falcao. Kolumbijczyk zamykał po kontrze dośrodkowanie z lewego skrzydła i z najbliższej odległości strzelił wprost w Delecroixa!

87'

Teraz mogło być 1:2! Waris znakomicie podał do Aliadiere'a, ten oddał mocny strzał z ostrego kąta i świetnie interweniował Subasić.

83'
ZMIANA

Carrillo zastąpił Germaina.

82'

Mogło być 0:3! Fabinho odgrywał w polu karnym w kierunku Germaina, niefortunnie przeciął to Lautoa i gospodarzy uratował przed golem samobójczym Delecroix.

80'
ZMIANA

Barthelme zastąpił Bellugou.

wchodzi Wchodzi
Maxime Barthelme #28
schodzi Schodzi
Francois Bellugou #6
78'

Gra jest coraz spokojniejsza, gospodarze chyba pogodzeni z porażką.

74'

Gospodarze jeszcze atakują, ale trudno się spodziewać, że będą w stanie odrobić dwubramkową stratę.

70'
ZMIANA

Philippoteaux zastąpił Moukandjo.

Romain Philippoteaux #19
67'
ZMIANA

Aliadiere zastąpił Marveauxa.

67'
GOOOOOOL!!!

Już 0:2! Przepiękny strzał z rzutu wolnego oddał Lemar, piłka poleciała nad murem i wpadła do siatki obok bezradnego Delecroixa.

66'

Zablokowany strzał Warisa sprzed pola karnego.

64'
GOOOOOOL!!!

1:0 dla Monaco! Koszmarnie we własnym polu karnym pomylił się Mvuemba. Z jego próby wybicia piłki wyszło podanie do Falcao i Kolumbijczyk dopełnił formalności z kilku metrów.

63'
ZMIANA

Falcao zastąpił Mbappe Lottina.

60'

Fatalnie, zbyt krótko z rzutu wolnego dośrodkował Lemar i nic z tego nie wyszło.

59'

W Lorient mamy rzęsiste opady deszczu, co też utrudnia płynną grę obu drużynom.

56'

Czas mija, a Monaco nadal nie potrafi narzucić gospodarzom swoich warunków.

54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Mbappe Lottin dynamicznie wpadł w pole karne Lorient, ale pod naciskiem Toure zgubił piłkę.

48'

Soczyście sprzed pola karnego uderzył Lemar i gospodarzy uratował słupek!

47'

Waris nie spodziewał się, że dojdzie do piłki po centrze z prawego skrzydła i nie opanował jej na tyle, by oddać strzał.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Bakayoko chciał oddać strzał sprzed pola karnego, ale nie wypracował pozycji i stracił piłkę.

40'

Z prawego skrzydła płasko centrował Sidibe, ale zabrakło strzału.

38'

Spokojniejszy fragment, od dłuższej chwili nie ma spięć podbramkowych.

34'

Gospodarze grają dość odważnie i nadziewają się na kontry Monaco. Faworyt nie potrafi ich jednak wykorzystać.

30'

Po kontrataku sporo swobody przed polem karnym miał Moukandjo, ale uderzył płasko daleko obok słupka.

29'

Sprzed pola karnego groźnie strzelił Germain, piłka jednak zrykoszetowała i minęła bramkę.

27'
ŻÓŁTA KARTKA

Za faul żółtą kartkę otrzymał Jemerson.

AS Monaco
25'

Od kilku minut wyraźną przewagę ma ekipa Lorient, zaskakujący obraz gry.

21'

Kapitalna interwencja Glika! Marveaux zagrywał w polu karnym w kierunku Warisa, ten miał przed sobą pustą bramkę, ale gości uratował wybiciem właśnie polski obrońca.

20'

Na razie w ogóle nie widać, że Lorient jest outsiderem, a Monaco zajmuje 2. miejsce. Mecz jest wyrównany.

16'

Delecroix instynktownie obronił mocny strzał Mbappe Lottina sprzed pola karnego.

15'

Sprzed pola karnego strzelił Silva, ale piłka zeszła mu ze stopy i poleciała daleko obok słupka.

14'

Oglądamy otwarty i szybki mecz, oba zespoły nastawione bardzo ofensywnie. Teraz w trudnej sytuacji Marveaux uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę.

12'

Mvuemba podał w polu karnym do Moreiry, ten miał fantastyczną okazję, ale przestrzelił z ostrego kąta!

9'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obok słupka uderzył głową Waris.

7'

Z ostrego kąta mocno, ale wprost w Subasicia uderzył Moukandjo.

4'

Spod końcowej linii dośrodkował Mendy i z kłopotami przeciął to Delecroix. Wyraźna przewaga Monaco w pierwszych minutach.

1'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego i dośrodkowaniu Silvy niecelnie w świetnej sytuacji główkował Germain.