30 lis 2016 21:00
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

88'

Jean-Kevin Augustin i po mocnym uderzeniu zmiennika zadrżał słupek bramki Angers SCO. Dużo szczęścia mieli przyjezdni!

87'

Lorenzo Callegari wbiegł na boisko zamiast Lucasa Mourę.

85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak.

Paris Saint-Germain
2
84'

Thomas Meunier strzelił niecelnie z narożnika pola karnego, a Lucas Moura zaplątał się w dryblingu.

82'

Jean-Kevin Augustin w boczną siatkę! Napastnik Paris Saint-Germain pobiegł jak błyskawica na bramkę, wymanewrował golkipera, ale za bardzo wygonił się do boku i nie miał miejsca, by oddać celne uderzenie.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Famara Diedhiou.

Famara Diedhiou #9
Angers SCO
78'

Edinson Cavani zdobył 100. gola w barwach Paris Saint-Germain. Obecni wciąż na boisku piłkarze kontrolują wydarzenia i nie pozwalają rywalom na rozwinęcie skrzydeł.

75'
ZMIANA

Angers SCO. Schodzi: Ismael Traore. Wchodzi: Gilles Sunu.

wchodzi Wchodzi
Gilles Sunu #10
schodzi Schodzi
71'

Podwójna zmiana w obozie przyjezdnych była przygotowana przed golem. Wówczas jeszcze szansa Angers SCO na wyrównanie była realna, teraz już czysto teoretyczna.

68'
ZMIANA

Angers SCO. Schodzi: Nicolas Pepe. Wchodzi: Famara Diedhiou.

Nicolas Pepe #19
68'
ZMIANA

Angers SCO. Schodzi: Pablo Martinez. Wchodzi: Thomas Mangani.

Thomas Mangani #5
Pablo Martinez #21
67'

Żółtą kartkę otrzymał Edinson Cavani.

Autor gola zdjął koszulkę meczową, pod którą miał napis wskazujący, że upamiętnił bramką ofiary katastrofy lotniczej w Kolumbii.

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Mocne uderzenie z 11. metra w narożnik bramki i Paris Saint-Germain ma dwa gole przewagi!

65'

Będzie rzut karny dla Paris Saint-Germain! Sędzia nie zawahał się nawet na sekundę po wślizgu Thomasa, którym trafił w nogi Hatema Ben Arfy.

63'

Zbyt krótko wybite dośrodkowanie zgarnął ustawiony przed polem karnym Angers SCO Grzegorz Krychowiak i strzelił z woleja. Lekko odbita rykoszetem próba Polaka obok bramki.

60'

Thiago Silva jest w tym meczu po prostu wszędzie. Autor gola właśnie ustawił się idealnie we własnym polu bramkowym i nie pozwolił rywalom przejąć piłki po płaskim wstrzeleniu Nicolasa Pepe.

58'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Nanitamo Ikone. Wchodzi: Jese Rodriguez.

Nanitamo Ikone #36
55'

Grzegorz Krychowiak próbował oddać strzał po miękkiej wrzutce z rzutu wolnego. Zanim wypracował sobie pozycję, sędzia orzekł, że faulował opiekujących sie nim obrońców.

53'

Jamel Saihi zgarnął futbolówkę przed polem karnym Paris Saint-Germain i zdecydował się na uderzenie z dystansu. Próba nieprzygotowana i na dodatek niecelna.

50'

Nie pierwszy dziś raz Edinson Cavani dał się złapać w pułapkę ofsajdową. Obrońcy Angers SCO mają swojego przeciwnika pod czujną obserwacją.

47'

Pavlović umiejętnie zablokował szarżującego Ikone, więc piłka dla bramkarza Angers SCO. Ciekawe, czy przyjezdni spróbują przejąć inicjatywę w drugiej połowie.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

20:48

Autorem dotychczas jedynego gola był Thiago Silva.

41'

Alphonse Areola! Bramkarz Paris Saint-Germain wyszedł w powietrze i uratował swoją drużynę po niebezpiecznym strzale z dystansu. Tylko rzut rożny dla Angers SCO.

39'

Tym razem obrońcy Angers SCO poradzili sobie z dośrodkowaniem z narożnika boiska. Ich próba wyprowadzenia kontrataku została skasowana w zarodku nieeleganckim faulem.

36'

Rozgoryczeni są piłkarze rewelacji poprzedniego sezonu. Walczyli dzielnie, a poprzednie stałe fragmenty Paris Saint-Germain nie były dla nich niebezpieczne. Być może to ich uśpiło.

34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thiago Silva. Asystował mu Lucas Moura.

Paris Saint-Germain na prowadzeniu! Thiago Silva zbiegł w tempo na krótki słupek i uderzył skutecznie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

30'

Alphonse Areola nie pomylił się interweniując na linii własnego pola karnego. Pomylił się natomiast Maxwell, dośrodkowując po podaniu Grzegorza Krychowiaka na lewe skrzydło.

28'

Przyjezdni mieli jeszcze rzut wolny. W murze stanął Grzegorz Krychowiak i tak zdeprymował strzelca, że skończyło się uderzeniem obok bramki.

26'

Ważny pojedynek kapitanów pod bramką Paris Saint-Germain. Thiago Silva asekurował własnego bramkarza i zdążył wybić szczupakiem uderzenie Cheikha N'Doye, które szybowało prosto do siatki!

24'

Dwie następne akcje. Pobiegli na połowę przeciwnika napastnicy Angers SCO. Podanie w kierunku Karla Toko Ekambiego zostało przecięte. Po przeciwnej stronie boiska Edinson Cavani na spalonym.

22'

Edinson Cavani wbiegał w uliczkę i chciał stoczyć pojedynek sam na sam z bramkarzem. Był na straconej pozycji, ponieważ pod naciskiem dwóch obrońców, nie zabrał się dobrze z piłką.

21'

Paris Saint-Germain miało drugi dziś rzut rożny. Lepiej ustawili się w szesnastce obrońcy w białych koszulkach i nie pozwolili faworytom na oddanie strzału.

19'

Od kilku minut Angers SCO przyczajone na własnej połowie i nawet nie próbuje odpowiadać. Czeka na swoją szansę, ale przede wszystkim troszczy się o zero po stronie straconych bramek.

15'

Hatem Ben Arfa zatańczył między obrońcami Angers SCO. Już mierzył na bramkę gości aż jak spod ziemi wyrósł jeszcze jeden defensor i zatrzymał pomocnika Paris Saint-Germain. Czysto! Nie ma rzutu karnego.

14'

Długa akcja Paris Saint-Germain. Lukę między pięcioma obrońcami Angers SCO znalazł Lucas Moura i huknął z ostrego kąta obok spojenia słupka z poprzeczką.

11'

Thomas Meunier ponownie nie popisał się dokładnym dośrodkowaniem, ale Paris Saint-Germain pozostało na połowie przeciwnika i miało jeszcze korner.

9'

Gra jest obecnie wyrównana. Mistrzowie Francji starają się ostudzić zapał przeciwnika wysokim pressingiem, gdy ten wznawia grę od autu.

7'

Hatem Ben Arfa pobiegł na przebój między obrońcami Angers SCO. Nie zakończył akcji dokładnym podaniem, a całe zamieszanie wyjaśnił ostatecznie bramkarz.

5'

Pepe huknął potężnie zza pola karnego i zapachniało golem dla Angers SCO. Po chwili niewielkie pudło również po przeciwnej stronie boiska, ale w tej sytuacji Edinson Cavani był na spalonym.

2'

Spokojnie wymieniali podania piłkarze Paris Saint-Germain. W końcu przyspieszyli i Thomas Meunier dostał piłkę na wolne pole. Nieudane dośrodkowanie bocznego defensora prosto w przeciwnika.

20:48

Kapitanami drużyn są Thiago Silva oraz Cheikh N'Doye. Z delikatnym opóźnieniem, za moment, pojedynek zostanie zainicjowany gwizdkiem sędziego. Poprzedzi go jeszcze minuta ciszy.

20:48

Paris Saint-Germain rozkręciło się po nieudanym początku sezonu i w środę zamierza zostać wiceliderem Ligue 1. Drużyna z Kraju Loary nie mogła się ostatnio pochwalić dobrymi wynikami.

20:48

Ławka rezerwowych Angers SCO: Denis Petrić - Famara Diedhiou, Mehdi Jean Tahrat, Thomas Mangani, Baptiste Santamaria, Gilles Sunu, Flavien Tait.

20:48

Ławka rezerwowych Paris Saint-Germain: Kevin Trapp - Marquinhos, Jean-Kevin Augustin, Serge Aurier, Angel di Maria, Jese Rodriguez, Marco Verratti.