5:0
Zakończony
SC Bastia
90+4'

Jeszcze gola mógł zdobyć Kamil Glik, ale po rzucie rożnym strzelił głową nad poprzeczką!

1
90+3'

Valere Germain przestrzelił z ostrego kąta, a sytuację miał wyborną.

1
90'

Doliczone 3 minuty.

1
90'

Z dystansu obok słupka uderzył Pierre Bengtsson. Subasić miał to pod kontrolą.

1
88'

Gospodarzom wciąż mało i piłkarze z Korsyki muszą uwijać się jak w ukropie, by za chwilę nie zrobiło się 6:0.

1
84'

Guido Carrillo próbował uderzać z półobrotu, stał jednak tyłem do bramki i trafienie do siatki graniczyło z cudem.

1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Enzo Crivelli.

Enzo Crivelli #27
SC Bastia
80'

Bastia. Schodzi: Gael Danic. Wchodzi: Axel Ngando.

wchodzi Wchodzi
Axel Ngando #19
schodzi Schodzi
Gael Danic #8
79'

Gol! Strzelił Guido Carrillo. Asystował mu Thomas Lemar.

5:0 po modelowo rozegranym stałym fragmencie! Z rzutu rożnego dośrodkował Lemar, a piłkę do siatki głową z 5 metrów skierował Carrillo. Wejście smoka!

78'

Monaco szuka kolejnych bramek, a goście już totalnie rozbici.

76'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Valere Germain.

75'

Bastia. Schodzi: Abdelhamid El Kaoutari. Wchodzi: Abdoulaye Keita.

Abdoulaye Keita #12
Abdelhamid El Kaoutari #4
74'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Nabil Dirar.

73'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Thomas Lemar.

Ależ pogrom! Z lewego skrzydła doskonale dośrodkował Lemar, a piłkę do siatki natychmiastowym soczystym strzałem skierował Falcao.

71'

Płasko z 15 metrów uderzył Nangis i Monaco uratował słupek!

1
70'

Bastia. Schodzi: Sadio Diallo. Wchodzi: Lenny Nangis.

Lenny Nangis #11
Sadio Diallo #2
1
69'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Kylian Mbappe Lottin.

68'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

3:0! Bakayoko odzyskał piłkę na połowie rywala, natychmiast podał do Mbappe Lottina, a ten wyłożył ją Falcao. Kolumbijczyk wykonał egzekucję potężnym strzałem pod poprzeczkę.

67'

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Radamel Falcao.

2:0 dla Monaco! Lemar perfekcyjnie dołożył nogę do piłki dośrodkowanej przez Falcao i trafił do siatki znakomitym strzałem z ostrego kąta.

64'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyraźnie niecelnie główkował Coulibaly.

60'

Kylian Mbappe Lottin czekał na piłkę na czystej pozycji w polu karnym, ale podanie w jego kierunku od Falcao zostało zablokowane.

58'

Bastia atakuje dość śmiało, ale robi to niedokładnie i przez to rzadko zagraża bramce Subasicia.

1
55'

Leca wypiąstkował piłkę po ostrej centrze Lemara z lewego skrzydła.

53'

Zbyt nisko z rzutu wolnego dośrodkował Danic i obrona Monaco wybiła piłkę.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Pierwsze minuty drugiej części raczej pod dyktando Monaco, goście nie stwarzają sytuacji.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Mogło być 2:0, ale technicznym strzałem z 15 metrów nieznacznie spudłował Thomas Lemar!

42'

Zablokowany potężny strzał Cahuzaca z 18 metrów.

1
41'

Powtórki wykazały, że jeśli Glik znajdował się na spalonym, to był on minimalny.

39'

Kamil Glik wpakował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak zrobił to ze spalonego i gol nie został uznany.

1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Gael Danic.

SC Bastia
36'

Zupełnie niekryty Crivelli zamknął dośrodkowanie Cioniego z prawego skrzydła, ale główkował daleko obok słupka.

34'

Ekipę Monaco dość często oglądamy w ataku pozycyjnym, goście z Korsyki natomiast szukają szans w kontrach.

30'

Kylian Mbappe Lottin wybiegł na czystą pozycję, jednak dał się złapać na spalonym. Podanie od Glika było świetne, zabrakło tylko właściwego ustawienia napastnika Monaco.

27'

Koszmarnie z rzutu wolnego uderzył Pierre Bengtsson i piłka minęła bramkę o kilka metrów.

26'

Mecz jest teraz szarpany, oglądamy sporo nieprzepisowych zagrań z obu stron.

23'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Gilles Cioni.

Gilles Cioni #29
SC Bastia
22'

Po dośrodkowaniu Bengtssona z rzutu wolnego bardzo niecelnie główkował Coulibaly, choć był tam jeszcze rykoszet.

21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jemerson.

AS Monaco
19'

Fatalnie z rzutu wolnego dośrodkował Pierre Bengtsson i sprokurował tylko kontrę Monaco. Bernardo Silva wyszedł sam na sam z Lecą, minął go, ale tak długo zwlekał ze strzałem, że piłkę spod nóg wybił mu obrońca!

17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabinho.

AS Monaco
14'

Monaco dłużej utrzymuje się przy piłce i spokojnie kontroluje mecz.

10'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin.

1:0 dla Monaco! Leca z trudem obronił strzał głową Falcao, do odbitej piłki dopadł Mbappe Lottin i płaskim uderzeniem z ostrego kąta umieścił ją w siatce.

7'

Diallo znakomicie zagrał do wybiegającego prawym skrzydłem Cioniego, ten jednak zepsuł dośrodkowanie i piłka opuściła boisko.

7'

Dość szybki i dynamiczny początek, oba zespoły miały już po jednej świetnej okazji.

5'

Teraz technicznie sprzed pola karnego uderzył Danic i posłał piłkę tuż obok spojenia bramki Monaco!

2'

Radamel Falcao w tempo wystartował do prostopadłego podania, jednak nie opanował piłki w polu karnym i na rzut rożny wybił ją Leca.