Ligue 1: 16. kolejka
03 gru 2016 17:00
90+2'

Ostatnie szanse mistrza Francji. Nie wygra tego meczu, może jedynie ratować honor golem, ale ten dzień należy do zawodników Montpellier HSC.

90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

89'

Montpellier. Schodzi: Steve Mounie. Wchodzi: Souleymane Camara.

wchodzi Wchodzi
Souleymane Camara #19
schodzi Schodzi
Steve Mounie #15
86'

Montpellier. Schodzi: Hilton. Wchodzi: Cedric Mongongu .

Cedric Mongongu #27
Hilton #4
80'

Gol! Strzelił Ryad Boudebouz.

Piękna bramka, która gwarantuje niespodziewane zwycięstwo Montpellier HSC. Po solowym rajdzie Ryad Boudebouz strzelił w narożnik bramki!

Montpellier HSC
76'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Jese Rodriguez.

75'

Steve Mounie mógł zamknąć spotkanie trzecim golem dla Montpellier HSC. Minimalne pudło napastnika po podaniu Ryada Boudebouza.

70'

Blaise Matuidi w pojedynku z Laurentem Pionnierem i ponownie jeden z motorów napędowych Paris Saint-Germain został zahamowany przez doświadczonego golkipera.

67'

Blaise Matuidi przegrał kolejny pojedynek w Laurentem Pionnierem. Bramkarz Montpellier HSC wyrasta na bohatera spotkania.

63'

Lucas Moura wybiegł sam na sam z bramkarzem, ale w poczynania piłkarzy Paris Saint-Germain wkrada się nerwowość i pomocnik strzelił prosto w Laurenta Pionniera.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Edinson Cavani.

Paris Saint-Germain
57'

Dwubramkowe prowadzenie daje swobodę gospodarzom. Są uskrzydleni dobrym wynikiem. Po błędzie Thiago Silvy byli blisko oddania strzału.

53'

Angel di Maria robi co może, by zdobyć gola kontaktowego. Pomocnik Paris Saint-Germain przejął piłkę po błędzie stoperów gospodarzy, ale nie potrafił zaskoczyć swoim strzałem Laurenta Pionniera.

50'

Musi błyskawicznie zorganizować się do ataku drużyna ze stolicy Francji. Po dośrodkowaniu Layvina Kurzawy blisko oddania strzału był Angel di Maria.

49'

Gol! Strzelił Ellyes Skhiri. Asystował mu Morgan Sanson.

Sensacja wisi w powietrzu! Morgan Sanson wygrał pojedynek z Marquinhosem na lewej stronie boiska i wyłożył piłkę na 18. metr do Ellyesa Skhiriego, którego techniczne uderzenie zakończyło lot w bramce Paris Saint-Germain!

Ellyes Skhiri #13
Asysta:
Morgan Sanson #8
46'

Gra wznowiona po przerwie!

45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

42'

Gol! Strzelił Paul Lasne . Asystował mu Steve Mounie.

Paul Lasne dopadł do piłki, którą Steve Mounie wygrał z Marquinhosem. Delikatny, ale skuteczny lob ponad bramkarzem Paris Saint-Germain wpadł w narożnik bramki i gospodarze są na prowadzeniu!

Paul Lasne #7
Asysta:
1
40'

Powoli dobiega końca pierwsza połowa i nie jest to spacerek dla zespołu z Paryża. Niewidoczny w przodzie jest jego as Edinson Cavani.

38'

Serge Aurier wymanewrował na prawej stronie boiska przeciwnika. Niby wypracował sobie miejsce do dośodkowania, a jednak te zostało zatrzymane i tylko korner dla stołecznego zespołu.

35'

Nabiera rumieńców mecz w Montpellier. Nabierają pewności siebie gospodarze i być może wyszliby na prowadzenie, gdyby Grzegorz Krychowiak nie wygarnął piłki wślizgiem sprzed nosa Steve'a Mounie.

32'

Gra wznowiona i Christopher Nkunku wpadł z wysoką prędkością w pole karne gospodarzy. Problem w tym, że nie przyjął idealnie piłki, a ta uciekła mu za linię bramkową.

30'

Po dosrodkowaniu z rzutu rożnego piąstkował Laurent Pionnier. Bardzo niebezpieczna sytuacja, ponieważ bramkarz Montpellier HSC upadł z bardzo dużej wysokości. Konieczna jest przerwa w grze.

28'

Angel di Maria tym razem nie dośrodkowywał, a próbował trafić do bramki zza linii 16. metra. Wyraźna pomyłka reprezentanta Argentyny.

25'

Kombinacja w bocznym sektorze boiska w wykonaniu Angela di Marii oraz Serge'a Auriera. Nie dostarczyli jednak piłki czekającemu na nią Edinsonowi Cavaniemu.

23'

Piłka zatrzepotała w siatce Paris Saint-Germain, ale nie ma gola. Sędzia asystent pokazał zdecydowanym ruchem spalonego Steve'a Mounie.

22'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego. Stały fragment blisko pola karnego Paris Saint-Germain wywalczył Morgan Sanson.

18'

Żółtą kartkę otrzymał Christopher Nkunku.

16'

Layvin Kurzawa na spalonym, a cała akcja paryżan została zainicjowana przez dynamicznych Blaise'a Matuidiego oraz Lucasa Mourę.

12'

Powoli wymieniają podania Grzegorz Krychowiak i spółka. Szukają w ten sposób miejsca między gęsto stłoczonymi obrońcami Montpellier HSC.

10'

Chorągiewka w górze! Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Lucasa Moury. Pomocnik Paris Saint-Germain kumuluje energię na szarże w dalszej części spotkania.

6'

Jeszcze jedno dośrodkowanie Angela di Marii. Tym razem spadło na głowę jego partnera z Paris Saint-Germain. Po strzale Christophera Nkunku pięknie interweniował Laurent Pionnier.

5'

Laurent Pionnier zachował się dobrze na przedpolu i interweniował po dośrodkowaniu Angela di Marii, który zgodnie z przewidywaniami zbiega często ze środka pola na skrzydło.

3'

Paris Saint-Germain nie zaatakowało mocno na początku spotkania, a obserwuje, na co stać przeciwnika z Montpellier.

16:50

Identycznie jak w poprzednim meczu Grzegorz Krychowiak jest w postawowym składzie Paris Saint-Germain. Jedna z trzech czołowych drużyn Francji powalczy na wyjeździe z Montpellier HSC.