18 gru 2016 20:45
90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Maciej Rybus też mógł mieć na koncie gola, ale po jego strzale z ostrego kąta piłkę zmierzającą do siatki wybił Kamil Glik!

87'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette.

1:3! Subasić fatalnie przeciął dośrodkowanie z rzutu rożnego, posłał piłkę wprost pod nogi Lacazette'a, a ten uderzył nie do obrony w długi róg.

1
85'

Monaco. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Guido Carrillo.

84'

Danijel Subasić przeciął dośrodkowanie Rybusa z boku pola karnego.

83'

Ol. Lyon. Schodzi: Nabil Fekir. Wchodzi: Maciej Rybus.

82'

Goście poradzili sobie z dośrodkowaniem Lemara z rzutu wolnego.

78'

Z 20 metrów wysoko nad bramką uderzył Radamel Falcao.

76'

Olympique wyszedł z kontrą trzech na dwóch, ale wszystko skończyło się faulem w ofensywie Fekira.

74'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Mathieu Valbuena.

Olympique Lyon
70'

Gol! Strzelił Tiemoue Bakayoko. Asystował mu Thomas Lemar.

Świetna akcja gospodarzy i mamy 1:2! Z lewego skrzydła na 12. metr dośrodkował Lemar i stamtąd do siatki - z pomocą rykoszetu od Tousarta - trafił zupełnie niekryty Bakayoko.

69'

1:2? Nie! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jemerson trafił do siatki głową, ale był na ewidentnym spalonym.

68'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

65'

Gol! Strzelił Mathieu Valbuena. Asystował mu Rachid Ghezzal.

2:0 dla Les Gones! Z prawego skrzydła perfekcyjnie na 12. metr dośrodkował Ghezzal i Valbuena uderzył na tyle precyzyjnie, że Subasić nawet nie interweniował.

64'

Groźna kontra gości, ale Mathieu Valbuena uderzył z 17 metrów obok słupka.

63'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Nabil Dirar.

63'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Thomas Lemar i piłka w rękach Lopesa.

60'

Na boisku mamy totalny chaos. Oba zespoły mnóstwo energii poświęcają na przepychanki, a sędzia nie potrafi nad tym zapanować.

56'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lacazette uderzył za blisko środka bramki i Subasić złapał piłkę!

1
55'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Kamil Glik.

55'

Rzut karny dla Olympique! Fabinho sfaulował Lacazette'a.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

AS Monaco
52'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał Bernardo Silva.

50'

Po kontrataku mogło być już 0:2, ale Danijel Subasić kapitalnie obronił strzał Valbueny z 14 metrów!

49'

Ogromna draka w polu karnym Les Gones! Gospodarze domagali się rzutu karnego, bo strzał Germaina z ostrego kąta w sposób ewidentny ręką zatrzymał Tousart. Arbiter puścił grę, a należało wskazać na "wapno".

49'

Szarpane pierwsze minuty po przerwie, sędzia często przerywa grę.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Jemerson przerwał w polu karnym szarżę Lacazette'a.

42'

Żółtą kartkę za faul na Falcao otrzymał Mapou Yanga-Mbiwa.

39'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Benjamin Mendy.

Beznadziejne zachowanie zawodnika Monaco, który kopnął bez piłki Tolisso.

37'

Mouctar Diakhaby zablokował strzał Silvy z ostrego kąta.

37'

Po kontrataku Alexandre Lacazette centrował z boku pola karnego, ale obrona Monaco nie dopuściła do strzału.

34'

Olympique oddał inicjatywę gospodarzom i ci teraz długo utrzymują się przy piłce.

33'

Z lewego skrzydła zbyt głęboko dośrodkował Benjamin Mendy i piłkę złapał Anthony Lopes.

29'

Gol! Strzelił Rachid Ghezzal. Asystował mu Mathieu Valbuena.

1:0 dla Les Gones! Valbuena podał przed polem karnym do Ghezzala, a ten wykorzystał wolną przestrzeń i pokonał Subasicia precyzyjnym uderzeniem przy słupku.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe. To kara za skierowanie piłki do siatki ręką.

24'

Początek był bardzo ciekawy, ale od kilkunastu minut nie ma wielkich emocji.

22'

Alexandre Lacazette trafił w słupek, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

19'

Danijel Subasić na posterunku po uderzeniu Rafaela z narożnika boiska.

16'

Teraz kilka spokojniejszych minut, trwa walka w środku pola.

11'

Ależ soczysty strzał z rzutu wolnego oddał Nabil Fekir! Subasić obronił końcami palców. Bardzo emocjonujący początek.

8'

Anthony Lopes z najwyższym trudem obronił strzał Mendy'ego z ostrego kąta, po chwili zawodnik gospodarzy poprawił i znów górą bramkarz Olympique!

7'

Na czystą pozycję wychodził Valere Germain i w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Mouctar Diakhaby.

4'

Odpowiedź Olympique: z 15 metrów w środek bramki uderzył Rachid Ghezzal i Danijel Subasić złapał piłkę.

3'

Od razu zaatakowali gospodarze i gra toczy się pod polem karnym Les Gones.

20:35

Kamil Glik zagra w AS Monaco od 1. minuty, zaś Maciej Rybus zasiadł na ławce rezerwowych Olympique Lyon.