3
86'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo.

84'

Zespoły spokojnie rozgrywają piłkę, niewiele wskazuje na to, aby w meczu padły jeszcze bramki.

2
81'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Joao Moutinho.

78'

Strzelał Germain, Pele odbił piłkę, ale Falcao nie zorientował się w sytuacji.

2
75'

Pele musiał dalekim wybiegiem przed własną bramkę ratować swój zespół przed stratą gola.

3
71'

Strzelał Valere Germain, bramkarz wybił piłkę spod poprzeczki na rzut rożny.

3
69'

Olympique atakuje, ale bez większej wiary w powodzenie. Zwycięzca spotkania już jest znany.

1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Maxime Lopez.

Maxime Lopez #27
Olympique Marsylia
3
1
62'

W dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Bafetimbi Gomis, ale napastnik Olympique był na spalonym.

2
58'

Ol. Marsylia. Schodzi: Remy Cabella. Wchodzi: Bouna Sarr.

Bouna Sarr #17
1
1
59'

Ol. Marsylia. Schodzi: Karim Rekik. Wchodzi: Doria.

Doria #3
56'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Fabinho wjechał z piłką w pole karne jak w masło, jego strzał odbił bramkarz, ale potężny strzał Silvy wylądował już w bramce! 1:4!

6
1
53'

Gospodarze przejęli inicjatywę, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Monaco.

49'

Spokojny początek drugiej części meczu. Trzeci gol dla Monaco znacząco ostudził zapędy Olympique.

46'

Gramy po przerwie.

1
45'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Almamy Toure. Toure precyzyjnie dośrodkował, a nadbiegający Silva głową wpakował piłkę do bramki!

45'

Groźnie zapowiadała się kontra Monaco, ale Falcao nie przyjął dobrze piłki.

41'

Sidibe sam na sam z bramkarzem, ale defensor zagubił się i uderzył wprost w bramkarza!

1
37'

Kontra Monaco, w dobrej sytuacji znalazł się Lemar, ale uderzył niecelnie.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva.

31'

Świetny mecz. Akcja za akcję. Jest 1:2, ale jesteśmy pewni, że gole w spotkaniu jeszcze padną.

1
29'

Mogła być odpowiedź gości. Lemar chciał przelobować bramkarza, ale Pele wyczuł intencje strzelca i złapał piłkę.

28'

Gol! Strzelił Rolando. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, walkę o piłkę wygrał Rolando i jest już tylko 1:2!

1
4
26'

Lemar uderzył z rzutu wolnego, piłkę odbił stojący w murze Gomis, a futbolówka przefrunęła tuż obok słupka!

25'

Piłka w bramce Monaco, ale sędzia wcześniej przerwał akcję uznając, ze Gomis był na spalonym. Arbiter popełnił błąd.

1
23'

Olympique mógł złapać kontakt. Po dośrodkowaniu z prawej strony błąd popełnił Subasić, ale Cabella nie wykorzystał szansy i nie trafił w bramkę.

21'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Fabinho. Strata gospodarzy na połowie gości, Monaco wyprowadziło kontrę. Fabinho podał do Falcao, a ten w sytuacji sam na sam uderzył obok wychodzącego z bramki Pele. 0:2!

3
1
19'

Stracony gol podciął skrzydła marsylczykom. To Monaco gra pewniej i jest bliższe podwyższenia prowadzenia.

1
1
15'

Gol! Strzelił Thomas Lemar.  Cóż zrobił Lemar! Po wrzucie z piłki autu gracz Monaco znalazł się z piłką przy linii bocznej pola karnego. Zawodnik chyba chciał podawać, ale wyszedł mu kapitalny lob. Piłka za plecami bramkarza wpadła do siatki!

2
1
13'

Wciąż więcej z gry mają gospodarze. Monaco póki co nie kwapi się do ataku, ale pod własną bramką pozwala rywalom na coraz mniej.

9'

Od pierwszego gwizdka lepsze wrażenie sprawiają gospodarze. Olympique szanuje piłkę, ale potrafi kilkoma podaniami wprowadzić zamieszanie w szeregi gości.

5'

Gomis pięć metrów przed bramką pięknie zwiódł Glika, piłkę momentalnie, ale wprost w bramkarza, uderzył Cabella. Poprawka głową Gomisa przeleciała obok słupka!

20:48

Mecz poprowadzi Clement Turpin.

1
20:48

AS Monaco w przypadku wygranej zrówna się punktami z liderem z Nicei. Olympique nawet w przypadku remisu awansuje na 5. pozycję.