Ligue 1: 20. kolejka
14 sty 2017 17:00
90+3'

Zamieszanie w polu karnym gości. Piłka leciała w kierunku bramki, ale strzał został zablokowany.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Wciąż do remisu starają się doprowadzić gospodarze, ale wciąż pewnie bronią się goście.

85'

Rennes. Schodzi: Sanjin Prcić. Wchodzi: Pedro Henrique.

84'

Świetnie sprzed pola karnego uderzył Adrien Rabiot, bramkarz zdołał sparować piłkę!

1
81'

Rennes stara się atakować, coraz lepiej wyglądają akcje gospodarzy, ale brakuje uderzeń na bramkę.

78'

Płaski strzał oddał Andre, piłka leciała na aut, ale bramkarz odbił uderzenie.

77'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Angel di Maria.

74'

Starają się gospodarze, ale nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy PSG.

73'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Adrien Rabiot.

70'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

69'

W końcu gospodarze oddali celny strzał. Grosicki wpadł z piłką w pole karne, wycofał do Wesley Saida, którego płaski strzał obronił bramkarz.

1
66'

Rennes. Schodzi: Alddo Kalulu. Wchodzi: Wesley Said.

wchodzi Wchodzi
Wesley Said #11
schodzi Schodzi
Alddo Kalulu #14
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta.

Paris Saint-Germain
60'

Rennes. Schodzi: Gelson Fernandes. Wchodzi: Adama Diakhaby.

Adama Diakhaby #31
57'

Gracze PSG wypchnęli rywali z okolic własnej bramki, a następnie przejęli inicjatywę.

53'

Gospodarze rozgrywają piłkę, ale niewiele z tego wynika. Goście wciąż mądrze bronią się. Niewiele emocji po zmianie stron.

49'

Gracze Stade Rennes starają się atakować, ale goście dobrze ustawili się na własnej połowie i skutecznie bronią skromnego prowadzenia.

46'

Gramy po przerwie!

1
44'

Kalulu dogrywał piłkę wzdłuż przedpola bramkowego, ale żaden z jego kolegów nie zorientował się w sytuacji.

1
41'

Z dystansu źle uderzył Matuidi. Piłka przeleciała daleko od bramki gospodarzy.

1
39'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Marco Verratti. Verratti dogrywał piłkę wzdłuż linii pola karnego, doszedł do niej Draxler i precyzyjnym strzałem przy słupku wyprowadził gości na prowadzenie!

13
3
36'

Lepiej zaczęli prezentować się gracze Rennes. Akcje gospodarzy stara się napędzać Grosicki.

2
34'

Kombinacyjna akcja w polu karnym PSG. Piłkę odgrywał Kamil Grosicki, ale w sytuacji zorientował się Kevin Trapp, który złapał futbolówkę.

1
1
29'

...ukarał go żółtą kartką.

2
2
29'

Marco Verratti przewrócił się przy interwencji bramkarza. Włoch zrobił wielkie oczy, jakby walec najechał mu na stopę. Wszystko przez to, że sędzia zamiast rzutu karnego...

3
25'

Spadło tempo meczu. Przed momentem uderzał Cavani, ale taki strzałem nie mógł zaskoczyć bramkarza.

1
22'

Kamil Grosicki zaskoczony. Polak był przekonany, że wywalczył rzut rożny dla gospodarzy. Sędzia nakazał wznowienie gry od bramki. - Motyla noga - przeklinał Grosicki pod nosem.

3
19'

Uwidoczniła się przewaga gości, ale gospodarze są zdyscyplinowani w defensywie i nie pozwalają PSG na zbyt wiele.

1
17'

Gospodarze nie zamierzają grać w defesnywie w spotkaniu z wyżej notowanym rywalem. Wyrównany mecz, ale więcej szans mieli goście.

1
13'

Soczysty strzał z dystansu oddał Blaise Matuidi, bramkarz gospodarzy kolejny raz dobrze interweniował.

1
9'

Pozycję strzelecką 12 metrów przed bramką wywalczył sobie Draxler, uderzył w środek bramki i Costil odbił piłkę.

1
8'

Sprzed pola karnego uderzył Sanjin Prcić, ale piłka przeleciała metr ponad bramką.

1
6'

Kombinacyjna próba rozegrania akcji przez paryżan, ale sędzia przerwał grę. Na spalonym Edinson Cavani.

1
4'

Pierwsza próba gospodarzy. Kamil Grosicki dogrywał w pole karne, ale czujny był bramkarz PSG.

1
1'

Powinno być 0:1! Piłkę po dograniu z prawej strony otrzymał Edinson Cavani znalazł się sam przed bramkarzem, ale uderzył szpicem buta obok bramki!

1
16:52

Spotkanie poprowadzi Benoit Bastien.

1
16:52

PSG w Ligue 1 plasuje się na 3. pozycji i mając w dorobku 39 punktów do lidera traci 5 "oczek". Stade Rennes jest na miejscu 7. i ma zgromadzonych 28 punktów.