Philippoteaux złapany na spalonym i akcja Lorient została przerwana.

Strzał z dystansu z rzutu wolnego Boschilii tuż nad poprzeczką.

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Thomas Lemar.

62'

Kolejna dobra interwencja Glika, który ubiegł Warisa.

59'

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Djibril Sidibe. Wysoki pressing przyniósł efekt w postaci czwartego gola. Monaco przejęło piłkę na połowie rywali. Z akcją ruszył Sidibe, który odegrał do Germaina, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza.

58'

Ze strzałem Warisa bez problemu poradził sobie Subasić.

57'

Monaco dominuje, ale w drugiej połowie nie stworzyło jeszcze groźnej sytuacji pod bramką przeciwnika.

54'

Skuteczna interwencja obrońcy Monaco i Lorient zacznie z kornera.

52'

Obraz gry nie ulega zmianie. Monaco wciąż ma dużą przewagę.

49'

Nieudane dośrodkowanie Sidibe. Od bramki grę wznowił Lecomte.

47'

Na trzy zmiany w przerwie zdecydował się trener gości. Monaco bez zmian.

46'

Lorient. Schodzi: Jimmy Cabot. Wchodzi: Romain Philippoteaux.

wchodzi Wchodzi
Romain Philippoteaux #19
schodzi Schodzi
Jimmy Cabot #27
1
46'

Lorient. Schodzi: Cafu. Wchodzi: Walid Mesloub.

Walid Mesloub #17
Cafu #8
1
46'

Początek drugiej połowy.

46'

Lorient. Schodzi: Wesley Lautoa. Wchodzi: Alhassan Wakaso.

Alhassan Wakaso #23
Wesley Lautoa #24
1
44'

Mało brakło, a byłoby 4:0. Boschilia w sytuacji sam na sam minął bramkarza, ale nie zdołał skierować piłki do siatki. Z interwencją zdążył Moreira i uratował swój zespół przed stratą gola.

44'

Błąd Subasicia, ale bez konsekwencji. Bramkarz Monaco po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wypuścił piłkę.

43'

Po dograniu w pole karne piłkę na rzut rożny wybił Glik.

40'

Strzał Fabinho z rzutu wolnego z 30 metrów nad poprzeczką.

37'

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Radamel Falcao. Błąd defensywy Lorient wykorzystali gospodarze. Fabinho odzyskał piłkę, przejął ją Falcao, który zdecydował się na strzał. Kolumbijczyk trafił w słupek, ale do piłki dopadł Germain i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

35'

Bramkarz Lorient tym razem dobrze interweniował po strzale Falcao.

1
32'

Przez chwilę groźnie było pod bramką Monaco, ale obrońcy szybko wyjaśnili sytuację.

1
31'

Mendy zbyt mocno dośrodkował z lewego skrzydła. Piłkę przejęli goście.

1
28'

Gol! Strzelił Gabriel Boschilia. Asystował mu Bernardo Silva. Ależ błąd Lecomte'a! Silva ruszył z akcją i przed polem karnym odegrał do Boschilii. Ten zdecydował się na płaski strzał, piłka przeleciała między nogami bramkarza Lorient i mamy 2:0!

26'

Dalekie podanie Silvy do Boschilii. Piłkę przejął obrońca Lorient.

1
24'

Gol! Strzelił Gabriel Boschilia. Zawodnik AS Monaco wykorzystał błąd bramkarza rywali, który odbił piłkę. Zaskoczony Lecomte próbował obronić strzał Boschilii, ale był bezradny.

20'

Kamil Glik blisko zdobycia bramki! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Polak uderzył głową, piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

18'

Duża przewaga gospodarzy, goście nie potrafią stworzyć żadnej sytuacji pod bramką przeciwnika.

15'

Świetna interwencja bramkarza Lroient po dograniu Germaina. Rzut rożny dla Monaco.

12'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzył Bakayoko. Piłka przeleciała nad bramką.

11'

Żółtą kartkę otrzymał Wesley Lautoa.

FC Lorient
1
10'

Monaco jest zdecydowanie częściej przy piłce i mozolnie konstruuje swoje akcje.

7'

Dośrodkowanie ze skrzydła przechwycone przez bramkarza gości.

4'

Jemerson zagrał do swojego bramkarza. Mało brakło, a piłkę przejąłby gracz FC Lorient. Szybszy był jednak Subasić.

3'

Monaco od pierwszego gwizdka ma przewagę. Nerwowo grają goście w defensywie.

czas Start meczu
14:39

Zawodnicy wychodzą na boisko. Za chwilę początek spotkania.

14:39

Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest AS Monaco, które zajmuje drugą pozycję w tabeli i w przypadku wygranej awansuje na fotel lidera. Z kolei FC Lorient zamyka ligową tabelę.