Kapitalna interwencja Glika, który zablokował płaską centrę Di Marii z prawego skrzydła.

10
1
90+2'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Djibril Sidibe.

Monaco ratuje remis! Bernardo Silva oddał płaski strzał z dystansu, tym razem Areola był zasłonięty, spóźnił się z interwencją i skapitulował.

90+2'

Adrien Rabiot zablokował mocny strzał Bernardo Silvy sprzed pola karnego.

5
1
90+2'

Groźnie przy słupku uderzył Kylian Mbappe Lottin, jednak czujny Alphonse Areola odbił piłkę.

2
1
90'

Doliczone 5 minut.

3
87'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Goncalo Guedes.

85'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową chciał oddać Kamil Glik, jednak w ostatniej chwili prezeszkodził mu Thiago Silva.

3
83'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Guido Carrillo.

81'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Cavani zmylił Subasicia i pokonał go uderzeniem w lewy róg! PSG prowadzi!

Paris Saint-Germain
13
9
80'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe.

1
1
80'

Rzut karny dla PSG! Djibril Sidibe sfaulował Draxlera.

2
76'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Joao Moutinho.

74'

Thomas Meunier przez chwilę poza grą, bo wypadła mu z oka soczewka kontaktowa.

1
72'

Julian Draxler zamknął akcję oskrzydlającą, główkował jednak nad poprzeczką.

1
69'

Thomas Meunier przeprowadził kapitalny rajd, jego dośrodkowanie w kierunku Cavaniego przytomnie przeciął Kamil Glik, a dobitka Di Marii była już nie do końca czysta i Argentyńczyk wywalczył tylko rzut rożny.

1
66'

Thomas Meunier uderzył bez przyjęcia z 15 metrów. Wysoko w trybuny.

1
64'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Radamel Falcao, lecz zabrakło mocy i Alphonse Areola zaliczył łatwą interwencję.

1
63'

Z rzutu wolnego z 22 metrów w mur obrońców uderzył Thomas Lemar.

1
60'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Angel di Maria.

60'

Groźna płaska centra Lemara z lewej strony boiska, ale zabrakło wykończenia. Paryżanie najedli się teraz sporo strachu.

1
58'

Piłka przez chwilę fruwała w polu karnym PSG, był tam m. in. Kamil Glik, lecz ani on, ani żaden z jego kolegów nie zdołali oddać strzału.

2
56'

Dobra interwencja Glika, który zablokował dośrodkowanie Draxlera.

2
53'

PSG. Schodzi: Kevin Trapp. Wchodzi: Alphonse Areola.

52'

Trapp do gry już nie wróci, będzie konieczna zmiana w bramce PSG.

1
2
51'

Przerwa w grze, z pomocy medycznej musiał skorzystać Kevin Trapp.

1
1
48'

Z dystansu potężnie, jednak w środek bramki uderzył Thomas Lemar i Kevin Trapp odbił piłkę.

1
1
46'

Fantastyczna okazja Monaco! Kevin Trapp znakomicie zatrzymał strzał Falcao z 10 metrów, a po chwili Adrien Rabiot zablokował potężną dobitkę Lemara! W tej drugiej sytuacji zawodnik PSG odbił piłkę ręką, jednak miał ją przy ciele, zrobił to przypadkowo i raczej nie złamał przepisów.

2
46'

Początek drugiej części.

1
42'

Sporo pracy miał teraz Danijel Subasić, który z trudem odbił piłkę po mocnym strzale Lucasa z 17 metrów!

1
40'

Okres przewagi PSG, ale mnożą się niedokładne podania i klarownych sytuacji nie ma.

1
36'

Edinson Cavani wystartował do zamknięcia akcji oskrzydlającej, miał jednak trudną sytuację i tylko trącił piłkę, nie oddając strzału.

1
34'

Oglądamy sporo stałych fragmentów, oba zespoły mają swoje okazje, ale brakuje im dokładności.

1
29'

Kolejny rzut wolny - tym razem dla PSG. Centrował Lucas Moura, a do piłki minimalnie spóźnił się Marquinhos.

1
27'

Z rzutu wolnego z 30 metrów obok słupka uderzył Djibril Sidibe.

1
23'

Teraz Julian Draxler przyjął piłkę na 14. metrze, ale oddał bardzo niedokładny strzał z półobrotu i Subasić nie musiał interweniować.

1
23'

Edinson Cavani zamknął dośrodkowanie Meuniera z prawego skrzydła, ale jego strzał głową pewnie obronił Danijel Subasić.

19'

Znakomicie z dystansu uderzył Fabinho i Kevin Trapp obronił końcami palców!

1
17'

Gra przeniosła się teraz do środka pola, oglądamy wyrównany mecz.

1
1
13'

Teraz zaatakowali gospodarze, ale strzał Draxlera z narożnika pola karnego został zablokowany.

2
13'

Soczyście z rzutu wolnego z 26 metrów uderzył Thomas Lemar, jednak piłka poleciała obok słupka.

1
12'

Przerwa w grze, bo przez chwilę z bólu zwijał się Djibril Sidibe. To efekt faulu Lucasa.

1
11'

Lucas Moura wystartował do długiego podania, zgrał piłkę na 17. metr, a Urugwajczyk uderzył ile sił w nogach. Jęk zawodu na trybunach, bo nie trafił, choć wyglądało to bardzo efektownie.

2
7'

W pierwszych minutach tempo nie porywa, ale gra jest dość otwarta. Oba zespoły nastawione ofensywnie.

2
5'

Teraz płasko z boku pola karnego centrował Adrien Rabiot. Na piłkę czekał na środku Edinson Cavani, zgarnął ją jednak Danijel Subasić.

2
1
2'

Thomas Meunier zablokował dośrodkowanie Mendy'ego z lewego skrzydła.

3
20:46

Kamil Glik zagra w AS Monaco od 1. minuty, Grzegorz Krychowiak poza osiemnastką PSG.