FC Nantes
1
87'

Gol! Strzelił Joris Gnagnon. Asystował mu Benoit Costil.

Co za historia! Costil z asystą! Bramkarz Rennes zagrał piłkę w pole karne Nantes i do siatki strzałem głową po rękach Dupe'a trafił Gnagnon.

Joris Gnagnon #32
3
1
86'

Nantes. Schodzi: Yacine Bammou. Wchodzi: Wilfried Moimbe.

wchodzi Wchodzi
Wilfried Moimbe #13
schodzi Schodzi
Yacine Bammou #10
1
82'

Yoann Gourcuff słabo wykonał rzut wolny i Dupe w ogóle nie musiał interweniować. Chwilę później natomiast bramkarz Kanarków przeciął płaską centrę z prawego skrzydła i to już było dość groźne.

1
78'

Rennes. Schodzi: Aldo Kalulu. Wchodzi: James Lea Siliki.

James Lea Siliki #33
Aldo Kalulu #14
1
78'

Nantes. Schodzi: Amine Harit. Wchodzi: Adrien Thomasson.

Amine Harit #14
1
76'

Teraz "Grosik" mógł wyrównać! Polak zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak główkował niecelnie.

1
76'

Kamil Grosicki dobrze centrował z lewej strony boiska do Saida, ten był jednak szczelnie kryty i nie oddał strzału.

1
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joris Gnagnon.

1
73'

Brzmi to nieprawdopodobnie, ale dotąd ekipa Stade Rennes nie oddała ani jednego celnego strzału.

1
69'

Said pospieszył się ze strzałem z dystansu i fatalnie spudłował.

1
69'

Rennes. Schodzi: Gelson Fernandes. Wchodzi: Wesley Said.

Wesley Said #11
Gelson Fernandes #6
1
68'

Ostra centra Pardo spod końcowej linii, ale piłka poleciała wprost do rąk Costila.

1
67'

Nantes. Schodzi: Jules Iloki. Wchodzi: Felipe Pardo.

Felipe Pardo #20
Jules Iloki #7
1
64'

Gospodarze zablokowali płaski strzał Harita z 20 metrów. FC Nantes cały czas sprawia lepsze wrażenie.

1
59'

Nieźle z rzutu wolnego z narożnika boiska uderzył Lima i piłka otarła się o górną siatkę.

2
56'

Solidnie grają Kanarki i gospodarzom bardzo trudno dojść do jakiejkolwiek czystej sytuacji.

1
53'

Rennes. Schodzi: Adrien Hunou. Wchodzi: Adama Diakhaby.

Adama Diakhaby #31
Adrien Hunou #23
1
52'

Sala mógł teraz podwyższyć prowadzenie gości, ale chybił płaskim strzałem z kilkunastu metrów.

1
50'

Dość spokojny początek drugiej części, Stade Rennes na razie nie potrafi groźniej zaatakować.

1
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Gol! Strzelił Jules Iloki.

Nantes prowadzi! Iloki dostał świetne podanie na czystą pozycję i choć Costil obronił jego pierwszy strzał z ostrego kąta, to dobitka była już skuteczna.

FC Nantes
4
2
42'

Zabawna sytuacja. Iloki wdał się w drybling, ale kompletnie mu on nie wyszedł i zawodnik Kanarków wywrócił się na piłce.

2
40'

Trudne zadanie ma "Grosik", który często wprawdzie znajduje się przy piłce, ale jest też szczelnie kryty.

2
37'

Mariusz Stępiński zaczął już rozgrzewkę.

4
36'

Zbyt głęboko z lewego skrzydła dośrodkował Lima i Benoit Costil łatwo uprzedził Salę.

2
33'

Sala mógł wyjść na czystą pozycję, ale zagrożenie pod bramką Rennes znakomicie oddalił Ludovic Baal, który wycofał piłkę do Costila.

2
30'

Mała awantura na boisku po faulu na Gourcuffie. Obyło się jednak bez kartek.

2
28'

Sala w dużym tłoku w polu karnym ładnie wypracował sobie pozycję do strzału, ale kopnął piłkę trochę za lekko i Benoit Costil ją złapał.

2
25'

Nadal oglądamy mnóstwo walki, ale sytuacji strzeleckich nie ma wcale.

2
20'

Tempo jest niezłe, ale nic więcej dobrego nie da się na razie powiedzieć o tym meczu. Brakuje groźnych strzałów.

2
17'

Na lewym skrzydle próbował szarżować Kamil Grosicki, ale jeden z rywali wybił mu piłkę spod nóg na aut.

3
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gelson Fernandes.

1
13'

Mocno z dystansu uderzył Bammou, jednak piłka minęła bramkę gospodarzy w sporej odległości.