3:0
Zakończony
OGC Nice
90+2'

Teraz mogło być 3:1! Eysseric uderzył z obrębu pola karnego nad Subasiciem, ale trafił w słupek!

2
90'

Doliczone 3 minuty.

1
1
88'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Nabil Dirar.

86'

Z dystansu na wiwat, wysoko nad poprzeczką uderzył Suquet.

1
85'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka przeleciała nad głową Glika, groźnie przy słupku uderzył Plea, ale znakomicie interweniował Danijel Subasić.

81'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Thomas Lemar.

Już 3:0! Lemar zagrał płasko na 14. metr, a stamtąd lekkim, ale precyzyjnym strzałem do siatki trafił Falcao.

79'

Kilka niezłych minut w wykonaniu gości. Balotelli padł w polu karnym po czystej interwencji obrońcy, chwilę później gospodarze zablokowali strzał Belhandy, a wszystko skończyło się nieczystą i niecelną główką Plei.

77'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Joao Moutinho.

74'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska wprost w mur obrońców uderzył Mario Balotelli.

73'

Plea zablokowany przy próbie dośrodkowania spod końcowej linii.

1
70'

Teraz ekipa z Nicei przeprowadziła składną akcję, ale Belhanda uderzył z 17 metrów wysoko nad poprzeczką.

69'

Goście sprawiają wrażenie bezradnych, bardzo trudno im stworzyć jakiekolwiek zagrożenie pod bramką Subasicia.

1
65'

Ogromne zamieszanie po rzucie rożnym dla Monaco! Po zagraniu Silvy, z piłką przed bramką minęli się Kamil Glik i Radamel Falcao!

2
65'

Baysse zablokował strzał z dystansu Bernardo Silvy.

2
64'

Nice. Schodzi: Malang Sarr. Wchodzi: Younes Belhanda.

wchodzi Wchodzi
Younes Belhanda #5
schodzi Schodzi
Malang Sarr #32
1
61'

Jeśli Monaco wygra ten mecz, to na pewno pozostanie liderem Ligue 1, a nad OGC Nice będzie mieć trzy punkty przewagi.

1
60'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Benjamin Mendy.

Kapitalna akcja Monaco i 2:0! Piłka wędrowała po całej szerokości boiska, w końcu trafiła na lewe skrzydło do Mendy'ego, a ten dośrodkował do Falcao i Kolumbijczyk dopełnił formalności z kilku metrów.

57'

Żółtą kartkę za faul na Balotellim otrzymał Jemerson.

AS Monaco
1
55'

Kąśliwie z lewej strony boiska dośrodkował Benjamin Mendy, ale zabrakło wykończenia.

52'

Teraz do strzału głową sposobił się Mario Balotelli, ale znów świetnie interweniował Glik!

1
1
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

Mogło być groźnie w polu karnym Monaco, ale Kamil Glik przeciął centrę z prawego skrzydła.

1
1
50'

Zespół z Nicei przeszedł teraz do ataku pozycyjnego, Monaco czeka na kontry.

1
47'

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Benjamin Mendy.

1:0 dla Monaco! Idealnie z lewego skrzydła dośrodkował Mendy, a Germain wbiegł między środkowych obrońców, wykorzystał ich bierną postawę i trafił do siatki strzałem głową z kilku metrów.

46'

Nieprzyjemnie z dystansu uderzył Thomas Lemar, piłka skozłowała przed Cardinalem i ten interweniował niepewnie.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Po dośrodkowaniu Lemara z rzutu rożnego tuż nad poprzeczką główkował Valere Germain.

1
40'

Widać, że oba zespoły mają tyle samo punktów (po 49), bo rywalizacja jest niezwykle zacięta. Więcej sytuacji miało Monaco, ale OGC Nice nie jest dziś dla Glika i spółki łatwym przeciwnikiem.

1
36'

Po podaniu Falcao potężnie z ostrego kąta uderzył Bernardo Silva i OGC Nice uratowała kapitalna interwencja Cardinale'a!

34'

Z dystansu ponad metr obok słupka uderzył Eysseric.

32'

Dynamiczną akcję przeprowadzili teraz gospodarze, jednak Benjamin Mendy całkowicie spartaczył dośrodkowanie z lewego skrzydła i piłka opuściła boisko.

30'

Ostatnie dziesięć minut niezbyt ciekawe. Na boisku dominuje chaos.

27'

Pomylił się teraz na własnej połowie Seri, ale Valere Germain natychmiast uderzył zamiast jeszcze tę akcję rozegrać. Zabrakło mocy i Cardinale na posterunku.

23'

Valere Germain wstrzelił piłkę w pole karne, powinien do niej ruszyć Radamel Falcao, ale Kolumbijczykowi zabrakło chyba wiary w dobre zagranie kolegi i nic z tej akcji nie wyszło.

19'

Piłkę do siatki gospodarzy skierował Plea, ale był na ewidentnym spalonym. Gol nie został uznany.

1
16'

Po dośrodkowaniu Mendy'ego obok słupka główkował z 7 metrów Radamel Falcao. Od kilku minut wyraźnie przeważa AS Monaco.

14'

Znakomicie z rzutu wolnego dośrodkował Thomas Lemar, piłka zatańczyła w polu bramkowym, naciskany przez Glika niepewnie interweniował też Cardinale, a na końcu goście zablokowali na 5. metrze składającego się do efektownego woleja Sidibe.

13'

Żółtą kartkę za faul na Silvie otrzymał Jean Michael Seri.

Jean Michael Seri #6
OGC Nice
10'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Bernardo Silva - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza OGC Nice.

8'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła gospodarze odpuścili krycie Suqueta, ale ten skiksował przy próbie strzału. Gdyby czysto trafił w piłkę, Subasić mógłby mieć spore kłopoty.

5'

Goście przez dłuższą chwilę utrzymywali się przy piłce na połowie rywala, ale zabrakło strzału.

1
2'

Fatalnie rzut wolny wykonał Thomas Lemar. Zawodnik Monaco chciał chyba strzelać, ale to było 35 metrów i goście z łatwością tę próbę zablokowali.