Strzelał Kylian Mbappe Lottin, Leca kapitalnie interweniował wybijając piłkę na róg.

1
84'

Płasko dograna piłka z lewej strony, z ok. 11 metrów uderzył Kylian Mbappe Lottin, ale przestrzelił.

84'

Monaco przyspieszyło grę, jednak czasu na zdobycie zwycięskiego gola ma już niewiele.

82'

Bastia. Schodzi: Gael Danic. Wchodzi: Lenny Nangis.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Gael Danic #8
79'

Monaco. Schodzi: Almamy Toure. Wchodzi: Nabil Dirar.

78'

Lemar dogrywał wzdłuż bramki, ale obrońca ofiarnym wślizgiem wybił piłkę na róg.

1
77'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Joao Moutinho.

75'

Gospodarze czują, że są w stanie wyrwać co najmniej punkt wyżej notowanemu rywalowi.

1
1
74'

Bastia. Schodzi: Sadio Diallo. Wchodzi: Axel Ngando.

Axel Ngando #19
Sadio Diallo #2
2
67'

Monaco wciąż nie przyspieszyło tempa. Uaktywniła się za to Bastia, która marzy o czymś więcej niż remisie.

2
1
63'

Mocny strzał z dystansu Keity, piłka minęła jednak bramkę Monaco!

61'

Dośrodkowanie w pole karne, piłkę głową zgrał Lemar, a Radamel Falcao przewrotką uderzył tuż obok słupka.

59'

Sadio Diallo znalazł się w dobrej sytuacji, ale trochę się podpalił i spartaczył okazję uderzając niecelnie.

56'

Monaco wciąż w ataku. Wydaje się, że gospodarze marnując po przerwie dwie doskonałe szanse stracili szanse na pokonanie lidera. Zawodnikom Bastii może zacząć brakować sił.

2
1
52'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Pierwsza groźniejsza akcja gości po przerwie zakończyła się bramką. Rozciągnięcie gry na prawą stronę, dośrodkowanie Toure, a nadbiegający Silva głową wpakował piłkę do siatki!

50'

Dogranie z prawej strony do Sadio Diallo, a ten z okolic linii pola karnego uderzył wprost w bramkarza!

48'

Monaco zaatakowało, ale Bastia wyprowadziła kontrę. Diallo do Danica, a ten w sytuacji sam na sam trafił w wychodzącego z bramki Subasicia!

46'

Gramy po przerwie.

1
46'

Monaco. Schodzi: Tiemoue Bakayoko. Wchodzi: Fabinho.

45+1'

Dośrodkował Silva, a Radamel Falcao głową przestrzelił.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

Strzelał z dystansu Mendy, ale nie trafił w bramkę.

1
44'

Diallo Bastii padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej. Po chwili mocno uderzył Keita. Piłka minęła cel.

2
43'

Niewiele wskazuje na to, aby coś zmieniło się w pierwszej części. Bastia prowadzi, a Monaco nie kwapi się do frontalnego ataku.

1
40'

Indywidualna akcja Lemara, którego strzał wylądował prosto w rękawicach bramkarza.

38'

Kontra Bastii zakończona trochę zbyt mocnym dograniem za plecy obrońców do Oniangue.

35'

Bernardo Silva znalazł się w dobrej sytuacji, jednak został zatrzymany przez obrońcę i bramkarza.

1
34'

Monaco gra w jednostajnym tempie. W taki sposób lider Ligue 1 nie może zaskoczyć rywala.

31'

Piłkarze Monaco w końcu uzyskali przewagę, ale nie dochodzą do sytuacji strzeleckich.

1
27'

Oniangue padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej, co nie spodobało się fanom gospodarzy.

1
24'

Sadio Diallo cierpi pod polem karnym Monaco. Gracz Bastii został nadepnięty przez rywala, czego jako faul nie zakwalifikował sędzia.

1
1
22'

Monaco mogło wyrównać. Po rzucie wolnym w polu karnym powstało zamieszanie, z którego cało wyszli gospodarze.

1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Lassana Coulibaly.

Lassana Coulibaly #25
SC Bastia
1
1
19'

Gol! Strzelił Sadio Diallo. Duża niespodzianka! Bastia wyszła na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rogu piłka została wybita w okolice boku pola karnego. Do kolejnej wrzutki doszedł Diallo i głową uderzył przy słupku. Bramkarz wybił piłkę, ale uczynił to zza linii i arbiter po chwili uznał gola.

SC Bastia
2
14
16'

Glik już wrócił na boisko. Tymczasem Bastia w ataku, piłka po strzale Dianica wyszła na róg.

5
12'

Ucierpiał Glik. Polak zderzył się głową z rywalem. Pojawiła się krew.

2
14
11'

Dobra akcja Monaco przerwana przez sędziego. Na spalonym był Falcao, ale piłka adresowana była na drugą stronę. Błąd arbitra.

2
9'

Monaco spokojnie daje poszaleć rywalom, ale tylko do okolic pola karnego. Lider póki co nie wrzucił wyższego przełożenia.

4
7'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, jeden z graczy Monaco uderzył głową, jednak Leca wyciągnął się i wybił piłkę na róg.

2
1
4'

Od początku przeważają goście, ale przed momentem Bastia wyprowadziła groźnie zapowiadającą się kontrę, która jednak została zatrzymana w polu karnym. Dobrze interweniował Kamil Glik.

4
20:29

Monaco jest liderem Ligue 1 (58 punktów), Bastia w tabeli zajmuje przedostanie miejsce (22 punkty).